Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Itiraz Edilecek Iptal Olması Gereken Sorular

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gokka34

gokka34 TÜİSAG Üyesi

A-8. soruyu hazırladım ama ben itiraz edemiyorum. durumu kritik olan arkadaşlar mutlaka değerlendirsin.......ve itiraz etsin

2. gokka34

gokka34 TÜİSAG Üyesi

Ekli Dosyalar:

3. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Abi açıklanana kadar inanmam ben bunların işine.... :)

4. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

benim dilekçemde bu...bakalım hayırlısı...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ekli Dosyalar:

gül yılmaz bu yazıya teşekkür etti.
  5. musty0786

musty0786 TÜİSAG Üyesi

salim bey risk değerlendirmesin de kimlerin olması gerektiği ile ilgili bi soru vardı cevap anahtarında salim bey ve site görevlisi yazıyor fakat b seçeneğinde de site görevlisi ve iş güvenliği uzmanı var yani 2 doğru cevap var. İptal olması gerekiyor.

6. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

Dr. hakan bey , sanırım arada bir sorunun 2. sorunun sonunda 3. soru kısmında bir hata oluşmuş buna bağlı olarak arada 1 soru atlanmış gibi? 5 soru var ama aslında 6 soru var gibi bilmem anlatabildim mi ? bakabilirsen bence iyi olurmuş gibi duruyor

eline sağlık, eğer ilgilenirsen elimizde A-8 var;)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

ok hüseyincim tşkler bakacağım...şimdi bnka net şb den 50 tl yatırdım dekontu e mailime attırdım...

mlmn21 ve Bekir Kataş bu yazıya teşekkür etti.
  8. Hüseyin ünübol

inşallah bu süreç bir arkadaşlığın da başlangıcı olur tabii :alaycı:

Bu sorular arasından değişikliğe de gidebiliriz, Bunlar benim başvurum içinde de vardı.

9. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

O soruya itiraz etti esim , kesin iptal diye düşünüyoruz birde yangın sorusunda köpük cevabı var oda yanlis

10. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

hüseyin kardeşim iyi dileklerine katılıyorum inşallah. ben dosyayı tekrar tekrar açıyorum ama 2-3-4.sorular solda yazan sütunlarında devam etmekte...bi yanlış göremedimm ama neyse zaten bastırınca, elime aldığımda ortaya çıkar bakalım.

11. Hüseyin ünübol

sosyal sigorta sağlık kurulu kesin karar vermeye yetkilidir şıkkı doğru kabul edilen sosyal sigortalar ile iglili kesin kararın verilmesi konusunda doğru hangisidir sorusuna itiraz eden oldu mu?

12. gokka34

gokka34 TÜİSAG Üyesi

A-8. soruyu tekrar hatırlatmak istiyorum.Bu soruya itiraz eden oldu mu

Ekli Dosyalar:

13. gokka34

gokka34 TÜİSAG Üyesi

okuduğum kadarı ile itiraz eden olmadı... %100 çift cevaplı soru...

14. serdar izzet göknur

serdar izzet göknur TÜİSAG Üyesi

o soru doğru sanırım

15. Hüseyin ünübol

Sosyal sigorta sağlık kurulu nedir? Bilen var mı? Bu soruda geçen şık hatalı gibi düşünüyorum?

16. şahin temiz

şahin temiz TÜİSAG Üyesi

ssk yüksek sağlık kurulu...

17. Berkay Özdenoğlu

Berkay Özdenoğlu TÜİSAG Üyesi

Meslek hastalığı tanısını üniversite hastaneleri de koyamıyor mu? SGK Yüksek Sağlık Kurulu konan meslek hastalığı tanısını kaldırabiliyor mu?

18. serdar izzet göknur

serdar izzet göknur TÜİSAG Üyesi

SON KARAR SGK YÜKSEK SAĞLIK KURULUNUN DİYE BİLİYORUM

19. Fatma Şağban

Fatma Şağban TÜİSAG Üyesi

a kitapçığı 83.soru c şıkkı işveren bütün meslek hastalıklarının kaydını tutar gerekli incelemeleri yaparak bunlar ile ilgili raporları düzenler işveren mi hekim mi sorumlu yönetmelikde d şıkkı yönetmeliğe göre tek ayıran nokta iki iş günü doğru olup ilgili bölge müdürlüğüne diyor herhangibir kaynak bulamadım değerlendirirseniz sevinirim

20. Fatma Şağban

Fatma Şağban TÜİSAG Üyesi

8. sorunun iptal edilebileceğini düşünüyorum yalnız benim bulunduğum bölgeden kargonun yarın 5 e yetişmesi imkansız

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica