Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Ben tek tek soru olarak detayli incelemedim, buradan anladigim kadariyla bazi sorularda mantik hatalari var fakat bazi arkadaslar olaya yanli yada eksik gozle bakiyor asil olay bu kadar deneyimli insanin yoruma acik saibeli soru sormasidir bunun artik son bulmasi icin birlikte hareket edilmeli ve uyum icinde bakanlik ile diyalog yoluyla oda olmuyorsa yargi yoluyla bu problemler silsilesi halledilmelidir

yussuf blk bu yazıya teşekkür etti.
  2. suatt25

suatt25 Guest

bu problemler neyazık ki tamamen halledilemez geçen sınav bundan kat kat daha problemliydi en azından bi miktar iyileşme var diyebiliriz

3. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Bizler bu sekilde bakarsak, tam anlamiyla cozulemez, biraz daha ileri bakmak sart gunu kurtarmak icin hareket etmemeli onca kurs var a sinifi uzman var prof var bir araya gelip bakanlik ile konusulur ve artik yoruma yol acmayacak sormak icin caba baslatilir bence en mantikli yol bu bu yuzden Sayin Levent Beye cagri yapiyorum umarim ne demek istedigim anlasilmistir

Hüseyin Er bu yazıya teşekkür etti.
  4. emre kabasakal

emre kabasakal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu sınavda sade A grubu 61 ve 63 ncü soruların iptali veya şık değşikliğine gidileceğini düşünüyorum onun dışında başka bişi olmaz. Allah yinede hepimizin yardımcısı olsun.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

figen1903 bu yazıya teşekkür etti.
  5. suatt25

suatt25 Guest

zaten levent bey diğer sınav için de dava açmıştır hiçbişey yapılmıyor mu sanıyorsunuz ama malesef ülkemizde hukuksal süreç çok uzun sürüyor

6. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Hukuksal surec uzun suruyorsa, o zaman kizilay da miting yapalim yani olay ses getirmek o hukusal surece dikkati cekmekse o zaman elde tek care bu kaliyor cunku bu sekilde de birileri magdur oluyor hic kimse magdur olmasa bile bu kadar dikkatsiz davranilmasi ve yanlis, yoruma acik sorular sorulmasi da basli basina bir sorun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Bu sınav İSG nin en kolay sorularının olduğu bir sınavdı, daha önceki sınavlardaki hatalar 7-8 ortalamaya sahipken bu sınavda 3 hatalı soru var ama o da kabul edilirse;
    1- Yurt konser-cami surusu
    2- Yangın- D KKT
    3- Benzidin sorusu

bunlar haricinde hata yok idi ama yanlış yapmadıkmı elbetteki yanlışımız mevcut fakat tolerans içerisinde, bu sınavı geçemeyen arkadaşlara kolay gelsin ama bundan sonra bu kadar iyi niyetli olmazlar ona göre.

8. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

İbrahim bey, siz hiç kızılay daki eylemlere katıldınız mı? katıldıysanız saygı duyarım, ama katılmış olsaydınız zaten bu soruyu sormazdınız?

9. suatt25

suatt25 Guest

ses getirildi zaten yeterince sen rahat ol bu sınavda da o kadar şaibeli soru yok bence 3-4 soru kafa karıştırmış olabilir onlarında bazıları iptal olcaktır diye umut ediyorum

10. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Umut etmek iyidir de ben ses getirenleri bir yerde gormedim yani zaten yeterince ses gelseydi her sinavda hatalar olmaz di degil mi bence uzatmayalim 3yada4 soru da olsa bu turkiye ye yakismiyor yani siz bunu kabul ediyorsaniz ben bilemem amaben haksiz buluyorun

11. suatt25

suatt25 Guest

ibrahim bey siz ağustos sınavına girdiniz mi orda 30 soru şaibeliydi buna dua et bence burası kan revan içindeydi sınavdan geçen yoktu

12. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Tamam suat hocam siz oyle dusunuyorsunuz ben farkli uzatmayalim girmedim agustos sinavina benim yapim boyle sükürcü degilim herseye sükrediyoruz fakat hakkimiz daha cok gasp ediliyor

Hüseyin Er bu yazıya teşekkür etti.
  13. suatt25

suatt25 Guest

bende haksızlığa tahammül edemem ama bu sınavda dediğim gibi pek soru yok ağustos sınavı gibi sadece bunu söylemeye çalışıyorum eğer kaldıysanız suçu biraz da kendinizde arayın şaibeli olduğunu düşündüğünüz soruları da iyice araştırın derim

14. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

Peki ben onerinizi dikkate alacagim hayirli gunler

15. suatt25

suatt25 Guest

yardımcı olmaya çalışırım ibrahim bey kafanıza takılan sorular varsa paylaşabilirsiniz size de iyi günler

16. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

teşekkür ettim.ooo neredeyse 1 ay

17. Derya Salman

Derya Salman TÜİSAG Üyesi

Bence biraz eksik bakıyorsunuz olaya. Sonuçta ağustos sınavına göre kolay olabilir ama ornegin mayis sınavı bu sınavdan cok cok kolaydı bence.Ayrıca bir sınavı ilkkez denemekle 2 3 kez denemekte aynı değil. 2 - 3 soru çelişkili bunlara itiraz etmekte herkesin hakkı diye düşünüyorum.

18. suatt25

suatt25 Guest

kime diyorsunuz

19. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

H
    Herhalde bize diyor ama dedigim gibi olaylara genis bakmaliyiz, bu sınav otekinden daha az hataliydi diye degil de artik hatali olmamasi icin caba sarfetmeliyiz boylesi hepimiz icin daha hayirli olacaktir

20. suatt25

suatt25 Guest

ben bu konuda zaten sizinle hemfikirm tabikide sıfır hata olmasını herkes ister

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica