Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. seyitt

seyitt TÜİSAG Üyesi

kesin iptal edilecek sorular hangileri olabilir arkadaşlar....

murat erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  2. famesss

famesss TÜİSAG Üyesi

61, 63, ts 18000 bu kadar , diğerleri pek olucak gibi değil

3. çağdaş özkan

çağdaş özkan TÜİSAG Üyesi

gürültü sorusuna gelince bende sınavda gürültüyü almadım fakat kaynakta gürült tehlikesi olabilecegi yönetmelikte yazıyor arkadaslar desibelmi yazacak adam bizdede hata var günlük hayata bakıyoruz. Kaynakcı arkadasıma sordum darbeli kaynak diye bir kaynak cesidi varmıs ve sağlam grültü cıkyormus dolayısıyle iptal bekleyenler bosuna beklemesin o sorrudan

4. sinanadik1983

sinanadik1983 TÜİSAG Üyesi

valla arkadaşlar bana göre sadece bunlar aktif metal ,kkt sorusunun şıkkını değiştirirler gibi geliyor ondada bariz hata yapmışlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. çağdaş özkan

bende d tipi ve orta tehlike sorusunun yüzde % iptal olacağını benzidin ise ihtimalinn %50 lerde oldugunu dusunuyorum ve baska iptal olacagını sanmıyorum.

6. sinanadik1983

uzaktan aldığımız eğitimde gürültüyü tehlikeden saymıyorlardı neyse demekki yanlış öğretmişler ama ondada spral motorru falan çalıştılırsa etkisi olur tabii ama genel olarak düşünmek lazım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. çağdaş özkan

aynen sinan bey hayatında kulagında kulaklı kaynak yapan gördünmü hyr ama oluyor işde

8. sinanadik1983

benzidin sorusundan sıyrılırlar gibi geliyor ama en az 2 soru şık yada ital gibi

9. aykut öztürk

aykut öztürk TÜİSAG Üyesi

itiraz sonuçları ne zaman belli olucak?

10. çağdaş özkan

ya limit demiş aslında ordan syrcaklr gibi bu soruyu bilerek yapana helal olsun zaten

11. hüseyin karatas

hüseyin karatas TÜİSAG Üyesi

KESİNLİKLE KATILIYORUM.

12. çağdaş özkan

ya sunu demeyin ya orta tehlike sorusunun kanıtıyla gösterdik burda yönetmeliği degiştirmişler kendilerinin haberi yok eski yntmelige göre soru yapmıslar bir camiyle bir restoranın sınıflaması aynı mı olur allah askına ya

sinanadik1983 bu yazıya teşekkür etti.
  13. çağdaş özkan

benm egitim birimimden a grubu 63 63 65 nolu sorulara itiraz etmemi önerdilerrr

14. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

acaba puanlar ne zaman açıklanır
    bilen varmı arkadaşlar

15. çağdaş özkan

bi 10 günü bulur acıklanması

16. hüseyin karatas

hüseyin karatas TÜİSAG Üyesi

KESİNLİKLE KATILIYORUM.
    21 ARALIK 'tan itibaren 24-25 gün sonra

17. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

14 ocakta açıklanacak sonuçlar

18. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

soru iptal edilmez diyen arkadaşlar neye göre konuşuyosunuz? adamlar kelimleri cümleleri tek tek didikleyip 8 tane hatalı soru bulmuş her birinin gayet mantıklı açıklaması var. eğerki birileri 70 e tamamlamak için o sorularla dilekçe ile başvurursa hepside iptal olur. ama şunu söyleyeyim şu sınava sokaktan rasgele birisi girse en az 60 alır şu sınavdan 70 alamayıpta o iptal olurmu bu iptal olurmu diye soranlar sıkıntıyı kendilerinde aramalı bence

akın kurt bu yazıya teşekkür etti.
  19. Rıdvan Bayhan

Rıdvan Bayhan TÜİSAG Üyesi

Böyle kolay bir sınavda, sonuçları beklemekte pek heyecan vermiyor. Bana heyecan veren belgelendirme ücreti!

20. sinanadik1983

400 olur herhal

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica