Form 21 Aralik 2013 Iş Güvenliği Uzmanliği 3. Sinav Hakki Başvuru Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

21 ARALIK 2013 İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI 3.sınav HAKKI BAŞVURU DİLEKÇE ÖRNEĞİ

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

ANKARA

Bilindiği üzere 11.10.2013 tarihli resmi gazetede yayımlanan ‘’ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK’’de,
    MADDE 23 – Aynı Yönetmeliğe aşağıdaki geçici maddeler eklenmiştir.
    sınav hakkı
    GEÇİCİ MADDE 3 – (1) 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayım tarihi itibariyle 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilirler.” hükmü mevcuttur.
    Yukarıdaki yönetmelik hükmüne Bakanlık’ça yetkilendirilmiş …………. Eğitim Kurumundan eğitim alıp , …………. tarihinde yapılan sınav ile ……………….. tarihinde yapılan sınavlarda başarısız olarak sınav hakkını kaybedenler durumunda kaldım.
    İlgili yönetmeliğin yukarıda belirtilen hükmü doğrultusunda 21/12/2013 tarihinde yapılacak …. Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına, ikametgah adresime uygun yerde katılabilmem için gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim. Saygılarımla … / .. / 2013
    İmza
    Ad Soyad
    T.C. Kimlik No:
    Adres ve İletişim Bilgileri :

EK 1: Lisans diploma örneği

Levent KAVLAK

İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği

BAŞKAN

www.isag.org.tr
    leventkavlak@hotmail.com
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    Gsm:532 232 91 05

kara_1985, musa54, brkngrkn ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. kara_1985

kara_1985 TÜİSAG Üyesi

Burada eğitim alıp sınav hakkını kaybeden adaylardan biri olarak sormak istediğim soru şu; 21 aralıktaki sınava girip kalırsam 2014 kasım ayına kadar yapılacak diğer sınavlara katılabilecekmiyim, veyahut 21 aralıktaki sınava katılmayıp bir sonraki sınava katılma hakkım mevcutmudur? yani bu madde ile sınav hakkını kaybedenlere 1 yıl içinde kasım 2014 e kadar yapılacak tüm sınavlara girme hakkımı verilmiş oldu onu öğrenmek istiyorum..

scttn bu yazıya teşekkür etti.
  3. Okanonlayn

Okanonlayn TÜİSAG Üyesi

08/12/2013 tarihi itibariyle tüm mücadeleme rağmen başvurumu yapamadım... verilen faks numarasına bilgilerimi faksladım, alo 170 ten başvuru formu doldurdum, bu mail adresine defalarca mail attım, yetmedi kalkıp samsundan ankara ya belgelerimi getirdim, olmadı. şimdi deniyor ki siz şubattaki sınava gireceksiniz şimdi size soruyorum bu nasıl vicdansızlıktır, 1 ocakta anlaşma yapacağım 3 firma vardı, onlara ben şubattaki sınava girebiliyorum cezası var ama siz yinede benim sertifika almamı bekleyin mi diyeceğim, yada bu sınavda sertifika alan arkadaşlara, arkadaşlar firmalarla anlaşma yapmayın bizi bekleyin mi diyeceğiz. 6 ay evvel sertifika alan şimdi a sertifikası alacak, ben 3 yıldır bir fiil sahada uzmanlık yaparken 3200 gün ödenmiş pirim im varken,6 firmaile isg katip üzerinden sözleşmem varken sınava giremeyeceğim bu nasıl adalettir söylermisiniz, yada sınava neden giremediğimi birisi bana açıklar mı, benim şimdi ne yapmam gerekiyor birisi lütfen bana yol göstersin, en azından cevap yazın da kendi kendime konuştuğumu düşünmiyim saygılar...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica