Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Tesekkurler emre bey

2. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

18 Agustos sinavina o kadar cok iptal basvurusu olmus ki ama csgb sadece 7 soruyu iptal etmis, bu yuzden 21 aralik sinavinda konusulan iptal soru sayisi 8 tane var yada yok bunlarin icinde sadece şık degisimi ile duzeltilebilen sorular olduguda dusunulurse demekki csgb bildigini okuyor ve en fazla 1 yada 2 soruyu iptal edecek o yuzden buna baska cozum yollari aramak lazim bu lakayitligin sebebini yargi yoluyla sormak gerekli bence Sayin Levent Bey bu ise de biraz destek olmali ve bu kadar insanin hakkinin calinmasina karsi toplu duruş gosterilmelidir yoksa bole kisisel itirazlarla sorun cozulmez ayrica devlete resmen doner sermaye yardimi yapilmis oluyor buda isin iktisat kısmı...

akın kurt, yussuf blk ve NESCAFE bu yazıya teşekkür etti.
  3. NESCAFE

NESCAFE TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle katılıyorum İbrahim bey.

4. murat erdoğdu

murat erdoğdu TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR İTİRAZIN SON GÜNÜ BUGÜN MÜ..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

5. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

KEsinlikle katılıyorum. Cevap anahtarı ilan olunan bir sorunun şıkkıın değiştirilmesi şeklinde bir uygulama yok ne ösym ne de başka bir kurumda. Soru doğru ama şık yanlış verilmişse o soru hatalı kabul edilip iptal edilmelidir.

6. kimyagerhayriye

kimyagerhayriye TÜİSAG Üyesi

ama burası Çalışma Bakanlığının İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü onlara herşey mübah. Daha önceki sınavlarda her zaman şık değişikliği olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bizler böyle pasif kaldığımız sürece her türlü hakkımız gasb edilecektir.... :( :( :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yussuf blk bu yazıya teşekkür etti.
  7. bariscam

bariscam TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bakın şöyle bi durum var soru doğru şıklarda sıkıntı yok sadece doğru olması gereken şık D şıkkyken C şıkkı deniliyorsa düzeltme yapılır doğru cevap D olur... Fakat soruda hata varsa yada iki tane doğru şık veya iki tane yanlış şık varsa o soru iptal edilir. herkese +1 puan eklenir.

8. suatt25

suatt25 Guest

al kendini git burdan:)

9. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Bireysel tepki, tepki degildir bir anlam ifade etmez toplum ve devlet nezninde fakat toplu tepki bir durustur burada insanlar fikir beyan etmesini sagliyan is sagligi ve guvenligi profesyonelleri dernegi baskani Sayin Levent Beyi bu haksizliklar konusunda bizlere yardim etmeye cagiriyorum.

10. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

şu benzidin sorusunu artık yazmayın yeter ya siz daha okumayı bilmiyorsunuz okuduğunuzu anlamıyorsunuz soruda size ''limit değer'' i söylüyor. LİMİT-LİMİT-LİMİT-LİMİT-LİMİ-LİMİT. anladınız mı. limit değer yönetmelikte de belirtildiği gibi %0.1 dir. %0.001 yada %0.00001 değldir. eğer soruda limit değer ifadesini kullanmasaydı o zaman haklı olurdunuz.SORU TAMAMEN DOĞRUDUR İPTALİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

Merve GÜLEN bu yazıya teşekkür etti.
  11. abdulkadir arslan

abdulkadir arslan TÜİSAG Üyesi

Tamam kardeşim sakin :D

12. suatt25

suatt25 Guest

bu ne hesabı arkadaşım ağustos sınavına girmedin galiba sen doğru soruların iptal olursa +1 gelmez ama yanlış yaptığın soru iptal olursa +1 puan gelir bu kadar basit

13. abdulkadir arslan

abdulkadir arslan TÜİSAG Üyesi

her ne olursa olsun 100 soru üzerinden değerlendirilir 99 ne alaka anlamadım

14. Murat ANILIR

Murat ANILIR TÜİSAG Üyesi

C sınıfı B kitapçığında 14. sorunun B-C-D şıkları doğrudur. Çünkü bunların hepsi zaten limit değerin altındadır. İptal edilecek sorudur

15. Murat ANILIR

C sınıfı B kitapçığında 14. sorunun B-C-D şıkları doğrudur. Çünkü bunların hepsi zaten limit değerin altındadır. İptal edilecek sorudur

16. atilla ozulug

atilla ozulug TÜİSAG Üyesi

bende bu sorudan yana şikayetçiyimde kimseden bi tepki gelmemiş bu soruya açıkçası itirazlarda fln bu soruyu görmedim ben ki en itiraz edilesi sorulardan biriydi asgari altı çizilmiş bide koyu renkle yazılmıştı sınavda 2. ve 3. şıklarda başka yöntemlerle bertaraf edilebilir sadece 1 de parça fırlamasında bişey yapılamaz dişye düşündüm sadece 1 . işaretledim bende :(

17. suatt25

suatt25 Guest

aynen bilip bilmeden yorum yazıyorlar şuraya ayar ediyolar adamı kendi kendilerine formül üretiyolar

18. Murat ANILIR

C sınıfı B kitapçığında 17.soruda B ve D doğru cevaplardır. Çünkü işyerinde çalışan destek elemanı olmayabilir. bu yüzden imzasının bulunma zorunluluğu yoktur

19. ihsan çiper

ihsan çiper TÜİSAG Üyesi

abicim sen soruyu bikaç kere daha oku eminim sonra sorunun ne demek istediğini anlayacaksın.sorunun iptali söz konusu değildir.soru doğrudur cevap da doğrudur.

20. suatt25

suatt25 Guest

destek elemanı bulundurma zorunluluğu var

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica