Tartışma 21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 C Sınıfı Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

ramazanni

2. veli koç

veli koç TÜİSAG Üyesi

10yılda bir valfler 5 yılda bir

3. Sch

Sch TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar bu cewaplar kesin dogrumu? Buna gore 75 gibi oluyor dogrularim umarimm dogrudur:D:D

Last edited by a moderator: 23 Aralık 2013
  4. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

18 agustosa gore kolay bı sınavdı ..66 almıstım ısn 70 alırız da gecerız ..bılıyormusnz arkadarlar suan da 35 iş guv uz var ..ve bunun 33.500 c sınıfı :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Sdt

Sdt TÜİSAG Üyesi

arkadaş haklısın ama danışmanlık şirketi diyor ama açık degil hangi konuda danışmanlık?

6. alikirancho

alikirancho TÜİSAG Üyesi

yeni yönetmelikte yazmıyor diyorsunuz ama ek 1 ' i okumanızı tavisye ediyorum . Okul ve bürolar hem düşük sınıfta hemde orta sınıfta geçmektedir. Bu sorunun iptal olması gerekir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fizikci04

fizikci04 TÜİSAG Üyesi

Buharlaşma her sıcaklıkta olur haklısınız ama buharlaşmak için molekül mutlaka dışarıdan ısı almalıdır.dışarıdan ısı almasıda vücut ısısını düşürür.

8. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

sundan adım gıbı ısg danışmanlık fırması egıtım veremez....adım gb emınım ..sınavdan oncede okumustum

9. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

fazla guvenmeyın derım bu cvblara ...sonucta o cvbları veren bızız...

10. TUFAN KAHRAMAN

TUFAN KAHRAMAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu duruma göre 67-72 arası bisey bekliyorum son bikac gün keske biraz daha çalışsaydım açıklanana kadar stress Tekrar bu konulara çalışmak istemiyorum.

11. fatihhan

fatihhan TÜİSAG Üyesi

iloya göre diil 55 kg türkiyeye göre ve elle taşıma yöntmeliğinde ilo esasları türkiyede uygulanmıyor yani türkiye ilonun elle taşıma esaslarını tanımamıştır henüz....

12. izzett

izzett TÜİSAG Üyesi

bu belge ıcın bu kadar yırtınıyoruz ve sundan emın olun aldıktan onra hepmız sunu dıcez bunun ıcınmıydı bu kadar emek bu kadar stres

13. fatihhan

fatihhan TÜİSAG Üyesi

iloya göre diil 55 kg türkiyeye göre ve elle taşıma yöntmeliğinde ilo esasları türkiyede uygulanmıyor yani türkiye ilonun elle taşıma esaslarını tanımamıştır henüz....

14. BEKİR DOGAN

BEKİR DOGAN TÜİSAG Üyesi

80-80: 0 dır logaritmik grafikte 0 a denk gelen sayı 3 dür. 80+3:83 db dir. yada şöyle anlatıyım iki makine var aynı gürültüyü çıkarıyor. ortamdaki gürültü 1 makinenin gürültüsünden fazla olacaktır degilmi yani 83 . şimdi 100 db bir makine var yanına 80 db bir makine koyarsan 100 db makine onun gürültüsünü bastıracaktır.

15. Oğuz Özarslan

Oğuz Özarslan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar cevap anahtarı ne zaman açıklanır tam olarak?Bilgisi olan varsa paylaşabilr mi?

16. Alper Kahraman

Alper Kahraman TÜİSAG Üyesi

Hocam elle taşıma yönetmeliğinde herhangi bir değer yok. ILO'da 53 tane sözleşmede imzamız var ve onların hepsini uygulamakla yükümlüyüz.

http://www.mevzuat.gov.tr/Metin.Asp...7&MevzuatIliski=0&sourceXmlSearch=elle taşıma

17. metin537

metin537 TÜİSAG Üyesi

bunu hocamıza sormuştuk kimse girmezse ne olacak kalacakmı mı öyle demişti ...sanırım cevap o değil. havalandırma sistemi düzeltilinceye kadar kimse giremez.
    ben 1 dedim

18. metin537

metin537 TÜİSAG Üyesi

Pazartesi

19. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Site yöneticisinden rica ediyorum;
    1- LÜTFEN SORULARI TOPARLAYABİLİRMİSİNİZ
    2- Tüm arkadaşlar yorumlarını yapsın ama toplanan ve doğruluğu olan soruları bu platformun ayrı bir hücresinde görebilme şansımız olsun.
    3- Bu şekilde dağınık ve karmaşık bilgi yumağı oluşuyor.

Selamlar.

20. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

kandaki kurşun oranı 40ugPb/100ml
    sağlık güvenlik işareti acil çıkış işareti idi
    kaldırma araçlarındaki dinamik deney 1.25 idi
    tehlike sınıflarına göre eğim süreleri 1-2-3
    stel 15dakikalıaşılmaması gereken sınır deger
    sıvılaştırılmış gaztankları lpg bakımı 10 yıl
    tehlikeli sıvı tankların bakımı 10yıl
    fortliflerin bakımı 1 yıl

arkadaşlar soruların cevaplarınıda yazalım