Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

100 dB sorusu iptal olmalı.

Çünkü fark büyük olursa küçük olan dikkate alınmaz diye mevzuatta bir şey yok. Fark ne kadar büyük olursa?????? Aksi taktirde mühendisliğin içine etmiş oluruz.

2. çağdaş koçkan

çağdaş koçkan TÜİSAG Üyesi

Tamam doğru soruda ve cevapta şıkıntı yok ben yanlış okumuştum.

3. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

bende ekte belirttiğim şekilde itiraz dilekçemi 20 dk önce kargoya teslim ettim lütfen sizde dilekçelerinizi hazırlayıp gönderin ne kadar çok dilekçe o kadar çok şans. Lütfen duyarlı olalım arkadaşlar.Hepimize geçmiş olsun...

Ekli Dosyalar:

4. Ayhan TOPAL

Ayhan TOPAL TÜİSAG Üyesi

Sayın site yöneticileri merak ediyorum neden uzman olarak hatalı olan soruları vermiyorsunuz.hiç mi merak etmiyorsunuz .iptali gerektiren sorulara ilişkin neden yanıt vermiyorsunuz.sizlerin yorumları çok önemli bekliyoruz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. necmi alptürkan

necmi alptürkan TÜİSAG Üyesi

21 aralık sınavında c grubu uzmanlık sınavı B kitapçığı soru 86 doğru cevap c dir. açıklananda ise b yazılmış yanlış cevap anahtarı. yine periyodik bakımda makina mühendisi yapabilir ifadesi yapmasada olur gibi anlaşıldığından asıl doğru makina mühendisi ve makina teknikeri beraber yapalar ifadesi daha doğru sonuca gidiyor.

6. Ertuğrul4155

Ertuğrul4155 TÜİSAG Üyesi

Senin 3 sorunda kabul olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ayhan TOPAL

Ayhan TOPAL TÜİSAG Üyesi

saygı değer arkadaşım burda fazla olan azolanı bastırır mantığı değil,farklara göre karşılığındaki katsayısı büyük olana eklenerek belirlenir.soruda yaklaşık ibaresi yoktur.dolayısıyle net cevap hakkı doğar.buda 0.1 dahi olsa net olarak şıklarada olmalıydı iptali gerektirir.

8. kral23

kral23 TÜİSAG Üyesi

bence tüm şıklar yan

9. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

POSTAYLAMI YOKSA ELDEN Mİ VERDİN..

10. murat erdoğdu

SON HALİ EKTEDİR.itiraz edecek arkadaşlar sizin için hazırladım

Ekli Dosyalar:

11. Arslan Karadayı

Arslan Karadayı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar işte olduğum için çıkamıyorum ama içim içimi yiyor. İtiraz eden, kargo yollayan oldu mu? Her şeyi hazırladım fakat iş yerinden ayrılamıyorum. Çalışan olmak böyle bir şey işte....

12. delta

delta TÜİSAG Üyesi

61. 63. sorular

Ekli Dosyalar:

13. murat erdoğdu

itiraz ettiniz mi..

14. murat erdoğdu

anlıyorum seni aynı durumdayım

15. murat erdoğdu

kardeş gönderdin mi yarın mı son bugün mü son..kargo yarına yetişirmi bende iş çıkışı osmaniyeden göndersem

16. mehmet bayram

mehmet bayram TÜİSAG Üyesi

100dB gürültünün yanına 80 dB gürültü yapan bir ekipman konulsa gürültü artar mı azalır mı?

birde b kitapçığı 86. soru için ne düşünüyorsunuz?

17. delta

delta TÜİSAG Üyesi

evet kargoya verdim 1 saat oldu...

Arslan Karadayı bu yazıya teşekkür etti.
  18. mehmet3509

mehmet3509 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itirazlar bugünden itibaren başlıyor. en geç perşembe 17 ye kadar dilekçeniz teslim etmeniz lazım...

19. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar D sınıfı yangın çıkması muhtemel yerlerde, öncelikle kuru metal tozlu kuru kimyevi tozlu değil cevap şıklarında olmadıgından sorunun iptali

20. erdincdal

erdincdal TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar D sınıfı yangın çıkması muhtemel yerlerde, öncelikle kuru metal tozlu şıkta geçen kuru kimyevi tozlu cevap şıklarında olmadıgından sorunun iptali

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica