Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mehmet Re

Mehmet Re TÜİSAG Üyesi

Merhabalar arkadaslar Riskmed Egitimi veren uzmanların soru iptali ile ilgili yazısını paylasmak icin siteye uye oldum. Ornek ektedir

2. yazemre

yazemre TÜİSAG Üyesi

aynı yönetmeliğin 4. maddesinde yurt, kreş, çocuk bakım yurdu, 3ününde aynı manaya geldini ispatlamış bunu kale almazlar diye düşünüyorum.

3. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

4. Davut Kürkaya

Davut Kürkaya TÜİSAG Üyesi

A soru kitapçığındaki 7 ve 14. sorular. 7. sorunun cevabı yanlış sanırım. 14. soruda şıkların hepsi doğru gibi. Ayrıca 57. soru forklift sorusu. Soru forkliftin devrilmesinden kaynaklı risklerin azaltılması için yapılması gerekenleri soruyor. Forklift devrilmeyecek yapıda olmalı şıkkı bana biraz tuhaf geldi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

seldalinka bu yazıya teşekkür etti.
  5. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

Mehmet bey rica etsem mail olarak atar mısınız bana.telefondan giriyorum ve dosyayı açamıyorum.Teşekkürler.hulyam_1310@hotmail.com

6. delta

delta TÜİSAG Üyesi

riskmed uzmanları gerekçelerini neden yönetmeliklere dayanarak açıklamamışlar.
    Yönetmelikte D tipi KKT Yazmıyor ... Kuru metal tozu ile söndürülür yazıyor ve Reaktif Metal değil Aktif metal Yazıyor. Soru iptal edilmelidir...

51. soru doğrudur.
    C) Kaçak akım koruma şalterleri kullanıldığı takdirde, iletkenliği nispeten az olan bir topraklama düzeneği yeterli olabilir.

Zaten kaçak akım rölesi bu durumda bile koruma sağlar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. halil uygun

halil uygun TÜİSAG Üyesi

forklift kullanma talimatında''Forklift çatalına veya kabinine hiçbir surette insan bindirmeyiniz''

www.isgdosya.com/.../Forklift-Kullanım-Talimatı-ve-Kriterleri-Eğitim-S...‎

8. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

9. yussuf blk

yussuf blk TÜİSAG Üyesi

Haklısınız o sorunun birden fazla doğru cevap şıkkı var

seldalinka bu yazıya teşekkür etti.
  10. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

11. cumali uslu

cumali uslu TÜİSAG Üyesi

bu D tipi yangınlarında köpük mü kullanılır :(

12. sibel999

sibel999 TÜİSAG Üyesi

hep doğru yaptıklarım iptal edisin deniyo ya 18indeki sınavdada böyleydi 5 soru iptal edildi hiç biri yaramadı diyer iki sorununda biri doğru biri yanlış oldu o da etki etmedi :((

13. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar;

yurt sorusuna itiraz ettim zira yönetmelikte sadece yurt adı altında geçmiyor bu bildiğim halde aklm başka yere gitti kalınacak yer gibi algıladım bunu

yangın söndürme, köpük cevaplı soruya yaptım

1800 sorusuna itiraz ettim

orta tehlike sorusuna itiraz ettim.

14. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

a grubu 51. soru iptal olabilecek soruymuş.. hoca diyor.

15. aydın solhan

aydın solhan TÜİSAG Üyesi

1. B Kitapçığı 2,14,61,84,86,88,91 yanlış olarak düşündüğüm 7 soruya bu gün itiraz ettim. Evrakları da bakanlık evrak 'a teslim ettim. itiraz 3 günmüş bilgilerinize.

Arslan Karadayı, bayrama ve seldalinka bu yazıya teşekkür etti.
  16. seldalinka

seldalinka TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle her söylediğinize katılıyorum...inşallah bu üç soruda iptal olur...

Arslan Karadayı ve zözge bu yazıya teşekkür etti.
  17. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

yangın sorusu hem a hemde b dogru cevapmış.... iptal olacakmış

Arslan Karadayı ve zözge bu yazıya teşekkür etti.
  18. ONUR ALTUNAY

ONUR ALTUNAY TÜİSAG Üyesi

riskmed itiraz ederken atladığı bir husus var 17 temmuz 2013 doğru çünkü soruda apartmanda yakıt değişimi olmuş. Böyle bir durumda önceki risk değerlendirmesi devre dışıdır.Hemen yenilenmesi gerekir.

19. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar birde bunu inceleyel,m kurstan gönderdiler

Ekli Dosyalar:

zözge bu yazıya teşekkür etti.
  20. süleyman demet

süleyman demet TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar a grubu 76. soruya itiraz eden var mı ?3. seçenekte yazılı olan ifade yönetmelikte geçmiyor,3. seçeneği doğru olarak verdi halbu ki.
    ben bugün a grubu 61. soruya itiraz dilekçesi gönderdim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica