Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

2009 yönetmeliğinde orta tehlike 1 de yer alıyor, bu eski yönetmelik.

2. nazlısavaş

nazlısavaş TÜİSAG Üyesi

c sınıfı a kitapçığında 61. soru kesinlikle iptal edilmeli.çünkü burda reaktif(alakali9 metal yangınları değilde d sınıfı yangın denmeli.dsınıf yangın metal yngınlarını kapsar.bu sınıfın yangınlarını söndürmede d tipi kuru kimyevi değilde kuru metal yangınsözdürme diye blitilmeliydi şıklarda.köpüklesöndürmeeyle hiçbir açıklama yok yönetmelikde

3. Ali SARIKAVAKLI

Ali SARIKAVAKLI TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum. Bi de şu var; hiç bu adamlar sınavdan önce oturup soruları bir "gözden geçirelim yanlış-hatalı soru var mı?" diye bir çalışma yapmazlar mı yahu?

4. suatt25

suatt25 Guest

yapmazlarmış

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. türker aşar

türker aşar TÜİSAG Üyesi

34. soruda da bi tuhaflık var. Forkliftte titreşimi azaltan oturma yerini tasarlamak işverenin işi midir? tasarımcının işimidir?

6. nazlısavaş

nazlısavaş TÜİSAG Üyesi

o sorunun cevabı kesin doğru 100 hata yok bu soruda

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ktykame

ktykame TÜİSAG Üyesi

Benim görüşüme göre; yanlış cevap şıkkı verilmiş, kesin görünen sorularda dilekçe yazıp dekont yatırarak itiraz hakkına gerek kalmadan bu tarzdaki soruların cevapları düzeltilerek sınavdan sonraki en kısa sürede 24 saat veya 48 saat gibi ilan edilmelidir.

8. ktykame

ktykame TÜİSAG Üyesi

Benim görüşüme göre; yanlış cevap şıkkı verilmiş, kesin görünen sorularda dilekçe yazıp dekont yatırarak itiraz hakkına gerek kalmadan bu tarzdaki soruların cevapları düzeltilerek, sınavdan sonraki en kısa sürede 24 saat veya 48 saat gibi ilan edilmelidir.

9. Hüseyin Er

Hüseyin Er TÜİSAG Üyesi

Asıl sen neyin kafasindasin.. Herkese bir cevap yetiştirme derdine düşmüssun. Hangi limit degerin altında olursa diyor soruda %0,001 %0'01 in altında bir deger diye millette tartışıyor. Ne ayaksin sen?

10. Dilek TAŞDEMİR

Dilek TAŞDEMİR TÜİSAG Üyesi

yanlışlıkla A grubu tarafına yazmışım ama yine de buraya yazıyım arkadaşlar b kitapçığı 94.soruda cevap" çalışanların cinsiyeti" diyor bu soru iptal edilmeli diyorum, hava hacmi farklılık gösterir çünkü

11. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Ben bu tartismalari 2011 den hatirliyorum bir soru vardi biz sik degismeli diyorduk birisi 89 aldim hata yok diyordu sorunun cevabi degistirildi sonra frm da takip ettim bu arkadas 69 da kalmis hayirlisi olsun tartismayin bosuna iptal olsada olmasada hersey sizin elinizde degil bos konusursunuz yani arkafaslarim

kimyagerhayriye bu yazıya teşekkür etti.
  12. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

bence 94. soruda insanların akciğer filmi çekilerek kaç cm3 hacme sahip oldukları ne kadar cm3 solup alıp verecekler bunların yöntmelikte yazması lazım :D

13. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

ama sık degısklıgı de oluyor..gecmıs sınavlarda oldu bı..

14. yasinesraöztürk

yasinesraöztürk TÜİSAG Üyesi

O zaman meb bizi kale almıyor hem yanlış yapıyolar geri şık degişikligi olmamalı....

dogus393 bu yazıya teşekkür etti.
  15. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

Herkes doğru yapmış herhalde soru ile ilgili yorum yok.

16. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

:)

mehmet tuncal bu yazıya teşekkür etti.
  17. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

ben agustos sınavına gırdıkten sonra form bı sanıye bos durmuyordu ıtırazlar vs...ıkı sınavı kıyasladıgımda dunyalar kadar fark var...be ben agustos sınavında kalan bırısydım neysekı bu sınavda gecıyorum (inş.) bı aksılık cıkmazsa..tek sunu solemek ıstıyorum agustos sınavını hazırlayanlara Allah sızı bıldgnz gb yapsın...

18. hakan murat

hakan murat TÜİSAG Üyesi

Murat Bey ben, C sınıfı A kitapçığı, soru-21 ve soru-39' a itiraz ettim...

19. hakan murat

hakan murat TÜİSAG Üyesi

A kıtapçığı 21. ve 39.soruya itiraz dilekçesi gönderdim...

20. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

A kitapcigi soru 21 de en son degisiklikten sonra rd yenilenmeli fakat ben adam yenilemistir diye dusundum ve bu yuzden
    D isaretledim 17 temmuz 2019 ben yanlis dusunuyor olabilirim fakat soruda en son yakit tanki degistikten sonra rd yapilmadi yada yapildi denebilirdi o zaman saibesiz net bir soru olurdu, bir en uygun zaman falan diye soru mu olur adam süphe gordü ertesi yil bir daha yapti nerden bilebiliriz medyum muyuz biz, soru hazirlamak ayri bir yetenektir bir egitim gerektirir malesef bu isi bu insanlar yapamamis

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica