Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. abdulkadir arslan

abdulkadir arslan TÜİSAG Üyesi

aynen bende bi eğitim kurumunun sınavına kandım kardeşim

2. abdulkadir arslan

yani sonuçlarla berabermi belli olacak iptal olan yada şıkkı değişen sorular aslında daha evvelden belli olması gerkmezmi

3. hakan sustn

hakan sustn TÜİSAG Üyesi

gecen senelerde öyle olmuş , bu senede oyle olur zaten en fazla 1 soru iptal

4. abdulkadir arslan

yangın d tipi kuru kimyevi olması gereken soru olur heralde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

yangın sorusu iptal olmaz şık değişikliği olur

6. hakan sustn

hakan sustn TÜİSAG Üyesi

aynen o soru

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hakan sustn

hakan sustn TÜİSAG Üyesi

o bile yeter.

8. abdulkadir arslan

evet c şıkkı doğru olarak geçer peki iptal olacak soru varmıdır ? bakıyorumda herkez bişeyler söylemiş çelişkilerden dolayı, haklılarda. net bişey söylemek olmaz heralde şimdiden.

9. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Ben cevap anahtarı açıklandığında 72 filan bekliyordum ama o iptal olur doğru silinir bu iptal olur puan düşer diye yazılar okuyunca korktum açıkçası, biri Allah için söylesin sorular iptal olup herkese 1 puan mı veriliyor yoksa cevap anahtarındaki şık değiştirilip sadece doğru olanlara mı ekleniyor?

10. kimyagerhayriye

benzidin sorusu kesin iptal olur soruyu yanlış sormuşlar 3 doğru seçeneği var

11. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar;
    Aralık 2013 C sınıfı sınavına girip kazananlar önümüzdeki sınavlarda primi yetiyorsa yükseltme sınavına girebiliyor mu? bilgilendirebilirmisiniz.yoksa kanunun yürürlüğe girdiği tarihte c sertifikası olup primi dolu olanlarmı girebiliyor

12. hakan sustn

hakan sustn TÜİSAG Üyesi

Eğer bi soru iptal edilirse ve sen o soruyu yanlış yaptıysan , sana doğru olarak eklenir. fakat senin doğru yaptığın bi soru iptal edilirse hiçbi değişiklik olmaz senden bi soru eksilmez.

13. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

aralıkta c olacaklar yükseltme sınavına giremez diyorlar doğru mu?

14. kimyagerhayriye

iptal olan sorun ;
    doğru ise senin hanene birşey eklenmez
    yanlış ise +1 pu an eklenir.

Ama soru iptal olmayıpta şık değişikliği yapılırsa ;
    şık değişikliğinden sonra işaretlediğin şık doğru ise +1 puan eklenir
    şık değiştikten sonra işaretlediğin şık yine yanlış şık ise -1 puan olarak hanenden çıkarılır...

NESCAFE bu yazıya teşekkür etti.
  15. abdulkadir arslan

arkadaşım aslında burada anlaşılmayacak bişey yok diyelim ki sen de herkez gibi yangın sorusunu d kuru kimyevi olarak işaretledin. yani c şıkkını . cevap anahtarını bi açtın baktın doğru olarak b şıkkı verilmiş değilmi, evet bu soruda bi çelişki yok cevabı yanlış verilmiş. sen doğru şıkkı işaretledin ama. ne yapacaklar büyük ihtimal soru iptali değil cevap değişikliği yapıp c şıkkı doğru ieklinde değişikliğe gidecekler ve seninde cevabın doğru sayılacak 72 iken 73 olacaksın. mesela şöyle bi durum var senin doğru yaptığın bi soru iptal olursa puanında değişiklik olmaz, ama yanlış yaptığın bi soru iptal olursa 1 puan daha eklenir hanene ;) ok

16. kimyagerhayriye

nereden duyuyorsunuz böyle şeyleri ? (ilk sizden duydum)

17. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

valla ben bilerek yaptım o soruyu soru limit değer soruluyor zaten bence boşa tartışmaya gerek yok.

18. abdulkadir arslan

tartışmasız iptal olması gereken soru olark başta o geliytor aklıma benimde.

19. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Ama Abdulkadir bey , evet ben yangın sorudusu d tipi yaptım o da büyük ihtimalle doğru sayılır fakat yangın sorusu gibi cevap anahtarında yanlış verdikleri bir soru olursa ve ben onu ilk cevap anahtarına göre doğru yaptıysam yani zaman 72 diye düşündüğüm puan 71 e mi düşecek?

20. abdulkadir arslan

evet malesef, yanlış şıkkı işaretlemişsen ve düzeltme sonucu senin işaretlediğin cevap dışında bi şıkla değiştiyse puanın düşecektir.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica