Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gulcin demirtas

gulcin demirtas TÜİSAG Üyesi

evet dün benim dikkatimi çekti ben b kitapçığıydım 86 soruydu ve b şıkkı köpük olarak verilmiş yanlış:)
    merhaba ben c sınıfı b kitapçığı kısmıyla sınava gişrdim şimdi tekrar kontrol ettim metal yanğınları cevap b vermişler köpük bu yanlış forklif sorusu 82 onu doğru yaptım:)

2. sahinuc

sahinuc TÜİSAG Üyesi

Arkadaş çok sağol, Eğer buna bi eklemen düzeltmen yoksa ben bu 3 tanesini bu şekilde çıkartıp bugün yolluyacağım..

3. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

iptal olan soruları biz ne zaman ve nereden öğreneceğiz?

4. murti çe

murti çe TÜİSAG Üyesi

bu soruda hata yokkk.bi daha okuyun isterseniz.yangınla mücadele için 300 kişi demiyo yönetmelik..1 kişi diyo. ve cevapta 1 zaten

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Aysecan83

Aysecan83 TÜİSAG Üyesi

bende öyle ...:(

6. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

isggm sıtesıne gır duyurular kısmnda yazar ...10 ocaga kdr ogrenmıs olursun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fusunozgoren

fusunozgoren TÜİSAG Üyesi

öetal yangınlarını en iyi hanhisi söndürü iye sorsaydı köpük olabilirdi. ama d tipi kktler var ve o zaman onu kullanırsınız. bu soru iptal dilmeli.

gulcin demirtas bu yazıya teşekkür etti.
  8. aytac ayhan

aytac ayhan TÜİSAG Üyesi

b kitapcıgında 33. soruda anlatım eksikliği var cvp d demiş yanlız halk otobüsü ile işinyapıldığı yere gidiş gelişi sırasında meydana gelen kaza işin derken işe veya işyerineolması gerekli arkadaşlar..

9. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

bnım tahmınım 2 soru ıptal olcak...2 soruda sık degısıklıgı ...

10. gulcin demirtas

evet dün benim dikkatimi çekti ben b kitapçığıydım 86 soruydu ve b şıkkı köpük olarak verilmiş yanlış:)
    merhaba ben c sınıfı b kitapçığı kısmıyla sınava gişrdim şimdi tekrar kontrol ettim metal yanğınları cevap b vermişler köpük bu yanlış forklif sorusu 82 onu doğru yaptım:)

11. gulcin demirtas

bende bu soruyu 3 yaptım söndürme ekibi en az 3 kişi diyordu benim notlarımda ama fark etmez yeterki iptal olsun soru:)

12. desperado42

desperado42 TÜİSAG Üyesi

arkadaşım yönetmelikte yazıyo emzirme odası filan değil yurt yazıyo. dayanağı olan itiazlar edelim lütfen.

13. gulcin demirtas

bende bu soruyu 3 yaptım söndürme ekibi en az 3 kişi diyordu benim notlarımda ama fark etmez yeterki iptal olsun soru:)

14. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

ya forklift sorusuna takmış herkes arkadaşlar dayanağınız olsun ya herkes ezbere konuşuyor.Yönetmelik o maddelerin hepsini sıralamış neyin tartışmasını yapıyorsunuz.Benzidin sorusu % 0.1 vermiş yönetmelik yok diğer şıklarda doğruymuş ne alakası var ya adamlar size yönetmelik soruyor.Danışmanlık net değilmiş arkadaşım eğer yönetmelik kanun ve tüzük okumadan ezbere sınav geçmeyi hayal ederseniz o net değil bu net değil dersiniz.Soru gayet net hangi danışmanlığın olacağının ne önemi var.Evet yangın ve desibel sorusu yanlış.Az dayanağınız olsun ya sizler uzman adaylarısınız.Valla yazılan yapılan yorumların çoğu boş kafa şişiren yazılar.Bu arada isterse 10 soru iptal edilsin beni bağlayan bir durum yok.Yanlış anlaşılmasın.Bilinçli olmalıyız.

Saygılar..

15. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaslar ben farkli bir soru soracagim ben b kitapcigi ile sinava girdim yanlismi hatirliyorum bilmiyorum ama benim hatirladigim kitapcigimda 1.soru ve ikinci soru farkliydi diye hatirliyorum ayrica 1. Sorunun cevabi benim kitapcigimda d sikkindaydi diye hatirliyorum basim hatasi olabilirmi benim gibi dusunen varmi onu merak ediyorum

16. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

evet kesin 2 sınava girdim bu üçüncüsü

17. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

hayır düşmez

18. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

ewet bir arkadaşımda aynı şeyi söyledi arkadaşım olabilir.

19. figen1903

figen1903 TÜİSAG Üyesi

Haklısınız kesinlikle bu soru iptal edilmeli.

20. ayşe akagündüz

ayşe akagündüz TÜİSAG Üyesi

Okul büro restoran ibdathane.........hangi tehlike sınıfı...cevap :Düşük tehlike sınıfı imiş..... yönetmeliklerde sadece 3 kategori var az tehlike , tehlike ,çok tehlike,,,,bu 3 ü dışında extra tehlike sınııfmı üretiliyor...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica