Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kızılırmak

kızılırmak TÜİSAG Üyesi

bende göndereceğim ama örnek dilelçe varmı

2. dilek akl

dilek akl TÜİSAG Üyesi

inşallah iptal edilir,inşallahh..
    hemen üstündeki yoruma bakın.. dilekçe örneği bile gönderen olmuş..

3. muamma

muamma TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar salim beyin risk analizi ekibinde kimler olur sorusunda benim merak ettiğim bir konu var.Diyelim ki apartmanda bir yangın çıktı ve araştırmaya göre analizde alınması gereken önlemlerde eksiklik var bu durumda sorumlu olarak kimler gösterilir ? ben bu şekilde düşünerek salim bey iş güvenliği uzmanı tuttuğu için sorumlulardan biriside uzman olarak düşündüm salim beyinde bir işveren olarak görülmesinden dolayı onunda olması gerektiğini ve çalışanında görüşlerinin alınması için ekipte bulunması gerektiğini düşündüm şıklarda 3üde olsa kesinlikle o şıkkı işaretlerdim.. benim mantığım bu şekilde olduğu için soruda çelişki yaşadım

Mehmet Deniz bu yazıya teşekkür etti.
  4. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

bu soruyu bende sızın gıbı dusunup sınav da I,II,IV işaretledim daha önce çözdüğüm bir denemede çıkmıstı bu soru orada dogru cvp I,II,IV dü. fakat sınavda yanlıs yapmıs görünüyorum .

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

arkadaslar onceki mesajlarda ornek dosyalar verildi herhangi birini indirin , kendinize gore duzenleyin, banlaya soru sayisi kadar 10 tl yatirin
    , dilekcenizi dekontla birlikte gonderin , bugun halletmeniz gerekli

6. duzenalper

duzenalper TÜİSAG Üyesi

iptal olan soru doğru mu kabul ediliyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. alkan sönmez

alkan sönmez TÜİSAG Üyesi

Bir soru vardı, İSGB lerle ilgili hangisi yanlıştır diyor A kitapçığı 14. soru

8. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

millet yönetmelikleri kendisi yazmış herhalde herkes cevabına göre iptal edilsin diyor:)

9. muamma

muamma TÜİSAG Üyesi

forkliftin devrilmesinden kaynaklanan riskleri tamamen berteraf etmek forkliftin devrilmeyecek yapıda olması değilmidir ? keşke dediğiniz gibi olsada iptal olsa ancak bu açıdan düşününce iptallik bir durum görünmüyor

10. dilek akl

dilek akl TÜİSAG Üyesi

ewtttt, eewwttttttt doğru sayılıyorrrr

11. FIRAT YILDIRIM

FIRAT YILDIRIM TÜİSAG Üyesi

yurt sorusu içinde iptal başvurusunda bulunacağım sebepler arasında buda var başka eklemek isteyen varsa yardımcı olabilirmi?

Emzirme odası ve/veya yurt kurulması için gereken kadınçalışan sayısının hesabına erkek çalışanlar arasından çocuğunun annesiölmüşveya velayeti babaya verilmişolanlar da dâhil edilir.

12. alkan sönmez

alkan sönmez TÜİSAG Üyesi

açıklama çok net
    teşekkürler..

13. rıdvan yıldırım

rıdvan yıldırım TÜİSAG Üyesi

pardon yanlıs yazmısım I,III,IV olmalı dogru cvp

14. FIRAT YILDIRIM

evet

15. Şükrü Şenyürek

Şükrü Şenyürek TÜİSAG Üyesi

Bu örnek itiraz dilekçesini kullanarak hakkını arayabilirsin( Yasal süre 3 gün )

Ekli Dosyalar:

Ehakkas bu yazıya teşekkür etti.
  16. FIRAT YILDIRIM

iyide madem devrilmeyecek yapıda forklift var neden devrilmesine karşı önlem alınıyorki?

17. Şükrü Şenyürek

İptal olan soru tüm adaylara 1 doğru cevap olarak yansıtılıyor ( Tabiki iptal olan soruyu yanlışta olsa cevap anahtarına kodlamak şartı ile Kİ ; yanlış doğruyu götürmediği için herkes 100 soruya da cevap vermiştir) Sonuç olarak herkese artı 1 puan demektir iptal soru.

18. Ehakkas

Ehakkas TÜİSAG Üyesi

aynen bende
    yanlış sorular dogru yaptınız olarak kabul edilir
    ilk sayfalarda örnek bulabilirsiniz

19. muamma

muamma TÜİSAG Üyesi

kardeşim devrilmeyecek yapıda olması birinci önceliğimiz yani devrilmeyecek yapıda olması demek asla devrilemeyecek anlamına gelmez tabiki daha sonrada diğer önlemler alınmak zorunda..ben sadece düşüncemi söylüyorum inş sizin dediğiniz gibidir iptal olur.

20. Şükrü Şenyürek

Normal şartlarda devrilmeye bilir. fakat düşünsene bir DEPREM gibi olayı :( Senaryo her zaman en kötü içindir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica