Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. safari

safari TÜİSAG Üyesi

5 soru 20 39 57 61 63 itiraz edicem bugün

ayşe akagündüz bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ertuğrul4155

Ertuğrul4155 TÜİSAG Üyesi

[qufari, post: 123198, member: 61031"]5 soru 20 39 57 61 63 itiraz edicem bugün[/quote]
    Bu sprulat
    Bu sorular kabul olursa geçiyorum 69 ile kaldım psikolojim bozuldu

3. Ertuğrul4155

Ertuğrul4155 TÜİSAG Üyesi

Bu sorular kabul olursa geçiyorum 69 ile kaldım psikolojim bozuldu

4. karnivara

karnivara TÜİSAG Üyesi

A kitapçığı 63. soru YANGINLA İLGİLİ TEHLİKE SINIFINI sormuslar arkadaslar sorunun cevabı yanlıştır çünkü soruda hem dusuk tehlikeli sınıf hemde orta tehlikeli sınıf var yönetmelikte öyle gözüküyor, itiraz etmeliyiz. EK DOSYAYA BAKINIZ.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

5. wolwerin84

wolwerin84 TÜİSAG Üyesi

DÜŞÜK TEHLİKE ORTA TEHLİKE SORUSUNA İTİRAZ EDEN OLDU MU ARKADAŞLAR?? DİLEKÇE YOLLAYAN VARSA YAZABİLİR Mİ??

6. safari

safari TÜİSAG Üyesi

dilekçe örneği

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

7. Seher Şimşek

Seher Şimşek TÜİSAG Üyesi

ben de soruyu yanlış yaptım ama sorunun cevabı doğru malesef!

8. yussuf blk

yussuf blk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dün paylaştım tekrar paylaşıyorum kendimce yanlış olduğunu düşündüğüm 6 soru için dilekçe hazırladım burda soruların hatalı gerekçeleriyle ilgili herşeyi hazırladım isteyen alıp sadece oraya ismini yazıp gönderebilir herşey hazır

Ekli Dosyalar:

ayşe akagündüz bu yazıya teşekkür etti.
  9. ali dal

ali dal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 21 aralık isg sınavı için örnek itiraz dilekçesi formatıdır.

Ekli Dosyalar:

10. ayşe akagündüz

ayşe akagündüz TÜİSAG Üyesi

ama aynı şartlarda olmalıdır sözüde yanlış değilmi

11. ayşe akagündüz

ayşe akagündüz TÜİSAG Üyesi

ama aynı şartlarda olmalıdır sözüde yanlış değilmi

12. uzmanaday

uzmanaday TÜİSAG Üyesi

13. Göktuğ Bahram

Göktuğ Bahram TÜİSAG Üyesi

Adamlar bile bile yanlış açıklıyorlar yada yanlış soru soruyorlar bence.. Millet itiraz etsinde soru başına 10 lira kazanalım amacımı var bu işte :) Bi doyuramadık şunları anlamadım gitti soruya itiraza para alınırda her soru başına ücrette tane işi süzüm satmaya benzemiş :)

14. osmanbuldu

osmanbuldu TÜİSAG Üyesi

SİZİN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ÖNEMLİ DEĞİL KANUNDA YÖNETMELİKTE NE GÇİYOR ONA BAKIN ZATEN OSGB'LERDE TEMELDE DANIŞMANLIK FİRMASIDIR...

15. dilek akl

dilek akl TÜİSAG Üyesi

itirazlar, sorular açıklandıktan sonra 3 iş günü içerisinde olmalı.. itiraz yapan var mı bu sorulara acaba merak ediyorum..
    3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İTİRAZ EDİLMESİ GEREKLİ, SANIRIM YARIN SON GÜN,İTİRAZ EDEN VARMI ACABA..
    yarın son gün acele edelimm lütfen..

16. dilek akl

dilek akl TÜİSAG Üyesi

itirazlar, sorular açıklandıktan sonra 3 iş günü içerisinde olmalı.. itiraz yapan var mı bu sorulara acaba merak ediyorum..
    3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İTİRAZ EDİLMESİ GEREKLİ, SANIRIM YARIN SON GÜN,İTİRAZ EDEN VARMI ACABA..
    yarın son gün acele edelimm lütfen..

17. FIRAT YILDIRIM

FIRAT YILDIRIM TÜİSAG Üyesi

valla bende senin gibi düşündüm ama yönetmelikte varmış bu uyuz oldum he yönetmeliğe itiraz edilebiliyorsa edicem valla çünkü çok saçma

18. yasinkara81

yasinkara81 TÜİSAG Üyesi

C SINIFI B KİTAPÇIĞI 31. SORUDA

YÖNETMELİKLERLE İLGİLİ

ANAYASADAKİ MADDE
    2. Yönetmelikler
    Madde 124 – Başbakanlık, bakanlıklar ve kamu tüzelkişileri, kendi görev alanlarını ilgilendiren kanunların ve tüzüklerin uygulanmasını sağlamak üzere ve bunlara aykırı olmamak şartıyla, yönetmelikler çıkarabilirler.
    Hangi yönetmeliklerin Resmi Gazetede yayımlanacağı kanunda belirtilir.

Fakat valilikler yönetmelik çıkaramaz. Cevap A demiş ama bence C şıkkınında yanlış olması gerekiyor.

19. Seher Şimşek

Seher Şimşek TÜİSAG Üyesi

b) Bu birimlerde sekizer metrekareden az olmamak üzere bir iş güvenliği uzmanı odası ile işyeri hekimi tarafından kullanılmak üzere bir muayene odası ve 12 metrekareden az olmamak üzere bir ilkyardım ve acil müdahale odası bulunur. Tam zamanlı görevlendirilecek her işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı için aynı şartlarda ayrı birer oda tahsis edilir.

20. kubilay polat

kubilay polat TÜİSAG Üyesi

ben a 61 57 39 sorulara itiraz ettim başka itiraz dilekçesi yollayan oldu mu

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica