Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Itiraz Edilecek Iptal Olması Gereken Sorular

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

8 soru
    1.Asbest
    2.Kadmiyum
    3.Filedelfiya
    4.İş yeri hekimi sözleşmesine etik kurallar koymalı
    5.Kantitatif soru ayrıt
    6.Sorumlu müdür
    7.Il sağlığı güvenliği kültürü sorusu- üst yönetimin güvenliğe öncelik vermesi cümlesi
    8. Nöropari
    benim itiraz ettiklerim buna ekleme yapabiliriz

2. hüseyin gülen

hüseyin gülen TÜİSAG Üyesi

sıcakta çalışmayı kesinlikle eklemeliyiz bence. her soru için ayrı ücret mi alınıyor ? eğer kabul edersen ekleme durumun varsa eft yapabilirim yarın.

3. hüseyin gülen

benim için 1 bunlardan birinib bilekabul edilmesi yeter aslında ama herkese faydamız olsun. 3-5 soruyla kaçıranlar var.

4. Hüseyin ünübol

hocam para sorun değil ama ben kargoladım, daha önceden o soruyla ilgilenmemiştim daha sonra dikkatimi çekti,
    ama banko iptallik soru
    ama pek ilgilenen çıkmadı şimdilik?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hüseyin gülen

hadi ya arkdaşlardan biri itiraz için son şekli hazırlamış ve yüklemiş ama ankara da olan biri yapması lazım onu yarın son gün :/ ankarada olan varsa ilgilenir umarım.

6. hüseyin gülen

hadi ya arkdaşlardan biri itiraz için son şekli hazırlamış ve yüklemiş ama ankara da olan biri yapması lazım onu yarın son gün :/ ankarada olan varsa ilgilenir umarım.

gokka34 adlı arkdş hazırlamış alıntı yapiim dedim olmadı :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serdar izzet göknur

serdar izzet göknur TÜİSAG Üyesi

ÇOK TARTIŞMALI,,,AZINLIK KİM,,,TÜRKİYEDEKİ RUM ,,ERMENİ ASILLILAR MI?

8. gokka34

gokka34 TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşlar ben hazırladım ama itiraz edemiyorum. Ankara'da değilim. Ama %100 yanlış bir soru. Başvurulması halinde kesin kabul edilir bence....

Ekli Dosyalar:

9. mmustafaa

mmustafaa TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 67-68 ile kalaacak gibiyim....b-33 soru: (istirahat süreleri azaltmak; sıcağa maruziyet süresini uzatıyor..kesin iptal bence) b-42 : soru etik sürekli değişken bir kavramdır,ortama göre,zamana göre...vs nasıl sözleşme altına alınabilir..sadece kavram olarak alınır ama madde madde etik kural neye göre belirlenecek ki..bu soruda iptal olabilir bence. b-47 soru: üst yönetimin güvenliğe öncelik vermesi...ne tür bir güvenlik kastediliyor..fiziksel güvenlikmi? iş sağlığı ve güvenliği ise sağlıkta güvenlik kadar önemli degilmi..bence bu da eklenmeli

10. serdar izzet göknur

BUNLAR ÖZEL RİSK GRUBUMUDUR

11. Hüseyin ünübol

B 42-47 itirazlarına var ama bir tek şu a8 b 33'ü beceremedik?

12. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

ÖNEMLİ
    arkadaşlar bugün itiraz ettim.dilekçeyi verim.İTİRAZ EDECEK ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE ŞEHİR DIŞINDA OLANLAR, KARGO KESİNLİKLE KABUL EDİLİYORMUŞ,VE SON GÜN PERŞEMBE AKŞAMI DEDİLER, herkes rahatlıkla yollayabilir.şu anda 25 civarında dilekçe oldu bu sayının artması gerekir diye söylediler.herkes elini taşın altına soksun

13. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

dil kurumunda AT avrupa topluluğu diye geçebilir.proble AT nin karşısına açıklaması yok.diğer ssorularda var.nitekim GSMH de öyle.ben ona doğru yaptığım için itiraz etmedim

14. seda kılıç

seda kılıç TÜİSAG Üyesi

ısı yoğunluğunu yazdım ben

15. serdar izzet göknur

SANIRIM KESİN YANLIŞLARDAN BİRİ

16. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Kargo ulaşmış... Msj geldi... Bu arada sorulara baktikca acaba yanlışmı hatırlıyorum dusuunceleri oluşmaya başladı artık yırtıp attım kafayı yedirtecek durduk yere hayırlısı artık.....beklicezzz bakalimmmm herkesin istediği olur insallahhh....

17. m.gökhan şen

m.gökhan şen TÜİSAG Üyesi

NÖROPARİ DİYE BİR KAVRAM YOK, SORUDA YANLIŞ YAZILMIŞ OLABİLİR AMA BU GEREKÇE DEĞİLDİR, KESİN İPATALİ GEREKİR.EPİDOMİYOLOJİ SORUSUNDA DA İLK EPİDEMİYOLOJİ ÇALIŞMASI TESTİS KANSERİ ÜZERİNE YAPILMIŞ OLUP SORUDA İKİ TANE DOĞRU CEVAP VARDIR.

18. hacı Mahmut YILDIZ

hacı Mahmut YILDIZ TÜİSAG Üyesi

b kitapçığı 33 nolu soru sıcak ortamda çalışanların iş temposunu yavaşlatmak veya istirahat süreleri azaltmak gerekir deniyor. kesinlikle itiraz edilmeli

19. hacı Mahmut YILDIZ

b kitapçığı 33 nolu soruda c şıkkı sıcak ortamda çalışanların iş temposunu yavaşlatmak veya istirahat süreleri azaltmak gerekir deniyor. Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır diyor ve bu şıkkı doğru kabul ediyor. Bu sorunun hem c şıkkı hem de d şıkkı yanlıştır. C şıkkını yanlış görünce d Şıkkını hiç okumadım. kesinlikle itiraz edilmeli.

20. hacı Mahmut YILDIZ

b kitapçığı 33 nolu soruda c şıkkı sıcak ortamda çalışanların iş temposunu yavaşlatmak veya istirahat süreleri azaltmak gerekir deniyor. Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır diyor ve bu şıkkı doğru kabul ediyor. Bu sorunun hem c şıkkı hem de d şıkkı yanlıştır. C şıkkını yanlış görünce d Şıkkını hiç okumadım. kesinlikle itiraz edilmeli.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica