Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. efkanipek

efkanipek TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben İRİS akademide egitim aldım HOCALAR DAHA yanlış tamın edielen soruların gerekçelerini yapmamışlar eger sizin gittiginiz kurslarda itiraz gerekceleri nedenleri acıklaması varsa ltf verin

2. Serhat Yasin YILDIRIM

Serhat Yasin YILDIRIM TÜİSAG Üyesi

Hayir arkadaslar dogruda yapsan yanlista yapsan soru iptal olursa herkezin dogru kabul ediliyor

3. Merve POLAT

Merve POLAT TÜİSAG Üyesi

Pazartesi aciklandi persembe son gun mu, yarin mi son gun yoksa

4. efkanipek

efkanipek TÜİSAG Üyesi

sorulara kurslar dan itiraz etmmemişler bireysel olarak itiraz eden varmmı...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 54 sayfanın tamamını okuyamadım hanği sorular için görüş birliği yapılarak kesin olarak net yanlış ve iptal beklentisi var?

Net olmamakla birlikte hanği sorularda da iptal olması tartışmaları var?

Konuyu takip eden arkadaşlar bir özet geçseniz bir zahmet..

6. kurtuluş çelik

kurtuluş çelik TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar hiç kimse TS 1800 iş sağlığı ve güvenliği yönetim standardı sorusuna itiraz etti mi aceba?
    Standardın numarası TS 18001 olması gerekmiyor mu? yazım yanlışı yok mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Serhat Yasin YILDIRIM

Persembe son gun aciklandigi tarih disinda 3 is gunu

8. kurtuluş çelik

kurtuluş çelik TÜİSAG Üyesi

Bu arada soru C sınıfı B kitapçığı 41. soru

9. efkanipek

efkanipek TÜİSAG Üyesi

10. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim hazırladığım sorulara ankarada oturan arkadaşlar başvuru yapabilirler mi..

Ekli Dosyalar:

11. safari

safari TÜİSAG Üyesi

Her soru için 10 lira yatırılması gerekirken Ben 5 soru itiraz parası yatıracaktım sistem sadece 10 lira aldı .Bilgisi olan varmı

12. safari

safari TÜİSAG Üyesi

Ben Ankara dayım elden götüreceğim.

Arslan Karadayı ve seldalinka bu yazıya teşekkür etti.
  13. Rıdvan Bayhan

Rıdvan Bayhan TÜİSAG Üyesi

çaktırma...

14. Mustafa Eyüp AYDIN

Mustafa Eyüp AYDIN TÜİSAG Üyesi

Tam olarak öyle değilde o soru da tabloyu vermesi gerekirdi o yüzden iptal olabilir diye düşünüyorum.

15. Çağlıaltuncu

Çağlıaltuncu TÜİSAG Üyesi

D sınıfı yangında d tozu kullanılır, köpük denmiş yanlış.
    Kaynakta maruziyette gürültüyü de dahil etmişler ama kaynakta gürültü maruziyeti olmaz diye biliyorum.
    Site görevlisi ve isg uzmanı olmalı çünkü isg uzmanı olmadan risk değerlendirilmesi yapılmaz.

seldalinka bu yazıya teşekkür etti.
  16. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Arkadasim her soru icin degil istersen 20 soru yaz 10 tl sadece millet bilmeden yaziyor ben onceki yil basvurmustum ama umut kirmak olmasin ben basvurdugumda hic bir sorum iptal edilmemisti bende makemeye vermistim 2011 yili icin umarim istediginiz olur ama fazla umt etmeyin bunlar lanet insanlar aramayinda lavuklari aradiginizda hic iptal etmiyorlar kesin eminseniz cevaplardan iptal olur benim deneyimimle su kkt sorusunun cevabini degistirirler birde 1800 yazmislar diye iptal ederler bunlarin ben cigerini biliyorum

17. Mustafa Eyüp AYDIN

Aslında puan sistemi Doğru cevap sayısı / soru sayısı x 100 yani iptal olan soru doğru sayılmıyor toplam soru sayısından düşüyor.

18. Mustafa Eyüp AYDIN

TS 1800 doğru senin dediğin TS 18001 değil OHSAS 18001 orda yanlışlık yok.

19. özcan kızıltepe

özcan kızıltepe TÜİSAG Üyesi

Bence doğru işaretlediniz çünkü 80 ve 80 olsa 83 olacaktı 80 100 olunca 100 ü geçen bir değerdir . Burada emniyetli tarafta kalmak için 103 işaretlenir . Olması gereken değerden az bulmak hatadır . Burada size güvenli tarafta kalmanız istenmiştir . Emniyet açısından . Bu nedenle doğrudur . Siz burada para ödemesi yapmıyorsunuz . İnsan sağlığı açısından risk oluşturacak bir durumu göz önüne alıyorsunuz .

20. Serhat Yasin YILDIRIM

Canim arkadasim benim gecen sinava gren arkadasim war 70 dogrusu war 7 soru iptal edildi 77 dogruya cikti ayrica kurstayken bakanliktan gelenlere sorduk onlarda benim dedigimi dedi yanlista dogruda olsa iptal olan soru dogru olarak kabul edilcek herkezin dedi simdi anladin mi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica