Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

arkadaş bir duyuru daha yayınlanmayacak mı bu nedir ya herke bişey söylüyor

2. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

İbrahim bende yükseltmeye girmiycemdaha yatırmadım.. Pazartesi son mu?

3. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Yok suat son değil, yani ben yatırdım çünkü nede olsa bu parayı yatıracağız, fakat çsgb nin sadece a, b ve c alacak ve yükseltmeye girmeyecekler için bir açıklama yapmasını bekleyebilirsin, ben kursa gittiğim yerde olamayabilirim o yüzden biraz acele ettim. Yoksa yükseltmeye girmeyecek kişiler için hiç bir şey de geç kalınmış değil yani bir son tarih yok...

4. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederimm ibrahim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kemalx

kemalx TÜİSAG Üyesi

Birisi mesajın faydasız olduğunu öne sürmüş.Herhalde bu kişinin ücretin 472 TL den 413 TL'ye düştüğünden haberi yok galiba.Lütfen eleştiri yaparken düşünerek yapalım.

Aysecan83 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Yanlış yönlendirme yapmayın İbrahim bey, açık ve net bakanlık belirtmiş;

2-) 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan ve prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge için 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girmek isteyenler , 20 Ocak 2014 Pazartesi günü saat 23.59’a kadar önceden hak ettiği belgenin bedeli olarak 413.- TL’yi Genel Müdürlüğümüze ait Ziraat Bankası kurumsal tahsilat programı aracılığı ile yatırmaları gerekmektedir.

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23subat_yukseltme_sinavi_duyurusu

NOT: Bunu gittiğim kurs ile de teyit ettim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Oktay Bey, yazdığınız maddenin başlığı 23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınav için başvuru yapacakların dikkatine diye geçiyor yalnız...

8. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Lâkin orada " 21 Aralık 2013 tarihinde sınava girerek başarılı olanlar ile daha önceki dönemlerde yapılan sınavlarda başarılı olup belge almayan" yazıyor Suat bey.

9. suatt25

suatt25 TÜİSAG Üyesi

Tamam öyle yazıyor da, 23 Şubat Sınavına gircek olanlar için yazmıyor mu onu? bütün maddeler onlar için olması gerekmez mi? duyurunun başlığı onların dikkatine olduğınu vurguluyor çünkü..

10. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

C sınıfının çalışacağı doğru dürüst alan yok.aldigima pişman oldum demek icin erken ams hayırlı işler denk gelir inşallah

11. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Yanlış yönlendirilecek birşey yok, oktay bey ben bu ilanın yükseltmeye girecekler için olduğunu zaten okuyunca anlayabiliyorum, fakat para yatırıp belgeleri kursa teslim etmemin sebebini yazdım, benim dekontum elimde bana para yatırmadın diyemeyeceklerine göre hangi tarihte sadece c sınıfı için sertifika verilmeye başlanırsa o zaman dilekçemi işleme koyar ve sertifikamı alıp bana gönderirler, ama yine belirtiyorum elbette bu durum için çsgb bir açıklama yapacaktır..

12. tuğçe çelik

tuğçe çelik TÜİSAG Üyesi

Ne yazikki bnde ayni durumdayim birinde 66 digerinde 68 le kaldim...iptal edilen sorularin hic biri bna yaramadi...mayistaki sinava hazirlanip gene ayni seyleri yapmak coook zor gelior...iskenceye donustu artik bu is...:(

13. tuğçe çelik

tuğçe çelik TÜİSAG Üyesi

Elinde notu olan var mi acaba ?? Zira bn cogunu atmistim...biri yardimci olursa coook sevinirim...

14. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

aynen... ben de not arıyorum. b için gireceğim...

15. tuğçe çelik

tuğçe çelik TÜİSAG Üyesi

Yoook bn hala C icin ariyorum malesef :(

16. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

C sinifi icin notlar site iceridinde mevcut A sinifi veya B sinifi icin notlara ihtiyac yok cikmis sınav sorulari yeterlidir.Sorulara bakarsaniz A ve B sinifida olsa ayni yonetmelik ve konulardan mesulsunuz fark detaya inilmesi sorularda.Ben oyle anladim.

17. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Haklısınız ve link konu başlığı yükseltme olarak geçiyor, fakat cümle sonunda bunu kurs ile teyit ettiğimi belirttim. Özellikle yükseltmeye girmeyecek ya da giremeyecekler için C sınıfı en son ne zaman diye sorduğumda, bana 20.01.2014 son dediler. Her an her şey değiştiği için bende gidip yatırdım. Ne olur ne olmaz diye.

18. yasinesraöztürk

yasinesraöztürk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben kazanamadım sınavı bı daha kı sınav ne zman acaba bileb varmı?

19. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

Diyelim ki sınavı kazandik ama belgeyi şimdi almak istemiyoruz ,
    3 Ay sonra alıcam mesela , o yuzden de parayı yatırmıycam o zamana kadar,
    Bu durumda noolucak???

20. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Almak istediğiniz zaman ziraat bankası kurumsal tahsilat prog aracılığı ile yatıracaksınız parayı sonra diploma fotokosi nüf cüz fot.ve bir dilekçe ile kurs aldığınız yere başvuracaksınız, onlar gerekeni yapacak ve size sertifikanızı ulaştıracak

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica