Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. didem yavuz

didem yavuz TÜİSAG Üyesi

Ben uygulama asamasinda dedim

Last edited by a moderator: 23 Aralık 2013
  2. Engin-eering

Engin-eering TÜİSAG Üyesi

evet aynen.

3. sabriye oya

sabriye oya TÜİSAG Üyesi

o soruyu bend terleme yaptım doğrumu bilmiyorum.kulak koruyucusu ne zaman kullanılır diye bi soru vardı cevabı neydi

4. emre civelek

emre civelek TÜİSAG Üyesi

izzet bey aynı şartlarda oda sağlanır var yönetmelikte bu ne anlama geliyor peki soru yanlış bence

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cihat toprak

cihat toprak TÜİSAG Üyesi

sınav sırf yönetmelikti çok kolaydı bence hiç sayısal değer ince sorular yoktu bildiğin gece çalışması ramazzini falan 3-5 tane gerçekten hiç duymadığım soru vardı

6. emre civelek

en yüksek maruziyet eylem değerini aştığında bir şık vardı cevap o c şıkkıydı sanırım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. suat2509

suat2509 TÜİSAG Üyesi

bu sorunun d sıkkı ""yönetmelikler in resmi gazetede yayınlanmasına gerek yoktur"" ...seklindemidir. doğru cevap bumudur

8. Cansu Ecem Gözlek

Cansu Ecem Gözlek TÜİSAG Üyesi

Elektrik direnci isi kaynagi degildir. Evet punta da oradaki dirence uygulanan elektrikten dolayi isi ortaya cikiyor.yani kaynak elektrigin kendisi. Elektrik uygulamadigin surece evdeki kettle da da direnc var dugmesine basmadan suyu isitiyo mu

9. emre civelek

aynen kanun hükmündeki yönetmelikler resmi gazetede yayınlanır şimdi baktım kitaba

10. Cansu Ecem Gözlek

Cansu Ecem Gözlek TÜİSAG Üyesi

Elektrik direnci isi kaynagi degildir. Evet punta da oradaki dirence uygulanan elektrikten dolayi isi ortaya cikiyor.yani kaynak elektrigin kendisi. Elektrik uygulamadigin surece evdeki kettle da da direnc var dugmesine basmadan suyu isitiyo mu

11. Engin-eering

Engin-eering TÜİSAG Üyesi

terleme hem ısı hem sıvı kaybettirir vucudun artan ısısını aşağı çekmek için

12. serkan55

serkan55 TÜİSAG Üyesi

evet uzman 8 m muayene odası 8 m

13. Hakan A

Hakan A TÜİSAG Üyesi

Tanklarda 10 yıl, Emniyet Valflerinde 5 Yıl

14. didem yavuz

didem yavuz TÜİSAG Üyesi

Olabilir abi

15. value82

value82 TÜİSAG Üyesi

Benim arkadaşımın(B Sınıfı isg uzmanı) kendi danışmanlık şirketi var, isg eğitimleri veriyor.

16. Fikret Çakır

Fikret Çakır TÜİSAG Üyesi

Bende öyle cevap verdim inşallah doğrudur.

17. suat2509

suat2509 TÜİSAG Üyesi

forumda ""cumhurbaşkanı onayı"" sıkkı doğru olarak bildriliyor.bu sık tam olarak neydi.bilen varmı..?

18. Kemal Erdal Çelen

Kemal Erdal Çelen TÜİSAG Üyesi

Türlerine göre iyonlaştırıcı olan ve iyonlaştırıcı olmayan ışınlar:

a. İyonlaştırıcı ışınlar: Alfa ve Beta parçacıkları, Gama ve X ışınları ve nötronlardır.

a. İyonlaştırıcı olmayan ışınlar: UV Ultraviyole(morötesi) ışınlar, IR Enfraruj(kızılötesi) ışınlar

19. Erol SOYKÖK

Erol SOYKÖK TÜİSAG Üyesi

11

20. yakup azra

yakup azra TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar soruda şöyle soruyordu; site yöneticisi Salim beyin yanında kimler olmalı deniliyordu. Ona göre cevap site gör. Ve isg uzm olacak.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica