Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan ÖZTÜRK

Hakan ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

büyük ihtimalle öğleden sonra açıklanır. Genelde Öyle oluyor

2. Hakan ÖZTÜRK

büyük ihtimalle öğleden sonra açıklanır. Genelde Öyle oluyor
    1-2-3

3. Hakan ÖZTÜRK

Tüh o zaman 1 soru daha gitti:( Ben 10 işaretledim.

4. ali yüksel

ali yüksel TÜİSAG Üyesi

sıvılaştırılmış gaz tanklarının 10 yıl, emniyet valflerinin kontrol süresi 5 yıl die biliyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

İnşallah hepimiz geçeriz, bir kez daha Ankara' ya gitmek istemiyorum :(

6. GÜLŞEN EFE

GÜLŞEN EFE TÜİSAG Üyesi

inş.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

günaydın.sorular için neden herkes çok kolay yorumu yapıyor anlamıyorum.çok çalışan biri olarak diyorumki sorular gayet çeldiriciydi.

8. ali yüksel

ali yüksel TÜİSAG Üyesi

9. ali yüksel

ali yüksel TÜİSAG Üyesi

aynen çok yanıltıcı sorular vardı

10. emre civelek

emre civelek TÜİSAG Üyesi

4 maddeli bir soru vardı en son madde işveren işçilere uygun talimatlar verir die hatırlaytan varmı ben hepsi yaptım bide danışmanlık firmaları eğitim vermez derken isg uzmanı varsa şirket açmışsa eğitim nie vermesin sizce bu soruda bence çok garip saçmalamışlar ben isg şirketi açtımda uzman bir arkadaşla şimdi o arkadaşımın verdiği eğitim eğitim olmayacakmı

11. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Gunaydın herkese
    Arkadaslar sorular ve cevaplar saat kac gibi acıklanır sizce ?
    Ayrıca sorular kolay degildi?

12. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar iptal soruları için madende kullanılan aydınlatma lambalarıda olmalı.Tüzükte davy lambası.karpit ve maden baş lambası geçiyor.Exproof ile alakalı bir şey yazmıyor.

13. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

10 yılda bir tanklar

14. Alper Kahraman

Alper Kahraman TÜİSAG Üyesi

Cansu Hanım çelişen bir tane yorumum varsa lütfen gösteriniz yoksa mesnetsiz yorum yapmayınız. IGU olacaksak kaynakta dahil alakamız olan olmayan her konuyu asgari düzeyde bilmek zorundayız. Ayrıca amaç bilirkişi olmak ya da olmamak değil tartışarak en doğruyu aramaktır.

15. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

O soruda bende muallakta kaldım. Exproof yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam şıkta, yanında lamba ibaresi var mıydı? Dediğiniz gibi maden ocaklarında 3 çeşit lamba kullanılıyor diye biliyorum, tüzükten. Karpit de bunlardan biri. Ben karpit lambayı işaretledim, eğer karpitse birçok kişinin cevabı yanlış olacak...

16. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

maden lambaları karpit,davy,maden baş lambası

17. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

ewet bence exproofu gören direk işaretlemiş ve kimse yorum yapmıyo bununla alakalı.Ben riskmed 2200 soruyuda çözdüm ve oradada karpit cevabı vardı.Madenle alakalı exproof lamba hiçbiryerde geçmiyor.

18. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

Aynen 3 lamba var. Ben arkadaşlara karpit dediğimde, bana maden ocağını havaya mı uçuracaksın dediler ama 3 tane lamba yazıyor yani... Sınava dair en çok bu sorunun cevabını merak ediyorum...

19. Mrlbzkrt

Mrlbzkrt TÜİSAG Üyesi

zaten cewap eğer exproof verilirse itiraz hakkımızı bu soruda kullanmamız gerekir.Herkes taktı desibellik soruya bence bu soruda incelenmeli.

20. yussuf blk

yussuf blk TÜİSAG Üyesi

Bende exprof diye bir şey görmedim karpit olmalıydı ama herkes exprof diyor aydinlatirmisiniz lütfen

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica