Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hülya1339

Hülya1339 TÜİSAG Üyesi

3 soru iptal edilirse 70 olur.inş.
    Ben de üçüne itiraz ettim.

2. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

valla ya bi 100 desibel sorusudur alıp başını götürüyor :D

3. banu doğan

banu doğan TÜİSAG Üyesi

Sorularin iptal edilecegini sanmiyorum ama d tipi kuru kimyevi tozda mutlaka şık değişecektir

4. suatt25

suatt25 Guest

aynen zaten bu soruya takılan belli ki bu sınava hiç çalışmamış :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  5. suatt25

suatt25 Guest

aynen a kitapçığı 20. soruda da şık değişecektir cvp b olcaktır

6. çağdaş özkan

çağdaş özkan TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar s tipi ve orta thlike srulari kesin degisecekkk[qsuote="çağdaş özkan, post: 125053, member: 75840"]100.004 hesapladnda 100 u isaretleyemedin?[/quote]

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

bi kere 180 ve 90 desibel şıklarını kafadan elemelisin. 103 desibel olması için iki gürültü kaynağınında 100 er desibel olması lazım ki öyle de değil.geriye kalıyor tek seçenek yani bunu düşünemiyorlar mı? bu iş güvenliğinin amacı bize logaritmik formüller öğretmek değil.ben öyle bir formülün olduğunu bu forumu okurken öğrendim :)

müslüm63 bu yazıya teşekkür etti.
  8. suatt25

suatt25 Guest

9. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

Sodyum,potasyum,magnezyum,titanyum gibi reaktif (alkali)metal yangınlarını aşağıdakilerden hangisi söndürür?

Metal yangınlarında köpük kullanılmaz,D TİPİ KURU KİMYASAL TOZ kullanılır .

Kaynak :Binaların yangından korunması hk yönetmelik .

Binaların yangından korunması hakkında yönetmeliğe göre ,içerebileceği yanıcı malzemeler açısından konutlar,ibadethaneler,hastaneler,okullar,bürolar,restoran,tiyatro vb yerler aşağıdaki bina tehlike sınıflandırmalarından hangisinde yer alır ?

Soruda sıralanan yerler ORTA TEHLİKE sınıfındadır.

Kaynak :Binaların yangından korunması hk yönetmelik

TS1800 yazan soru.......................yazım hatası var

10. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR KİM HANGİ SORUYA İTİRAZ ETTİ YAZABİLİR Mİ?

11. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Anlayamadım, şimdi bu durumda Metal yangınlarıyla ilgili soru için bariz ortada olan ilanı yanlış olan cevap için iptal edilmeli mi denmeli yoksa doğru cevap diğer şıkta ben buradayım dercesine bas bas bağırarak orada sırıtırken şık değişikliği mi yapılmalı?!!!! Tabi ki şık değişikliği tıpkı önceki sınavlarda olduğu bunda da yapılması gerekendir.

12. fatih33

fatih33 TÜİSAG Üyesi

Yanılıyorsunuz, TS 1800 sorusu iptal edilir çünkü yazım hatası var (TS 1800 diye bir şey yok), metal yangınlarıyla ilgili soruda ilan edilen cevap kesinlikle yanlış diğer cevap doğru, yanlış doğru ilan edilemez. İlla ki şık değişikliği yapılacak tıpkı 18 ağustos sınavındaki gibi. Düşüncene katılmak mümkün değil....

13. evrenertosun

evrenertosun TÜİSAG Üyesi

Kimsenin hesaba katmadigi bir durum var. Denizcilik işleri havacılık işleri ve MSB işleri 6331 dışında olan işlerdendir. Bu şekilde düşünen oldu mu hic

14. murat erdoğdu

ARKADAŞLAR BU BENİM HAZIRLADIĞIM SORULARDAN HANGİLERİNE İTİRAZ ETTİNİZ ÖĞRENEBİLİRMİİM..

Ekli Dosyalar:

15. çağdaş özkan

61 ve 63 e ettim

murat erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  16. murat erdoğdu

TEŞEKKÜRLER

17. murat erdoğdu

HANGİ SORULARA İTİRAZ ETTİNİZ

18. resulelci

resulelci TÜİSAG Üyesi

Eren bey bu saatde siteye girmemin sebebi tamda sizin soylediginiz soru icindir. Ben bu soruyu bir kaynakda cozdum cevap hepsi idi yani danismanlik firmasida vardi ama kitapcikda danismanlik firmasini almamis.bende yanlis oldugunu dusunuyorum.

19. çağdaş özkan

ben de bu soruyu cok defa cozdum ve danısmanlık firması alınmamıştı! Çok ince düşünüyorsunuz bu mantıkla soru iptal edilmez hangi danısmanlık firması diye soracaksın itiraz ederken adamda sana diyecekki bir tane danısmanlık firmasından bahsetseydim ismini yazardım genel olarak danısmanlık firmaları verebiliyormu diyecek

20. sinanadik1983

sinanadik1983 TÜİSAG Üyesi

gürültü,salim bey,aktiff metal,tuz sorusu

murat erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica