Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. müslüm63

müslüm63 TÜİSAG Üyesi

yönetmelikler sürekli değişiyor ve takip etmemiş olduğunuz anlaşıldığı için.Biz de bunun acısını çok çektik kursların verdiği slaytlarla bu işin bittiğini zannediyorduk,maalesef 3.girişimde aklım başıma geldi de sürekli yönetmelik çalıştım ve sanırım bu sefer 85 civarı gelecek.Umarım ilk sınavınızda geçmişsinizdir

imrenlim ve Demet GÜRPINAR bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ahmet ALTUNIŞIK

Ahmet ALTUNIŞIK TÜİSAG Üyesi

eger yaptıgınız oksijen türü kaynaksa evet ses olmaz ancak elektrik kaynagı yaparsanız gürültü vardır

3. kadriye3410

kadriye3410 TÜİSAG Üyesi

sol bacağı uzun M yani mikro olcak :)

4. Nursun Kapan

Nursun Kapan TÜİSAG Üyesi

Peki OSGB deki sorumlu mudur imzalar mi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. izlife

izlife TÜİSAG Üyesi

o soru kimyasal değil yangın diye hatırlıyorum. cevabı:Düşük tehlike, bünyesinde kendi kendine yayılan bir yangının oluşmasına imkan vermeyecek şekilde düşük yanabilirliğe sahip malzemelerden oluşur. Konutlar, ibadethaneler, hastaneler, okullar, kütüphaneler, müzeler, bürolar, restoran oturma alanları, tiyatro, oditoryum ve benzeri yerler bu kapsamdadır

6. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

bi ara kendi kendime güldüm ayak çıkmış cevaplarda "lan dedim ne ayaksın sen" genel itibariyle arkadaşların güzel geçmiş.soruların basit değil ama net olması olayı bitirdi.Umarım herkes umduğunu bulur.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Cansu Ecem Gözlek

Cansu Ecem Gözlek TÜİSAG Üyesi

0.5 co2 0.05 co eminim

Alper Kahraman bu yazıya teşekkür etti.
  8. Tuğba.Y

Tuğba.Y TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum. bu soru iptal edilmeli. grafik vermeleri lazımdı.

9. Emre Bağbaşı

Emre Bağbaşı TÜİSAG Üyesi

kesinlikle imzalar

10. cenk tepe

cenk tepe TÜİSAG Üyesi

cevabı düşük tehlikemi olcaktı

11. yasin345852

yasin345852 TÜİSAG Üyesi

1. f) (Değişik:RG-11/10/2013-28792) İş güvenliği uzmanı: İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapmak üzere Bakanlıkça yetkilendirilmiş, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip, Bakanlık ve ilgili kuruluşlarında çalışma hayatını denetleyen müfettişler ile mühendislik veya mimarlık eğitimi veren fakültelerin mezunları ile teknik elemanı,
    Teknik eleman: Teknik öğretmenler, (Değişik ibare:RG-11/10/2013-28792) fizikçi, kimyager veya biyolog unvanına sahip olanlar ile üniversitelerin meslek yüksekokullarının iş sağlığı ve güvenliği programı mezunlarını,

12. kadriye3410

kadriye3410 TÜİSAG Üyesi

isg eğitimini danışman firma verir arkadaşlar

13. Nursun Kapan

Nursun Kapan TÜİSAG Üyesi

D siki oyledir gibi hatirliyorum:)

14. Ahmet ALTUNIŞIK

Ahmet ALTUNIŞIK TÜİSAG Üyesi

biyologlar eskiden yapamıyordu ancak sonrasında yapılan bir degişiklik ile onlarda kapsanacak hale getirldi diye biliyorum bn iki yıllıklardan ise sadece isg teknikerleri yapabilir yönünde bilgim var

15. banu doğan

banu doğan TÜİSAG Üyesi

O soruda hangisi yanlış diyordu :çalıştırma butonları durdurma dan öncelikli olacak sikkini isaretledim , oncelik durdurma çünkü

16. yasin345852

yasin345852 TÜİSAG Üyesi

CEVABI d Mİ OLCAKTI?

17. kadriye3410

kadriye3410 TÜİSAG Üyesi

103 vardı

18. Alper Kahraman

Alper Kahraman TÜİSAG Üyesi

Kadriye Hanım nasıl geçti sınavınız?

19. ert_bay

ert_bay TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 103 dB. 100-80 yapiorz =20 bu 20 değerinde log. Olarak 0.3 e denk gelip bu değerinde yuksek olan değere ekliorz cevap 103 kesin

20. ufuk alsancak

ufuk alsancak TÜİSAG Üyesi

aynen 103 db olması gerek geçmiş yıllarda da buna benzer soru var bakarsanız !

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica