Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Itiraz Edilecek Iptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Şükrü Şenyürek

Şükrü Şenyürek TÜİSAG Üyesi

İptal filan diyoruz. Resmi olarak iptal olan sorular var mı ki?

2. sümeyra saçaklı

sümeyra saçaklı TÜİSAG Üyesi

iptal ve şık değişikliği olma ihtimali olan soruları demek istedm, yalns telaffuz etmişim

efkanipek bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şükrü Şenyürek

4. sümeyra saçaklı

sümeyra saçaklı TÜİSAG Üyesi

peki şimdi geçme ihtimalim varmı? :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. İbrahimfzk

İbrahimfzk TÜİSAG Üyesi

İtirazların ne zaman açıklanacağı hakkında görüşü olan var mıdır? Yoksa sonuçlarla birlikte mi açıklanıyor ben mayıs ve ağustos sınavına girmediğim için bu konuda bilgim yoktur.

6. suatt25

suatt25 Guest

var tabikide:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

bu sınavın sonuçları açıklanasıya kadar saçımda tel kalmayacak

8. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

şu an tam 70 oluyor bende itiraz etmeyi düşünüyorum sorulara..

9. yussuf blk

yussuf blk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar normal kaynağın dışında bir kaynak çeşidi, daha far yani mıg mag kaynağıda deniliyor ve bu kaynak baya ses çıkartıyor dayımın işyerinden biliyorum bu kaynak yapıldığında aşırı bir ses çıkıyor elektrik kaçağından çıkan ses gibi ve 10 dk dan fazla yanında kaldığında baya rahatsız ediyor

10. eyyup ceyhan

eyyup ceyhan TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bu yanlış sorulara itraz edelim

11. eyyup ceyhan

eyyup ceyhan TÜİSAG Üyesi

12. Şükrü Şenyürek

Bazı arkadaşlar şaka yapıyor sanıırm . Şu soruya itiraz edelim bu soruya itiraz edelim diye hala :) O arkadaşlara duyurulur. Bundan sonraki itirazlarınızı öteki tarafta yaparsınız artık hakkımız yenildi diye. Bu taraf için kanuni süre doldu :)

efkanipek bu yazıya teşekkür etti.
  13. türker aşar

türker aşar TÜİSAG Üyesi

14. suatt25

suatt25 Guest

itirazların sonuç vereceği muhtemel olan favori sorularım: A kitapçığı 20. ,61. , 63. sorulardır:)

15. nazlısavaş

nazlısavaş TÜİSAG Üyesi

o soru zaten hatalı kesin iptallik soru

16. igu_mehmet

igu_mehmet TÜİSAG Üyesi

17. pandakapanda

pandakapanda TÜİSAG Üyesi

mevzuat değikiliği var diyor soruda?

Risk değerlendirmesinin yenilenmesi

MADDE 12 – (1) Yapılmış olan risk değerlendirmesi; tehlike sınıfına göre çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli işyerlerinde sırasıyla en geç iki, dört ve altı yılda bir yenilenir.

(2) Aşağıda belirtilen durumlarda ortaya çıkabilecek yeni risklerin, işyerinin tamamını veya bir bölümünü etkiliyor olması göz önünde bulundurularak risk değerlendirmesi tamamen veya kısmen yenilenir.

a) İşyerinin taşınması veya binalarda değişiklik yapılması.

b) İşyerinde uygulanan teknoloji, kullanılan madde ve ekipmanlarda değişiklikler meydana gelmesi.

c) Üretim yönteminde değişiklikler olması.

ç) İş kazası, meslek hastalığı veya ramak kala olay meydana gelmesi.

d) Çalışma ortamına ait sınır değerlere ilişkin bir mevzuat değişikliği olması.

e) Çalışma ortamı ölçümü ve sağlık gözetim sonuçlarına göre gerekli görülmesi.

f) İşyeri dışından kaynaklanan ve işyerini etkileyebilecek yeni bir tehlikenin ortaya çıkması.

18. murti çe

murti çe TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar zaten itiraz etme süresi doldu ve geçti yanlış hatırlamıyorsam.....yapılmış olan başvuruları değerlendirme süreci başladı artıkkk...bakalım hangi sorularda şık değişikliği hangilerinde iptal kararı çıkacak...bekleyip görüceez

19. tibetduman

tibetduman TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar simdi yangin talimat tablosuna baktim reakti aktif farketmez d tipi toz ile sondurulur yaziyor itiraz ettiyseniz bankosik degisir hadi hayirli olsun

20. suatt25

suatt25 Guest

zaten itiraz edilcek soruların başında geliyordu mutlaka itiraz vardır

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica