Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ESRA TÜRK

ESRA TÜRK TÜİSAG Üyesi

cevabı 0.1 onda şayibe yok

2. atilla ozulug

atilla ozulug TÜİSAG Üyesi

d tipi demişte kuru kimyevi demişmiş metal dememişmiş naslında sağ demişte tam sağ dememişmiş biraz daha sağa demişmiş falan filan.... resmen insanlarla dalga geçiyolar salak saçma ilk okul çocuğu gibi kelime oyunu yapıyolar sanki aradıkları bilgi değilde ' biz sizi tongaya düşürdük he he ' dicekler nerdeyse. iyice işin suyunu çıkardılar 18 ağustos ta zaten %11 başarıyla kendilerini gülünç duruma düşürüp insanları mağdur etmeleri yetemezmiş gibi hala 100 tane doğru soru hazırlayamıyolar. bu kadar acizlik olmaz bu kadar insanın hakkı yenmez biz geçen sınav o kadar yanlış soruda ne kadar yırtındık dalga geçer gibi 9 soru iptal ettiler bakın şimdide o kadar itiraza 3-4 soru iptal edicekler bu konuda böyle kapanıp gidicek yine insanlar 2-3 ay sınav beklicek 1 ayda sınav açıklanması stresi vesairesi hepsini çekmek bize düşücek. tek bişey söylüyorum bu kadar kişinin olduğu bir kurum 100 tane net doğru soru hazırlayamıyorsa ve bunların cevaplarını doğru bulamayıp hatta itiraz edilen soruların yanlışlığını kanıtladığımız halde bunlara gerekli cesareti gösterip el atamıyorsa YAZIK...

3. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

işin içine mantık girince sorunun 3 doğru cevabı olduğu açık ve net.

4. çağdaş özkan

çağdaş özkan TÜİSAG Üyesi

Aynen
    bu sınavı zaten Mebin yapması bence başlı başına sorun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. çağdaş özkan

şayibemi yok şaibemi_?

6. atilla ozulug

ne meb i ne yök ü ben sana kahveden 5 tane adam çağırıyım önlerine 3 tane kitap koyıyım şurdan 100 soru çıkartın lan 50 si kolay 30 u zor 20 si çok zor olsun diyim 1 bilemedin en fazla 2 hatalı soru çıkartırlar. çok komik ya valla çok komik hani artık dicem ki itirazlardan para hedefliyolar heralde dicem utanmasamda o kadarda aciz değillerdir heralde ( inaşallah )

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

murat erdoğdu ve famesss bu yazıya teşekkür etti.
  7. Geosoil

Geosoil TÜİSAG Üyesi

bana heyecan veren de 68 mi 71 mi alacağım... yoksa ki 1850+100(iptal olan ankara yolculuğu)+kursa gidiş dönüşler+harcanan onca zaman belge ücreti ki 350 küsür liranın yanında bence hiiiiiiiiiç bişey

murat erdoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  8. çağdaş özkan

9. sinanadik1983

sinanadik1983 TÜİSAG Üyesi

sadece bunlar olsa iyi

10. çağdaş özkan

benm kurstan ilginç bir soruya itiraz edin uyarısı geldi bakan oldumu ısı iletimiyle ilgili soru

11. Ömer guntas

Ömer guntas TÜİSAG Üyesi

Kardeş bende aynen öyle anladım. Bu soruya itiraz eden var mı ?
    nde

12. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Şimdiye kadar hazırlanmış en mantıklı sınavdı bundan kolayını bekleyen boşuna uzman olmayı beklemesin.Geçmiş soruları özellikle Ağustos sınavını cozerseniz beni anlarsınız.Bu sinava çalışan geçerdi arkadaslar. Sırf gönderdigim notlarla sadece 10 gün çalışarak gecen arkadaslarim var.3-4 soru kafanızı karıştırmış olabilir kalan 97 sorunun suçu ne?

13. çağdaş özkan

açıklamada aymem söyle yapımıs
    Isı transferinde İLETİM diye bir başlık yoktur . İletim yerine TEMAS ya da KONDUKSİYON olmalıdır.

14. çağdaş özkan

Müslüm Bey sınavın zorluğu yada kolaylığıyla ilgili bir şey dediğimizi duydunuzmu ?

15. atilla ozulug

sorunu yanlış anlamışsınız sorun geçmek kalmak mı ? kalan 97 soru nolcak muhabbetine girersek ozmn 18 ağustosta 30 soru yanlış diyoduk ozmn onada hak veriyosnuz çünkü size göre kalan 70 soru nolcak ??? saçma yaklaşımlarda buluhnmayın bizim itirazımız geçmek kalmak değil sınav zor demedik ztn sadece 100 soruyu nasıl doğru hazırlayamadıklarını tartışıyoruz size göre 100 soru doğru hazırlanamaz diyosanız haklısınız ozmn size dicek bi sözümüz yok

famesss bu yazıya teşekkür etti.
  16. Şükrü Şenyürek

Şükrü Şenyürek TÜİSAG Üyesi

HIm insallah öyle olur. Başvurular cevabını bulur da. Şuan bir kıpırdama yok en azından şu d türü yangın söndürücü sorusuna Şık aynlıs acıklanmıstır bile denilebilirdi.

17. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Yönetmelik leri okusaydın bu sorunun ne kadar basitvolduğunu anlardın.Mantık ve yorum aramıyorlar yönetmelikleri okumamızı istiyorlar

18. atilla ozulug

içimizdeki irlandalı :)))))))

19. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

Sinirden böyle dusunmen dogru emin ol bir ay gibi bir süre sonra bana hak vereceksin.sınav çok kolaydı

20. atilla ozulug

hala sınav kolaydı diyosunuz biz anlaşamıcaz galiba :) hangi sinir ? ben size şimdi 79-80 bekliyorum desem peki ozmn sinir kelimesinin yerine ne koyucaksınız ? :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica