Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Bakanlik duyurularini takip edin.

2. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

Tuğçe iris akademi nin cikardigi özet seklinde bir çalışma fasikulu vardi tavsiye ederim cok beğendim şahsen. Hem kisa hem anlaşılır. Özellikle uzun notlara çalışmaya sikilanlar için ideal bence.

3. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

parayı yatırmadıgın için sertifika numarasıı cıkmaz dogal olarak da 3 ay sonra calısmaya baslarsın

4. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

E-devlet sifresi ile isg-katibe giris yaparsin zaten orda gozukur %100 ama illaki o parayi yatircaksin indirim felan olur diye bekleme bir daha indirim yapmaz bakanlik;))

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

İ
    Bu iris akademinin notlarina ulasma sansimiz nedir?paylasabilecek arkadas varmi notlari acaba?

6. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

ben ankaradaki iris akademinin şubesinden almıştım. sınav çıkışı da sınavı kötü geçen bir arkadaşa verdim. zaten kendi kurs öğrencilerine tek veriyorlar ama ben telefonla netten baktım aradım bir bayan telefonda söz verdi gittim aldım. 30 tl ye satıyorlar CD si de var. ben çok beğendim arkadaşlar tavsiye ederim. ankarada adresi GMK bulvarında Maltepe metro durağına çok yakın bir yerde idi. başka kaynaklar da var arkadaşlar. örnek RİSKMED akademinin çalışma kitabı ve soru bankası. ama bu çok kapsamlı bir kaynak çalışma konusunda kendine güvenen arkadaşlar için tavsiye ederim. netten de alabiliyorsunuz. ankarada olanlar balgattaki adresten alabilirler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. tatevo

tatevo TÜİSAG Üyesi

malumunuz bunları böyle ortamda paylaşmak dağıtmak suçtur. almanız gerekecek ...

8. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Anladim adres yeterli zaten tsk.

9. Aysecan83

Aysecan83 TÜİSAG Üyesi

Çok haklısınız, bende internet ortamında dilekçe gönderip ücretlerlerdeki artışın tekrar gözden geçirilmesini talep etmiştim. Genel Müdürlükten dilekçeme cevap gelmişti ve 2012 yılından berı ucretlerde bir değişiklil yapmadıklarını ancak 413 tl olarak nihai karar verildigini yazmışlardı...

Hiç ise yaramayacak olsa bile bukadar herşeyi kanıksamayalım...

kemalx bu yazıya teşekkür etti.
  10. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

Ben parayı yatırdım.kurs yerine tealim ettikten sonra Şubat başına ise işe

11. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

Şubat başına ise başlarsınız dediler.siz ne diyorsunuz arkadaslararkadaşlar

12. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

piyasada fiyat araştırması yaptınız mı? aylık 1250-1500 tl maaş vermek istiyor OSGB'ler.

13. kemalx

kemalx TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar İş Güvenliği uzmanı olunca mutlaka OSGB'lerde mi çalışmak istiyorsunuz?Bu ben para kazanmak istemiyorum buyurun siz kazanın demekten başka birşey değildir.İş arayacaksınız ya kurumsal firmalarda çalışın yada kendiniz serbest çalışırsanız daha iyi olur.Küçük firmalarda çalışırsanız düzeltmek istediğiniz durumlar yüzünden patronla papaz olabilirsiniz.Çünkü küçük firmalar para harcamak istemez ve size de para kazandırmak istemez.İş Güvenliği ve iş kazaları onlar için gereksiz yapılan harcamalar olarak kabul edilebilir.OSGB'lere iş için (1250-1500 TL)müracaat etmeye değmez.Karar sizin.

14. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

Çok doğru bir yorum, yalnız "Kurumsal firma" dediğin yerlere örnekler verebilir misin hocam, yanlış anlama bilgi açısından soruyorum.

15. yaprak köse

yaprak köse TÜİSAG Üyesi

Ben de söylediklerine katılıyorum ama şöyle bir bakınca kurumsal firmalarda zor ya başvuran da çok bilinen iş arama sitelerinde başvuru sayılarına ve isteklerine bir bakın anlarsınız ne demek istediğimi Allah yardımcımız olsun hepimizin

16. Aşkın Berge

Aşkın Berge TÜİSAG Üyesi

ben hazırlanmaya çalışacağım.

17. Aşkın Berge

Aşkın Berge TÜİSAG Üyesi

A sınıfı İSG uzmanlığı sınavına girmeyi beklerken sistem B sınıfına girebilirsin diyor. İlk işim itiraz edeceğim.

Ekli Dosyalar:

18. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

aynı durum bende de var, 1611 gün olmasına karşın hiçbir sınava giremeyeceğim söylenmekte...

19. canpolat1321

canpolat1321 TÜİSAG Üyesi

benim de A sınıfı olması gerekirken B ye girebileceğm söyleniyor.İtiraz şahsen mi gidip yapmalıyım yoksa fax,kargo aps ile evrak mı gönder meliyim

20. canpolat1321

canpolat1321 TÜİSAG Üyesi

benim de A sınıfı olması gerekirken B ye girebileceğm söyleniyor.İtiraz şahsen mi gidip yapmalıyım yoksa fax,kargo aps ile evrak mı gönder meliyim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica