Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. zfryrn

zfryrn TÜİSAG Üyesi

hemen hemen her sınavda bu kadar bariz hataların olması, işin içinde kasıt olduğu ihtimalini güçlendiriyor

2. Uygur87

Uygur87 TÜİSAG Üyesi

aynen ben de katılıyorum 76 değişmeli ama 87 den emin değilim ..ayrıca a kitapçığı 61. soruda" metal yangınları için söndürme tipinde yönetmelikte d tipi kuru kimyevi toz" belirtiliyor..yanlışmıyım?

3. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 7 tane soruya itirazı bugün gönderim. kendi yaptığım değerlendirmeye göre 67 alıyorum. tabi 2 sorunun cevabını hatırlayamadım onları da yanlış sayıyorum. 67 + 7 olursa geçecek gibiyiz :)

4. halil uygun

halil uygun TÜİSAG Üyesi

KAYNAK SORUSUNDA YAPILAN KAYNAK CİNSİ BELİRTİLMEMİŞ BU NEDENLE SAYILAN ETKENLERİN OLUŞMADIĞI KAYNAK CİNSİ DE VAR,

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

inş geçersiniz.

6. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

iptaller bugün son arkadaşlar saat 5 kadar süreniz var iptal için başvurun kesinlikle.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

inşallah siz naptınız sizin sınavınız nasıl geçti ?

8. Mehmetcarlos

Mehmetcarlos TÜİSAG Üyesi

BENCEDE İPTAL OLMALI FAKAT SENİN NEDENDEN DEĞİL SENİN PAYLAŞTIĞIN YÖNETMELİK 2002 ONUN YENİSİ 2007 DEYAYIMLANDI VE YENİ ŞEKLİ ŞÖYLE

a) DüĢük tehlikeli yerler: DüĢük yangın yüküne ve yanabilirliğe sahip malzemelerin bulunduğu, en
    az 30 dakika yangına dayanıklı ve tek bir kompartıman alanı 126 m2
    ’den büyük olmayan yerlerdir.
    b) Orta tehlikeli yerler: Orta derecede yangın yüküne ve yanabilirliğe sahip yanıcı malzemelerin
    bulunduğu yerlerdir.
    c) Yüksek tehlikeli yerler: Yüksek yangın yüküne ve yanabilirliğe sahip ve yangının çabucak
    yayılarak büyümesine sebep olacak malzemelerin bulunduğu yerlerdir.
    (3) Binada veya bir bölümünde, söndürme sistemleri tasarımında uyulacak bina tehlike
    sınıflandırılması ile ilgili olarak kullanılan alanlar, Ek-1/A, Ek-1/B ve Ek-1/C’de gösterilmiĢtir.
    VE BU İFADELERDEN HİÇBİRİNDE RESTORTAN ,OKUL BÜRO,TİYATRO DEMİYOR. SORU ESKİ YÖNETMELİKTEN SORULMUŞ DİREK İPTAL GEREKİR.

9. Uygur87

Uygur87 TÜİSAG Üyesi

Ekli Dosyalar:

10. Uygur87

Uygur87 TÜİSAG Üyesi

dilekçe örneği yükledim bakabilirsin

11. Mehmetcarlos

EK 1 DE BENZER İFADENİN OLDUGU TABLO MEVCUT ODA ORTA TEHLİKEYE GİRİYOR ZATEN:)

12. cengiz inkaya

cengiz inkaya TÜİSAG Üyesi

arkadaslar b kitapçığı 86,82,45,61 sorularına itirazda bulundum. aras kargo günaydın ile göndeririseniz yarın saat 10.00 da teslim edilecek dediler.

13. yasinesraöztürk

yasinesraöztürk TÜİSAG Üyesi

sınav basitti deyip neye itiraz ediyosunuz diyen arkadaşlar evet sınav basitti ama bu butun hatalara göz yumalım anlamına gelmıyor...

14. Mehmetcarlos

CSINIFI A KİTAPÇIĞI 66.SORUDA GÖRÜŞÜNÜZE KATILMIYORUM. SORUDA SADECE YANGINLA MÜCADELE DEMİŞ , ARAMA KURTARMA VE TAHLİYE İBARESİ YER ALMAMAKTA VE YÖNETMELİKTE HER BİRİ İÇİN BİR ÇALIŞAN DİYOR O ZAMAN AÇIKLANAN ŞIK DOĞRU. AMA YORUM KARMAŞASINA AÇIK OLDUĞUNDAN ŞIK DEĞİTİRMEK YERİNE İPTAL DAHA DOĞRU KARAR OLUR.

15. yusuf c.

yusuf c. TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar a kitapçığı 51. soruya itiraz eden oldumu?

16. yasinesraöztürk

polislik sınavında 59da kaldım,ziraat bankası sınavında 69 de kaldım bunda da 69 da kalırsam yeter artık vala ya.......

17. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

arkadasalr sıze bı haberım var ...kotu bı haber olabılır...buyuk ıhtımalle bundan sonra sınavı YÖK hazırlyıp yapacak...cunku meb takvımı cok doldu..bakalnlıkta arası ıyı olan bı hocamz soledı...bu su anlama gelıyor sorular daha net olcak ama bı yandan da cok daha zor olcak

18. yasinesraöztürk

hocam zor olması önemlı degıl bu kadar insan zaten sınavlara çalışiyor en azından sorular net olursa daha iyi olur...

19. Dilara itik

Dilara itik TÜİSAG Üyesi

Bugun kurstan mail geldi arkdaşlar, itiraz edilebilecek soruları analiz etmişler 4 soru belirlemişler.
    1. A kitapçığı 61.soru
    2. A kitapçığı 63.soru
    3. A kitapçığı 20.soru
    4. A kitapçığı 51.soru Herkese bol şans.

20. Mehmetcarlos

O YA KKT OLACAK YADA İPTAL BAŞKASINI AKLIM KESMEZ.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica