Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Didem0211

Didem0211 TÜİSAG Üyesi

dilek akl bu yazıya teşekkür etti.
  2. Şükrü Şenyürek

Şükrü Şenyürek TÜİSAG Üyesi

Ekli Dosyalar:

3. Ehakkas

Ehakkas TÜİSAG Üyesi

soruda yaklaşık ne kadardır derse dediğiniz doğru ama net cevap istemiş o zaman şıklarda da küsüratlı verilebilir bence

4. Didem0211

Didem0211 TÜİSAG Üyesi

İtiraz edilen her soru için belli hesap numarasına 10 tl ücret yatırılması gerekıyor.ve bu dekontları dılekceye eklemek gerekıyormus sınav duyuru metnının 2 . sayfasında bu acıklama yazıyor. İtiraz edecek arkadasların dikkatine!!!!

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR DERLEYİP TOPARLADIĞIM SORULARI EKLİYORUM DAHA EKLEMEK İSTEYENLER BUNUN ÜZERİNE EKLESİN VE TEKRAR PAYLAŞSIN ZAMAN AZALIYOR.BUGÜN KARGO YAPMAM LAZIM..

Ekli Dosyalar:

Ömer Faruk Akkaya, ozalptuğ, dilek akl ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  6. alpermetin

alpermetin TÜİSAG Üyesi

Salim beyi risk analizi gerçekleştiği ekipte bulunması zorunlu kişiler sorununda zaten Salim beyin ekipte olduğunu belirtmiş artı olarak kimler bulunmalı gibisinden soru soruluyor böyle bir cümle olamaz...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ömer Faruk Akkaya bu yazıya teşekkür etti.
  7. FIRAT YILDIRIM

FIRAT YILDIRIM TÜİSAG Üyesi

hangi hesaba para yatırıyoruz

8. murat erdoğdu

KARDEŞİM HAZIRLADIĞIM DOSYA EKTEDİR.KARGO YAP HEMEN..

9. murat erdoğdu

KARDEŞİM HAZIRLADIĞIM DOSYA EKTEDİR.KARGO YAP HEMEN..

10. murat erdoğdu

BENİM DÖKÜMANLARIMA BAKARSAN GÖRÜRSÜN..

11. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçelerini kargo yapanlar oldumu arkadaşlar.

12. darkangeleus

darkangeleus TÜİSAG Üyesi

Soru iprtal veya cevap secenegi degistiginde

13. onderay

onderay TÜİSAG Üyesi

nihayet benim gibi düşünen biri çıktı...benim çalıştığım kaynakta da paracelsus yazıyordu...çok bilmek kötü birşey aslında...babayı gördün ramazzini yi yapıştır halbuki...

14. darkangeleus

darkangeleus TÜİSAG Üyesi

2 .madde dogru

15. Şükrü Şenyürek

Şükrü Şenyürek TÜİSAG Üyesi

Murat şimdi inceledim itiraz dilekçenizi ve gerçekten tebrik ederim duyarlılığınıza. Buradan sizin nezninizde tüm arkadaşlara tekrar seslenmek istiyorum. Arkadaşlar bu yanlış- doğru cevaptan öteye artık SAYGI , daha doğrusu bizlere yapılan SAYGISIZLIKTIR. Böyle bir sınav bu kadar LAKAYT bir şekilde hazırlanamaz. Bir kurum yazdığını kontrol etmiyorsa ( Yorum sorularını geçtim. 18001 değil de 1800 yazabiliyorsa) bu düpe düz sınava ve de dolayısıyla bizlere SAYGISIZLIKTIR.

Ben de sınavı 80 ve üzeri doğru üzeri bitirmiş biri olarak yine de itiraz dilekçemi gönderdim. Lütfen biz nasılsa geçtik kim ne yaparsa yapsın mantığında olmayalım. Burada bir birlik içinde olalım ki karşısındaki topluluğun kimler olduğunu bazıları idrak etsin.

Saygılarımla.

16. Sezen Altunbaş

Sezen Altunbaş TÜİSAG Üyesi

ekteki dosyada yazdığınız gerekçelerde, makine ve tezgah kontrolü olan soruda, yönetmeliğe göre a şıkkı da doğru oluyor. A şıkkında makine mühendisi ve tekniker yapmalı diyor, yönetmelikte makine mühendisi, tekniker veya yüksek tekniker tarafından yapılır diyor. aynı mantık yani.

17. FIRAT YILDIRIM

arkadaşlar hangi hesaba para yatırıp gönderiyoruz lütfen yardımcı olun

18. yenal

yenal TÜİSAG Üyesi

bence yanlış düşünüyorsun çünkü ben 3. hakkımda bu sınavda geçtim ve önceki iki sınavda da 68 ve 69 la kalmıştım,her ne kadar bi kırıklık olsada boşver me bence.

19. FIRAT YILDIRIM

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner
    Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540
    5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil)
    “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul
    edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı
    No:42 Emek-ANKARA’dır.

20. Ensar Adıgüzel

Ensar Adıgüzel TÜİSAG Üyesi

ıtıraz etmek ısteyen dostlar bu dılekce sıze yardımcı olabılır ben 3 tanesıne ıtıraz edıcem

Ekli Dosyalar:

• a.doc
      Boyut:
      123,5 KB
      Okunma:
      80
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica