Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

isg uzmanı sadece rısk degerldrmesı mı yapar....arkadaslar sınava nasıl hazırlanıyosunz anlamadımkı yonetmelık falan okumadınzmı ..yonetmelıkte yazıyor..ısveren kendısıde yapar

2. ktykame

ktykame TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,Gürültü ile ilgili soruda: Ses düzeyi farkı Yüksek düzeyde sese eklenecek miktar
    0 3
    2 2.6
    3 1.8
    4 1.5
    5 1.2
    6 1.0
    7 0.9
    8 0.8
    10 0.4
    12 0.3
    14 0.2

Bu tabloya göre; fark 100 den biraz fazla 103 hariç diğer şıkları hatırlayanlar var mı?

3. Engineerdogan

Engineerdogan TÜİSAG Üyesi

Toplam 3 kisi cevap 3

4. Ümit UZUN

Ümit UZUN TÜİSAG Üyesi

aynen ben de asgari dediği için yalnız 1 'i işaretledim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

igu asıl işi risk değerlendirmesi değildir dostum.işverenin işidir o.ancak igu bu konuda işverene rehberlik eder,ortam gözetimi yapar ve çalışanlara eğitim verir.sadece risk değerlendirmesi için uzmana gerek yoktur arkadaşım.araştırabilirsin.haklı olduğumu göreceksin...

6. zuzii

zuzii TÜİSAG Üyesi

90 100 103 180

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ktykame bu yazıya teşekkür etti.
  7. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

yalan yanlış bilgilere itibar etmeyiniz.soru kesin,yarında haklı olduğumu göreceksiniz.danışmanlık eğitim veremez...

8. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

kesınlıkle danısman egıtım vermez.....veremez....kusa hazırlandıgım da hocalar soluyıordu ...artı kursun kıtaplarında da yazıyordu ...benım gıttıgm yerde dandık yer degıl aydın unıv yanı:)

9. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

iyi niyetli dileklerinize teşekkür ederim izzet bey.haklısınız soru doğru.ama inanın bu soruda içim çok rahat zaten.bence rahat olmayan danışmanlık işaretleyenler.

10. alikirancho

alikirancho TÜİSAG Üyesi

son sorular tekrara düşmüştür en az 5 soru cümleleri değiştirilerek tekrar yazılmış ama en azından fikir verdiği için arkadaşlara teşekkür ediyorum

11. alikirancho

alikirancho TÜİSAG Üyesi

Bende 3'ü işaretledim ama doğru cevap olduğuna dair ümitim malesef yok , sizin herhangi bir dayanağınız var mı ?

12. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

aynen yuksel abıcım ...zaten bısey dıyımm ı ben bu sınavaların abonmanı oldum 3. sınava gırısım 66 68 aldım ılk ıkı sınavda ..bu sınava bu sefer ıyı hazırlandımumarım hepmız gecerız

13. Ali SARIKAVAKLI

Ali SARIKAVAKLI TÜİSAG Üyesi

100 + 100 olsaydı 103 olurdu!
    100 + 80 olunca en büyüğü oluyor.

14. Ümit UZUN

Ümit UZUN TÜİSAG Üyesi

Tebrik ediyorum.Yazdıklarınıza aynen katyılıyorum.Hiç kimse sizin gibi 68 69 gibi skorlarda kalmasın.Hayırlısı.

15. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

kaldıktan sonra ha 10 almıssın ha 69 almıssın degısen hıc bısey yok:)

16. Ali SARIKAVAKLI

Ali SARIKAVAKLI TÜİSAG Üyesi

risk değerlendirmesini iş veren kendi de yapabilir. Hatta bu işi iyi biliyorsanız siz çıkın piyasaya ücret karşılığı risk değerlemesi yapın, belge almasanız bile yapabilirsiniz!

17. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum..rısk degerlendırmesını herkes yapabılır...is g sadece rısk degerlendrımesı yapmöaz

18. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

inşallah kardeşim inşallah...

19. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

yarın olsada bu çile bitse....

20. Engineerdogan

Engineerdogan TÜİSAG Üyesi

Yonetmelikte cok tehlikeli yerlerde 30 calisana kadar olan yerlerde sondurme , kurtarma, ilk yardim konularinda her biri icin en az 1 er eleman gorevlendirilir diyor. Bu yuzden toplam 3 kisi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica