Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mehmet Tosun

Mehmet Tosun TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kago ile gödereceğim hangi edrese göndersem bilen varmı cadde sokak

2. Aşkın Berge

Aşkın Berge TÜİSAG Üyesi

T.C.Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Evrak Servisi
    İnönü Bulvarı No:42 P.K:06520
    Emek/ANKARA

3. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Benim sgk sayfasina gore 3150 gun prim var bunlar nerden aldilarda bilgileri B ye girebilirsin diyo anlamak mumkun degil Ayni evragi bizede gondertiyolar.Kargo ile mi yoksa aps posta ile mi gondermeliyiz daha hizli ulassin arkadaslar?

4. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Yani gercekten bu sgk prim olayi can sıkıcı hale geldi forumda bir sayfa acilsin acil lutfen.Resmi kurum ki SGK yani sen ne hakla gormezden geliyorsun.Mukerrer var dedim ilk once onlarida cikardim toplamini yaptim yine 3000 i geciyor bide dedim cepten sgk uygulamasini yapiyim zaten adamlar orda oyle yapmislarki uygulamayi mukerrer bile hesaba alinmiyo ve parantez icinde yaziyo sadece 30 gunu hesaba aliyor inanilir gibi degil akilli telefonun yaptigini bunlar yapamiyorlar ilginc ya ...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Bu bakanligin yaptigi duyurudaki iki adresten sgk prim dokumlerini almamiz yeterli degilmi bide sgk ya gidip onayli belge almamiza gerek varmi acaba?bilen varmi?

6. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

günüm yetmiyor ancak a sınıfına girebileceğim yazıyo nasıl iş ilginç

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

iyi geceler arkadaşlar.bugün isg katip açılmış ve sertifika numarası verilmiş.bu umara ile başlayabiliyormuyuz ne nasıl oluyor yardımcı olursanız seviniirm

8. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Benimde yetiyor giremiyorum.

9. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

sertifika numaramı göremedim. nerede yazıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

10. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Bakanlik duyurusunda asama asama yapmaniz gerekenler belirtilmistir.Yonergelere uyarsaniz personel bilgilerinde gozukmektedir.i.explorer kullanmaniz tavsiye edilir.

11. Ugan Erdoğan

Ugan Erdoğan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar e devlet şifresini nerden alıcaz... ısg katıp e gıremıyorum sıfre ıstıyor da. Bıde parayı nereye ve nezaman yatırcaz

12. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

E-devlet sifreni herhangi bir ptt subesinden alicaksin sonrada www.turkiye.gov.tr den giris yap csgb den gircen bakanlik son duyurusunda yonergeler var takip et ok

13. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

bütün bu konuların "c sınıfı sınavı itiraz edilecek iptal edilmesi gereken sorular" kısmında tartışılması ayrı bir ilginç olmuş...

14. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Aynen dun bende talep etmistim fakat napalim;))

15. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sertifika numaraları yazıyor. isg katip sistemine girip sertifikalar kısmına tıklarsanız zaten gözüküyor. şimdi bu numara bizim ne işimize yarıyor, bu numara ile bu sertifikayı kullanabiliyor muyuz ne yapmalıyız? ben sadece 413 tl lik ücreti yatırdım eğitim merkezine gitmedim onu da belirtiyim belge göndermeleri gerekiyormuş ya ankaraya (diploma fotokopisi banka makbuzu vs) bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba....

16. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Siz yukseltme sinavina girecekseniz eger parayi yatirmaniz yeterliydi zaten isg katipte gireceginiz sinif gozukuyordur.Yok eger yukseltme sinavina girmeyecekseniz kursunuz size mail atacak şu evraklari getirin sertifikanizi almak icin.Gelelim sertifika numarasi ne işe yariyor kismina o numara ile sertifikaniz elinize ulasmadan sozlesme yapabilir ve işe başlayabilirsiniz.

pandakapanda bu yazıya teşekkür etti.
  17. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

21 ARALIK SINAVINI KAZANAN KURSİYERLERİMİZİN DİKKATİNE

1-Sertifika ücreti olarak belirtilen ücret 413 TL yi Ziraat Bankasına yatırılıp , dekont alınması
    gerekmektedir.
    2-Başarılı olan kursiyerlerimiz Diploma ve Kimlik fotokopilerinin NOTER onaylı haliyle
    3-Ekte örneği bulunan C sınıfı uzmanlık ve İşyeri Hekimliği dilekçe örneklerini
    tamamlayıp KURTARAN EĞİTİM KURUMUNA elden teslim etmeleri yada kargo
    ile eksiksiz tamamlamaları gerekmektedir.
    Yani bahsettigim bu idi kisaca;)

pandakapanda bu yazıya teşekkür etti.
  18. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

türkiye.gov.trden girin.çsgb başlığına tıkla.oradan isg takip tıkla ve sayfa açılıyor.

19. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Cok şukur dilekcem incelenmiş bakanlik tarafindan ve hata duzeltildi A sinifi yukseltme sinavina girecegim ;)

20. Zafer Bulak

Zafer Bulak TÜİSAG Üyesi

413 TL vermek çok zoruma gitti

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica