Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Zafer Bulak

Zafer Bulak TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar metal yangınlarının söndürülmesi ile alakalı soruda cevap köpük verilmiş bence yanlış.d tipi yangın söndürücüler olması gerek değilmi

2. Volk@n

Volk@n TÜİSAG Üyesi

Yani iptal edilen her soru, doğru kabul ediliyor.

3. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

fark 10 dB olursa 0 eklenir diye yönetmeliğin neresinde yazıyor....kii

4. Mustafa Eyüp AYDIN

Mustafa Eyüp AYDIN TÜİSAG Üyesi

Benden sana tavsiye böyle ilke olmaz 69 la kalsaydın kafanı çok vururdun duvarlara ama gene senin tercihin

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Aysecan83

Aysecan83 TÜİSAG Üyesi

mayıs ve agustos sınavları ile bir kıyaslama yapabılmenı ısterdim gercekten (agustos Turkıye genelı basarı oranı ıpta ledılen sorular oncesınde 9%)....

6. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

fark 10 dB'den yüksekse "0" alınır olayı yönetmeliğin neresinde gerçekten bulamadım. durumu kritik olanlar için sorunun iptal edilmesini istiyorum...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

o sınavla neden kıyas yapayım ki beni girdiğim sınav ilgilendirir. soruların net olmaması yüzünden farklı şıklar işaretledim.sorunsuz bi sınavdı demeyeceksiniz herhalde

8. Mert Yüzbaşıoğlu

Mert Yüzbaşıoğlu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 1 soru bile iptal olsa onlarca, yüzlerce kişiyi kurtarabilir inşallah iptal olur da herkes yararlanır.

9. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

fark 10 dB'den yüksekse "0" alınır olayı yönetmeliğin neresinde gerçekten bulamadım. durumu kritik olanlar için sorunun iptal edilmesini istiyorum...

10. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

fark 10 dB'den yüksekse "0" alınır olayı yönetmeliğin neresinde gerçekten bulamadım. durumu kritik olanlar için sorunun iptal edilmesini istiyorum.....

35izmir bu yazıya teşekkür etti.
  11. ayşegül gül

ayşegül gül TÜİSAG Üyesi

bu haliyle geçiyorum ama ya soruların şıkları felan değişirse diye düşünüyorum.

12. Mustafa Eyüp AYDIN

bu konunun sayfalarında birisi paylaşmıştı bakarsan göreceksin

13. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

desibel sorusunun çözümü:

Leq = 10 * LOG10( 10^(80/10) + 10^(100/10) )

Leq = 100.0432 DB

şıklarda cevap yok iptal olabilecek soru.

14. Mustafa Eyüp AYDIN

yada internetten ÇEVRESEL GÜRÜLTÜ ÖLÇÜM VE DEĞERLENDİRME KILAVUZU nu indir 88. sayfada yazıyor

15. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Günaydın,

C grubunda iptal edilecek sorularda gelişme var mı, ben 2 tane buldum.
    ekli dosyada bulabilirsiniz.

Selamlar.

Ekli Dosyalar:

16. Arslan Karadayı

Arslan Karadayı TÜİSAG Üyesi

Daha önce bir arkadaşımızın hazırladığı dilekçe üzerinden 5 soruluk itiraz dilekçemi biraz önce kargo ile yolladım. Hayırlısı olsun arkadaşlar... Allah emeklerimizi ve hayallerimizi güzel ile nihayetlendirsin...

17. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

H
    Hangileri onlar paylaşabilirseniz size destek verelim, bizde iptal için dilekçe yazalım.

18. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar a grubu 51. soruyan dilekçe yollayan oldumu??? kaçak akım koruma şalteri sorusu

19. SERHAT GÜVENÇ

SERHAT GÜVENÇ TÜİSAG Üyesi

Bu tip cımbızla çekilmiş sorular konuyu bilip bilmediğini ölçme kriteri olamaz. Okuma ve yorumlama sorularının çoğunlukta olduğu ve 100 sorudan oluşan böyle bir sınavı bu kadar sürede cevaplamanın stresi zaten ortada iken yurt yapma yükümlülüğü sorusunu şahsen çalışanın barınacağı yer gibi algıladığım için yanlış değerlendirmiş oldum. Çalışanın çocuğundan bahsedilmesi daha uygun olacaktı bence. Okulların orta tehlike sınıfı olması, 100 Desibel cevabı (yaklaşık demediği için) ve özellikle de D Tipi Kuru Toz ve %0.1 den daha aşağıda iki şık daha olması sebebi ile Benzidin tuzları sorularının kesin yanlış olması lazım bence.
    Bir de Valilik yönetmeliği diye bir şey duyan var mı? çok çeldirici ve içinde 2 yanlış şık olma ihtimali olabilecek bir soru bence..

Hakan büyükşimşek bu yazıya teşekkür etti.
  20. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

mustafa bey, bu kılavuzu oturmuş üç beş kişi hazırlamış. bu mevzuat değil. sapla samanı karıştırmamak lazım yoksa bütün sorular iptal olur. yada yanlış la doğru karışır...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica