Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ülkü Hoca

Ülkü Hoca TÜİSAG Üyesi

İTİRAZ DİLEKÇESİ2.doc

Ekli Dosyalar:

2. Ülkü Hoca

Ülkü Hoca TÜİSAG Üyesi

Bir kısmı bende doğru olsa da gözüme taılan değişebilecek soruları yukarıda veriyorum. Siz daha ilave yapabilirsiniz.

3. ayşe akagündüz

ayşe akagündüz TÜİSAG Üyesi

EVET ODA YANLIŞ BENCE,,BENDE O SEBEPTEN YANLIŞ YAPTIM O SORUYU

4. beburduyem

beburduyem TÜİSAG Üyesi

çok faydalı bir döküman teşekkür ederim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ayşe akagündüz

ayşe akagündüz TÜİSAG Üyesi

EVET ODA YANLIŞ BENCE,,BENDE O SEBEPTEN YANLIŞ YAPTIM O SORUYU

6. beburduyem

beburduyem TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar zaman çok azaldı.itirazları yapanlar yayınlayabilirlerse çok memnun olurum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

www.feregitim.com.tr

24/12/13 (Salı) Saat 19.00 da

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soruları (A Kitapcığı)

Sn. Yaşar Ede Tarafıdan Sanal Sınıf Ortamında Çözülecektir. akşam burada buluşalım. yetkili birine danılmış oluruz bari.

8. Dr.Bozkurt

Dr.Bozkurt TÜİSAG Üyesi

Bence de bu sorunun cevap şıkkı D tipi K.K.T. olacak ve cevap şıkkı değiştirilecektir.

9. yıldz

yıldz TÜİSAG Üyesi

kaynakta çıkabilecek tehlikelerle ilgili soruda gürültü yok diye biliyordum bu soru için fikri olan varmı

10. melmeha

melmeha TÜİSAG Üyesi

Bende genel olarak sizlerle aynı fikirdeyim, öncelikli olarak alkali metal yangınları sorusunun cevabı değişimeli, ayrıca birde yazım hatası olan soru var, TS 1800 denilmiş oysa TS 1800
    TAŞINABİLİR GAZ TÜPLERİ - ASETİLEN TÜPLERİ - TEMEL GEREKLER, TARİFLER VE TİP DENEYLERİ' ni kapsamaktadır. Bu sorunun her ne sebeple olursa olsun yazım yanlışından dolayı bence itiraz edilip soru iptal edilmelidir.

11. Kasım Öztürk

Kasım Öztürk TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bırdahakı sınav ne zaman bılen varmı subat ayındamı yoksa martmı ???

12. baret_ahmet

baret_ahmet TÜİSAG Üyesi

Katılıyorum, bu soruya itiraz et.

13. oguzhan altuntaş

oguzhan altuntaş TÜİSAG Üyesi

cevaplarsanız sevınırım.b grubu 36. soru İSGB ile ilgili hangisi yanlış?cevap a denılmıs ancak d şıkkı:Tam zamanlı işyeri hekımı ve iş g.uzmanına aynı şartlarda ayrı oda tahsis edilir.yanlıştır.çünkü yönetmelikte odalar farklı şartlardadır.m2 olarak farklılık arzetmektedir.yanlışmıyım?

14. beburduyem

beburduyem TÜİSAG Üyesi

çok geç kalırız ,itirazlar için süre bitiyor

15. celilcevik

celilcevik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar İtirazlar İçin Geç Kalmayın, Herkes Birilerinden Beklemesin, İtirazlarımızı Yapalım... Her Soru İçin 10 TL de çok saçma aslında.

16. ensaryegen

ensaryegen TÜİSAG Üyesi

Yanlış, B bendine bakın.

İşyeri sağlık ve güvenlik birimi

MADDE 10 – (1) İSGB; en az bir işyeri hekimi ile işyerinin tehlike sınıfına uygun belgeye sahip en az bir iş güvenliği uzmanının görevlendirilmesi ile oluşturulur. Bu birimde işveren diğer sağlık personeli de görevlendirebilir.

(2) İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla işveren tarafından işyerlerinde kurulacak olan iş sağlığı ve güvenliği birimlerinde aşağıdaki şartlar sağlanır.

a) İSGB, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yürütülmesine ve çalışan personel sayısına uygun büyüklükte bir yerde kurulur. Bu birimin asıl işin yürütüldüğü mekânda ve giriş katta kurulması esastır.

b) Bu birimlerde sekizer metrekareden az olmamak üzere bir iş güvenliği uzmanı odası ile işyeri hekimi tarafından kullanılmak üzere bir muayene odası ve 12 metrekareden az olmamak üzere bir ilkyardım ve acil müdahale odası bulunur. Tam zamanlı görevlendirilecek her işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı için aynı şartlarda ayrı birer oda tahsis edilir.

Bekenim bu yazıya teşekkür etti.
  17. Emrah Yurtsever

Emrah Yurtsever TÜİSAG Üyesi

Hayır o soru ve cevabı doğruydu. Orda bir problem yok

18. beburduyem

beburduyem TÜİSAG Üyesi

bu sorunu itiraz gerekçesini düzenleyebilir misiniz hocam..

19. Oktay Acar

Oktay Acar TÜİSAG Üyesi

Bende gürültü hariç olarak işaretledim.

20. yıldz

yıldz TÜİSAG Üyesi

yönetmelikte kkd olarak yer alır şeklinde bitiyor o cümle o yüzden II yi doğru sayamıyoruz cevap yalnız I oluyor

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica