Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. rational

rational TÜİSAG Üyesi

millet yemeğe çıkar ben de burda sayfaları yenilemekten başka bişey yapmıyorum...

2. Rıdvan Bayhan

Rıdvan Bayhan TÜİSAG Üyesi

18 ağustos sınavı tam bir rezaletti! Gönül ister, ama bu sınavda o kadar iptal olacağını sanmıyorum.

3. hasancakar

hasancakar TÜİSAG Üyesi

7 soru iptal 2 soru şık değişikliği, A grubunda da 22 soru iptaldi.

4. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

boşa beklemeyin arkadaşlar.sorular bugün yayınlanmayacak...kesin bilgidir.. Kurstaki hocalarımdan biri isggm de çalışan bu konuda yetkili arkadaşını aradı.yetişmesi zor belki yarın demiş (neyi yetiştireceklerse artık,çok zormuş gibi).ben çıkıyorum.adrenalinle beklemek beni bitirdi,saldım çayıra mevlam kayıra...size de allah kolaylık versin,inşallah umut bağlayıp önem ve emek veren herkes kazanır...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

dilek akl bu yazıya teşekkür etti.
  5. karolineva

karolineva TÜİSAG Üyesi

evet o sınav sonucuydu, cevap anahtarı sekmez, 1 - 1,30 gibi düşer kesin

6. ömer sülünhat

ömer sülünhat TÜİSAG Üyesi

sinava 104bin kişi girmiş bunun 79 bini c sinifi için bence cok fazla iş guvenligi uzmani olacak aceba piyasaya tutnabilecezmi bu bence sinavdan daha cok dusunduruyor beni patronlar bayram edecek gibi ucretleryine diplede gezecek gibime geliyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

mimar sinan ilköğretim okulunda girdim bizde sıkı kontrol vardı.hem dışarda hemde sıralarda en az 3 kez kontrol oldu.cvp kağıtlarında imza olsun kitapçık işaretleme kendileri kontrol etti.ama güler yüzlü idiler asık surat değil.

8. arıcevre

arıcevre TÜİSAG Üyesi

Evet baba tabiride vardı, ramazzini babadır, 4 çocuğu olduğu söylentileri de var , :p
    ISG nin babası Ramazzinidir Kaynak wikipedia

9. arıcevre

arıcevre TÜİSAG Üyesi

söylediğiniz kan oranı yalnızca kurşun askerlerde doğrudur :) cevap 40 microgram

10. imrenlim

imrenlim TÜİSAG Üyesi

dün de dahil hergün rüyalarımda bile sorularla uğraştım.sınav öncesi hadi olurda dün bile neden gördüm anlamadım.sınav saatine kadar heyecenım vardı ayetelkürsüyü okudum birşeyim kalmadı valla :)en az 90 doğrum olur dedim bitince bakalım ne olcak.18 ağustosa göre gerçekten kolaydı.ilk giren arkadaşlara zor gelmiş olabilir.bir daha gireceklere tek tavsiye son günlere bırakmadan konsantre olup sistemli olarak günde 2 saat yönetmelik kanun çalışşınlar.allah hepimizin yardımcısı olsun

11. Fikret Çakır

Fikret Çakır TÜİSAG Üyesi

Ya hakikaten şu soruyu hatırlayan yok mu aramızda, yoksa birisi salladı mı böyle bir soru vardı diye...

12. hcakir48

hcakir48 TÜİSAG Üyesi

Doğrudur o zaman bekleyelim bakalım :)

13. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

aradım 147 ...bugun acıklanması planlıyor dedıler..ama kesın acıklanır dıyede bısey yok dedı gorevlı memur

14. must.aksoy

must.aksoy TÜİSAG Üyesi

bende siz gibi düşünüyorum soruyu ama hatırlayamadım...ama bir şeyden eminim böyle bir cevap vermedim...yalnızca OSGB yada isgb için şartlar .... gibi diye giden bir soru vardı galiba

15. Merve POLAT

Merve POLAT TÜİSAG Üyesi

kaynakta gürültü olduğunu yazan bir yönetmelik var mı yada kaynakla ilgili yasal dayanak ne bilen biri paylaşabilir mi ?

16. ATIL BERK ÖZDEMİR

ATIL BERK ÖZDEMİR TÜİSAG Üyesi

Asbest söküm uzmanlarının eğitim programları ve sınavları

MADDE 4 – (1) Asbest söküm uzmanlığı için başvurular, İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü Müdürlüğünün (İSGÜM) internet sayfasında bulunan başvuru formu doldurularak elektronik ortamda ya da posta yolu ile yapılır.

(2) Asbest söküm uzmanlığı için başvuruda bulunan adayların eğitimleri EK-1’de verilmiş olan eğitim programına uygun olarak İSGÜM tarafından gerçekleştirilir.

17. FERAT

FERAT TÜİSAG Üyesi

şimdi ben de aradım bugün kesin açıklancak sadece s
    aat veremiyorlar dedi

18. Volkan Çetin

Volkan Çetin TÜİSAG Üyesi

Bu kaynakla alakalı soruda;
    iş yerinde odyometik test yaptırdım, gazaltı kaynağını kullanan ve yanında bulunan kulaklık kullanmak zorundadır diye rapor geldi. Bende buna istinaden gürültüyüde dahil ettim.

19. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Kardes gercekten kalbim carpmaya basladı

Boyle bir sey gormedim.
    neden bekletirler
    ssaat 13.30 da geliyor

20. FERAT

FERAT TÜİSAG Üyesi

şimdi ben de aradım bugün kesin açıklancak sadece s
    aat veremiyorlar dedi

Yüklüyor...
Konu Durumu: