Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Rıdvan Bayhan

Rıdvan Bayhan TÜİSAG Üyesi

yönetmelikten alıntılar

Ekli Dosyalar:

2. Hüseyin Er

Hüseyin Er TÜİSAG Üyesi

MERHABA ARKADAŞLAR,

DANIŞMANLIK FİRMALARI İSG EĞİTİMİ VEREBİLİR Mİ? DANIŞMANLIK FİRMALARI OLARAK NELERDEN BAHSEDİLMİŞTİR?

3. Hüseyin Er

Hüseyin Er TÜİSAG Üyesi

SORULARA YAZILI OLARAK İTİRAZ EDECEK VAR MI?

4. Nuray Uncuoğlu

Nuray Uncuoğlu TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. FAZIL KARAKÜP

FAZIL KARAKÜP TÜİSAG Üyesi

sen yenisin galiba, çok para kazandılar bu şekilde

6. Nuray Uncuoğlu

Evet metal yangınları D tipi ile söndürülüyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Nuray Uncuoğlu

8. Nuray Uncuoğlu

katılıyorum

9. rburcakbas

rburcakbas TÜİSAG Üyesi

Soruda imzadan bahsettiğini gördünüz mü? Soruda ekipte bulunması zorunludur diyor. İSG hizmetleri yönetmeliğinde madde 6 da risk değerlendirme Ekibi olarak İSG de yok mu?

10. nsrtşhn

nsrtşhn TÜİSAG Üyesi

ıtıraz edılecek soruları bulup ıtıraz dılekcesı hazırlamamız gerekıyo bununla ılgılı bılgısı olan var mı nası bı dılekce yazıcaz

11. armander

armander TÜİSAG Üyesi

B kitapçığı 39. soru normalde doğru şık A ama
    D) tam zamanlı görevlendirilecek her işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı için aynı şartlarda ayrı birer oda tahsis edilir
    D şıkkında hekim ve uzman odaları aynı ölçülerde olacak anlıyorum. bu şık da yanlış oluyor o zaman.

12. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

ben yazılı olarak edeceğim bana itirazlarını bu formatta hazırlarsan bende toplanan tüm soruları buradan yayınlayacağım.

13. Hakan Tepeuğur

Hakan Tepeuğur TÜİSAG Üyesi

İmzalaması veya bulunması ortak payda zorunluluk. risk analizi yaparken isg uzmanı bulundurma zorunluluğu yok

14. sahinuc

sahinuc TÜİSAG Üyesi

ben ekteki dosyadaki şekilde c sınıfı a kitapcığı 39-61-63 e itiraz etmeyi düşünüyorum, acaba eksiğim veya yanlışım var mı inceleyebilirmisiniz?

Ekli Dosyalar:

yusuf c. ve murat erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  15. feritaltundal

feritaltundal TÜİSAG Üyesi

herkes için

16. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

moonguard ne garipsin:) . Tüm mesajlarımı beğenmiyorum notu düşmüşsün. Çok güldürdün beni

17. Barış Şenoğul

Barış Şenoğul TÜİSAG Üyesi

aynen öyle, salim bey efendimiz isg uzmanı tutarak site görevlisi ile birlikte üçü risk analizi yapmış. salim beyin ekibinde kim olmalı diyor, cevap yine salim bey. ayrıca uzman da yok cevaplarda. kim hazırlıyor bu soruları, böyle saçmalık görmedim. 3 kişi yapmış mı analizi, salim bey dışındakilerdir o zaman. soruş biçimi ve cevap net olarak yanlış.

18. ersin kınay

ersin kınay TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar bi allahın kuluda şu yorumları bi okusun ya,akşamdan beri aynı sorulardan bahsediliyor..Ya bi ortak karar alınacak gibi oluyo,biri çıkıyo yok metal yangını D tipi olacak diyo,başkası başka bişey çıkartıyor..28 sayfayı toplasan 3 sayfası faydalı gerisi fıs..yapalım nasıl yapacaksak itirazımızı..

19. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

63. soru için yeni yönetmelik EK/1b den alıntı yapsan daha iyi olurdu. seninki eski yönetmelik.

20. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

KARDEŞ BENDE TOPLUYORUM YARIN BURDAN SENİN GİBİ YAYINLIYACAĞIM SENİNKİNİDE ALDIM DAHA DETAYLI VE YÖNETMELİĞE GÖRE YAZMALIYIZ DİYE DÜŞÜNYORUM

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica