Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Gözünaydın, inşaallah sınavda da başarılı olursun...::ok::

2. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Tsk insallah hepimize hayirli olur;)

3. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

başarılar

4. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Tşk.İnşallah sınava girecek bütün arkadaşlarım başarılı olur;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

inşallahhhh :evet:

6. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

ne dilekçesi ?? bende c sınıfı sonucuma itiraz etmiştim yanıt mı geldi size acaba

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar c sınıfı sınavına itiraz dilekçesi yazmıştım daha dönmediler yazan arkadaşlar var mı başka ne oldu acaba ??

8. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Yok hayır Yükseltme Sınavına başvurduk biz prim gün sayımızla alakalı bir problem vardı B sınıfı sınavına girebiliyordum itiraz ettim değerlendirildi şimdi A sınıfı sınavına girebiliyorum.

9. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

anladım teşekkür ederim. c sınıfı itirazı ile ilgili birşey duyarsanız paylaşabilir misinz?

10. necati kurtulmuş

necati kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar 27 aralıkta sınava girecek varmı

11. Mech_06

Mech_06 TÜİSAG Üyesi

Prim gün sayısına göre girme olmayacağı için yükseltmeye giremiyorum.

12. caniko

caniko TÜİSAG Üyesi

sınıf yükseltme hakkı yeniden mi verildi? 27 aralıkta c sınıfından a sınıfı sınavına girebiliyor muyuz?

13. Mech_06

Mech_06 TÜİSAG Üyesi

Hayir Maalesef. Son duyuruda özellikle söylemişler. Yükseltme bitti, basvurmayin, arayıp sormayın demişler.

14. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILACAK İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav DUYURUSU
    9- Bilindiği üzere 21 Aralık 2013, 23 Şubat 2014 ve 24 Mayıs 2014 tarihlerinde prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge yükseltme sınavı yapılmış olup Kanun’ un verdiği süre 2 AĞUSTOS 2014 tarihinde sona erdiğinden, 27 Aralık 2014 tarihinde ve bundan sonra yapılacak sınavlarda prim ödeme gün sayısına göre üst sınıf belge yükseltme sınavı yapılmayacaktır.

02.10.2014

Kaynak ve Detay: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=27aralik_sinav_duyurusu

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica