Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

bende sabırsızlıkla bunu bekliyorum. ve tamda bunu soracaktım var mı bilen bugünmü açıklanıyor sorular cevaplar?

2. abdulkadir arslan

abdulkadir arslan TÜİSAG Üyesi

devrilmiş olan forkliften bahsederken; devrilmeyecek yapıda olması şıkkı yanlış bence diğerleri doğru.

3. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

Şu kulak koruyucusu kullanmaya başlanmalı diye bir soru vardı, onu ne yaptınız?

4. burcin1987

burcin1987 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar cevabı "danışmanlık" dediğiniz soruyu hatırlayanınız var mı? Şıklarıyla birlikte?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. burcin1987

burcin1987 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar cevabı "danışmanlık" dediğiniz soruyu hatırlayanınız var mı? Şıklarıyla birlikte?

6. abdulkadir arslan

sınır değerleri aşan diyen bi şık vardı sanırım o olacaktı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

Ben onu günlük maruziyet değerini aşma durumunda yaptım, ama değil sanırım...

8. hlt brkcn

hlt brkcn TÜİSAG Üyesi

hangi soru o

9. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

osgbnin eksikliği lavobo diye bir soru varmış biri şu soruyu hatırlatırmı lutfen arkadaslar

10. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

bizzat yönetmelikte mevcut,kendi gözlerimle gördüm...

11. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

3.1.5. Üzerinde bir veya daha fazla çalışanın bulunduğu forkliftlerin devrilmesinden kaynaklanan risklerin azaltılması için;

a) Sürücü için kabin bulunur veya

b) Forklift devrilmeyecek yapıda olur veya

c) Forkliftin devrilmesi halinde, yer ile forkliftin belirli kısımları arasında taşınan çalışanlar için, yeterli açıklık kalmasını sağlayacak yapıda veya

ç) Forklift, devrilmesi halinde sürücünün forkliftin parçaları tarafından ezilmesini önleyecek yapıda olur

12. MuhittinG

MuhittinG TÜİSAG Üyesi

iskele kontrolü nezaman yapılır diye bir soru vardı sanırım bunun cevabına 7 yıl diyenler var ben 6 ay yaptım diye hatırlıyorum yapı yönetmeliğinde 6 ayda bir iskelelerin kontrolü yapılır diyor fikri olan varmı

13. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

y
    yönetmelik okumadan cvp vermeyin.bakın forklif için ne yaazmmış

14. vahit kurtulus

vahit kurtulus TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar nezaman açıklanır meb.gov.tr'de bu sınav soruları ve cevapları?

15. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

soruda 6 ay diye bişe yoktu.yanlış olanı bulunuz sorusuydu.7 yıl seçeneği yanlış olandı..

16. SABAHATTIN BAYKAL

SABAHATTIN BAYKAL TÜİSAG Üyesi

Pat
    patlama riski olmayan madenlerde Karpit kullanilir. Soruda Grizu riski diye soruyorsa, Karpit cevabi yanlis olur

17. MuhittinG

MuhittinG TÜİSAG Üyesi

kafam 1 milyon herşey olabilir

18. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

metan gazı sızıntısı diye hatırlıyorum.metan gazı sızıyorsa grizu riski vardır.bu soru zaten tartışmaya kapalı.cevap exproof...

19. abdulkadir arslan

tamam haklısınız bunu biliyorum okudumda, ama yapmış olduğum bi deneme sınavındada aynı soru çıktı bende sizin gibi hepsi cevabını işaretledim, ama cevaplar kısmında forkliftin devrildikten sonraki zamanda ortaya cıkacak riskleri azaltılması için diye sorduğu için değişkelik gösteriyor

20. NUR ŞİŞMAN

NUR ŞİŞMAN TÜİSAG Üyesi

Ben de aynı durumdayım :(

21. emre civelek

emre civelek TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar iyi güzelde doğru cevap ne karpitmi yoksa exproofmu net söleyeebilen varmı

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica