Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Itiraz Edilecek Iptal Olması Gereken Sorular

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hülya turgut

hülya turgut TÜİSAG Üyesi

Bu gecikmenin sonucla baglantisi olumlu mu olumsuz mu olur acaba???

2. metin6321

metin6321 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dün kurs aldığımız dershaneye sorduk. İptal edilen sorular buğu ilan edilecekmiş. bu konuda bilgisi olan var mı?

3. metin6321

metin6321 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar dün kurs aldığımız dershaneye sorduk. İptal edilen sorular buğu ilan edilecekmiş. bu konuda bilgisi olan var mı?

4. emre çelik

emre çelik TÜİSAG Üyesi

iptal sorular açıklanmış bana 2 paun daha geldi ordan ama şık değişikliği olan bi sorudan dolayı bi puanda gitti. toplamda 1 puan artış var :) ergonomi iptal olur diye bekliyodum bide nöroparili soru ammma olmamış

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Berkay Özdenoğlu

Berkay Özdenoğlu TÜİSAG Üyesi

Cevapları nerden öğrendiniz?

6. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

Gerçekten çok ilginç ya? Bir sürü iptal edilmesi gereken soru vardı? Neyse hayırlı olsun?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

banada +2 puan geldi.muhtemelen geçtim gibi.tüm arkadaşlara başarılar

Shekerim bu yazıya teşekkür etti.
  8. orhan doğan

orhan doğan TÜİSAG Üyesi

onca yanlış sorudan 3 soru yanlışmış. soruları hazırlayanları tebrik etmek lazım. ülkenin gerçekten çivisi çıkmış

9. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

Her ne kadar 2 doğru daha alıp 74 doğruya çıksam da; kardeşim el insaf yahu... edeb tabii birde... bu nasıl bir iştir anlamadım... doğruya doğru konuşmalı , bu kadar saptansamandan , aptalca hazırlanmış, hatalı soru v cevapların olduğu bir sınavda 2 iptal 1 yanlış hayret yani...

10. cüneyt uzunlar

sorular bu kadar kötü bu kadar bilimsellikten uzak hazırlanır.zaten gidişattan belli

11. yusuf ali

yusuf ali TÜİSAG Üyesi

hakikaten ilginç ergonomi sorusu falan iptal edilmedi ve bunun gibi 2-3 tane daha var en az iptal olması yada cevap değişikliği gereken anlamadım .hakkımızda hayırlısı artık ne diyeyim.

12. orhan doğan

orhan doğan TÜİSAG Üyesi

bu sistem kendini aklamak için her şeyi yapar. onca sorunun yanlış olduğunu kendileri de farketti ama toz kondurmamak için görmezden geldiler. kıl payı başarılı olamamamın verdiği vicdan azabındayım.

13. orhan doğan

orhan doğan TÜİSAG Üyesi

o kadar memurun yerini keyfi değiştireceklerine şu soruları hazırlayanları değiştirsin sivri zekalılar

14. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

çsgb na itiraz dilekçemi verirken, isg uzm sınav sorularına itiraz eden arkadaşlardan biri ; geçen A sınıfına geçiş sınavıydı galiba tam 22 soru iptal oldu ve 48 ile bayaa geçen olmuştu demişlerdi bende demek ki korkmadan , soru sayısına bakmadan çizebiliyorlar soruları demiştim, umutlanmıştım ama ne yazık ki ; demek bu sınavda da aynı şey oldu muhabbetine üstlerinden tırsanlar var desek yeridir... (biraz argo oldu kusura bakmayınız)

15. Berna Işık

Berna Işık TÜİSAG Üyesi

Evet haklısın, ve yerine veya demeliydiler ama bu soru da iptal edilmedi maalesef... yanlış soru hem B hem D şıkkı yanlış.

16. Berna Işık

Berna Işık TÜİSAG Üyesi

Nasıl bir haksızlık bu, birçok kişi boşyere kalacak ben de sınırdayım geçmem gereken sınavdan sırf hatalı soruları düzeltmediler diye kalma ihtimalim var... Kadmiyum gibi cevabı net bir soru bile düzeltilmemiş.... Yazım hataları şıkların anlamlarını tamamen değiştirmiş, A kitapçığı soru 99 sorumlu müdür ve veya olmalıydı çift cevaplı bir soru, ergonomi sorusunda iki cevap var, yoksulluk zenginliği tehtit etmez, nöropari diye tıpta bir kelime yok ama zaten yanlış olan şık olduğu için belki iptal edilmedi, bunu gibi daha birçok soru hatalı soru vardı... Birçok kişinin hakkını yediler...

17. Berkay Özdenoğlu

Berkay Özdenoğlu TÜİSAG Üyesi

Kadmiyum bence de doğru cevaptı. Kurstaki hocaya sordum. O kurşun doğru dedi. Sonra internette, ÇSGB'nin meslek hastalıkları rehberinden baktım. Soruda verilenleri tam olarak karşılamasa da en yakın cevap kadmiyumdu. İtiraz ettim, kesin düzeltilir diye bekliyordum ama olmadı.

18. Berna Işık

Berna Işık TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle katılıyorum, evli derken kadınları kastettiğini düşünüp A dedim, azınlık çok saçma insanları işyerlerinde Türk, Ermeni, Laz,Kürt diye etiketleyecekler mi?

19. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

Evet

20. cüneyt uzunlar

artık yapacak bir şey yok.23 şubat sınavına hatasız düzgün sorular çıkartmaları dileğiyle.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica