Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emre civelek

emre civelek TÜİSAG Üyesi

müslüm bey ben bu sorunun cvpını d şıkkı yani 1 ocak 2014 yaptım ama soru çelişkili bir soru a şıkkı bence daha doğru şikayette bulunuyorlarsa işveren yapacak bence yapmalıda

2. scor

scor TÜİSAG Üyesi

3 numaralı şıkkın yanlış. Doğru Yanıt: Makine Mühendisi olacak

3. fethi__44

fethi__44 TÜİSAG Üyesi

hiç iki farklı gürültü seviyesi olan makinenin ortlama gürültü düzeyinin enbüyüğüne denk olduğunu duymadım haliyle enyükseğin biraz üstü (ortalama 3 diye alınıyor logaritmayı bilmiyorsan)eklenirki 100'ün üstü 100 eyakın 103 vardı ve yüzde 999 doğru TARTIŞMAK ANLAMSIZ

4. emre civelek

emre civelek TÜİSAG Üyesi

elektirk mühendisi yaptım ben bir makina mühendisi olarak bence elektrik mühendisi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fethi__44

fethi__44 TÜİSAG Üyesi

[103 KESİN CEVAP

6. Cemal Akgül

Cemal Akgül TÜİSAG Üyesi

bencede iptal olmalı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Merve POLAT bu yazıya teşekkür etti.
  7. Deniz Mert İçöz

Deniz Mert İçöz TÜİSAG Üyesi

yukarıda verdiğinizi gürültü yönettmeliğinde göremedim, yada yanlış mı baktım, düzeltir misiniz?

8. yalçın06

yalçın06 TÜİSAG Üyesi

2- Benzedin Tuzları - Sınır %0,1 ancak soru şekline göre %0,0001 ve 0,001 de doğru kullanılabilir.(3Şık doğru)

bu yorumuna kesinlikle katılıyorum. ben bu sorunun cevabını bilmiyordum fakat sorunun hatalı hazırlandığını düşündüm ve en küçük değer olan 0.0001 seçeneğini işaretledim. nitekim zararlı bir maddenin, örneğin %5 i zararsızsa bu değerin altındakilerde zararsızdır.

9. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar her sayafada 103 olacak ...risk degerlendirmesini isveren yapamaz..danismanlik egitim verir demeyi birakin ....103 degil 100 olacak...risk dgrlndrmesini isveren yapar..danismanlik egitim veremez bunlar kwsi dir...bence sence degil...yonetmelikte yaziyor..yoruma kapali ....

10. nazamarya38

nazamarya38 TÜİSAG Üyesi

eklediğim not bilgisayarımdaki bir dökümandan yani yönetmelik değil. ama bir döküman daha var ordan da bakabilirsiniz;

http://gurultu.cevreorman.gov.tr/gurultu/Files/Gurultu/Dokumanlar/Kilavuz.pdf

Tablo III.1: Desibellerde Toplama İşlemi olarak aratırsanız tabloyu göreceksiniz.

11. Faruk ilker uzun

Faruk ilker uzun TÜİSAG Üyesi

Eger iki tane 100 de olursa 103 olur cevap 100 de olacak

12. burcnisg

burcnisg TÜİSAG Üyesi

kacak akim salteri sorulmustu

13. Faruk ilker uzun

Faruk ilker uzun TÜİSAG Üyesi

D olacaktı

14. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

Sorular yarin veirrlermi ...kesin bilgisi olan varmi

15. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

az tehlikeli yerlerde risk değerlendirmesi 5 yılda bir yapılıyor. soruda işyeri ve eklentileri yönetmeliği değişmiş bahse konu yer işyeri olmadığı için yasa yapılan risk değerlendirmesini etkilemez. eğer site ile alakalı olsaydı hemen yenilenmesi gerekecekti.

16. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

normalde verilmesi lazım yarın

17. yalçın06

yalçın06 TÜİSAG Üyesi

izzet bey herkes merak ediyor. 100 mü 103 mü diye. bunu gösteren yönetmeliği paylaşırmısınız bu tartışmalar son bulsun.

18. burcnisg

burcnisg TÜİSAG Üyesi

kandaki kursun miktari soruldu
    acil cikis kapisi isareti vardi

19. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

sorular çok kolaydı tabi çalışan için. hap bilgi diye 25 sayfalık notlar vardı çoğu sadece ona çalışmış o yüzden kalan olur epeyi.

20. burcnisg

burcnisg TÜİSAG Üyesi

kimler uzman olamaz sorusu vardi

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica