Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Itiraz Edilecek Iptal Olması Gereken Sorular

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bedirhan yılmaz

bedirhan yılmaz TÜİSAG Üyesi

kadmiyum sorusu kesin yanlış cevap kadmiyum olmalı

pansokrates bu yazıya teşekkür etti.
  2. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Ergonomi , Asbest, noropariye itiraz etmeliyiz arklar 3 soru bir çok insanı kurtarır. İtiraz dilekçesine yazacağımız gerekçeleri toparlayabolecek bir ark varmı teşekkürler....

3. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

Elden garanti evrak kayıta girmeli

4. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ankarada olanlar buluşalım beraber itiraz edelim.mailim cuzunlar@hotmail.com

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hüseyin ünübol

Cüneyt hocam siz Ankara'da mısınız?

6. bedirhan yılmaz

bedirhan yılmaz TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR KADMIYUM SORUNU NE OLACAK ONUN CEVABI KURŞUN OLARAK VERİLMİŞ.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hüseyin ünübol

Arkadaşlar bir önceki forum sayfasına itiraz örneği göndermiştim herkes itiraz etmek istediği soruyu o örnek üzerinden hazırlasın foruma göndersin, üzerinde tartışalım

8. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

Tekrar gonderirmisiniz teşekkürler...

9. hasret topac

hasret topac TÜİSAG Üyesi

soru iptal olursa veya iki doğru cevabı varsa herkes doğru yapmış mı kabul ediliyor bilen var mı herkese iyi akşamlar

10. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

tekrar foruma gonderir misin hüseyin hocam

11. drmeka

drmeka TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar en sık görülen meslek hastalığı cilt hastalıklarıdır. O şık da doğru. O da iptal edilmeli.

12. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar itirazı kabul olacak sorular bence B 26 Ergonomi yanlış olan diyo anatomi fizyoloji ve psikiatri var cevap kimya ve fizik olacak ancak ole bir şık bile yok

13. Hüseyin ünübol

arkadaşlar bu örneklere itiraz etmek istediğimiz soruları yazalım, sonra tartışalım gerekçelerde sanırım önemli

Ekli Dosyalar:

14. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

Ayrıca B 62'de d şıkkında iş sağlığı ve genel müdürlüğü bakanlık müsteşarına karşı sorumludur diyor. Arkadaşlardan biri müsteşar yardımcısına karşı sorumludur olacaktır dicekti demişti kesin bir bilgi varsa itiraz olabilir ben de d yaptım çünkü

15. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

Ayrıca benim banko dediğim B 74. soruda d şıkkında sorumlu müdür: iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı eğitici belgesine sahip olan diye başlıyor halbuki ikisini birden olmasına gerek yok aradaki 'VE' olmamalıydı

16. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

B 91 de ısı yoğunluğu sorusu da banko gibi herkes hatırlıyor sanırım

17. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

B 100 de benim kitapçığımda mahkeme yerine getirir diye yazıyordu çok eminim ancak soru cevabı olarak verilen kitapçıkta yerine getirtir diyor başka böyle hatırlayan var mı

18. seda kılıç

seda kılıç TÜİSAG Üyesi

ısı yoğunluğu, kadmiyum, asbest apikal, kesin yanlış arkadaşlar ayrıca birçok kaynakta acı eşiği 120 ve 130 yazıyao

19. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben itiraz dilekçesini doldurup atayım uğraşim güzelce kitaptan da alıntı yaparım ancak istanbuldayım çalışıyorum Ankarada itiraz yapmaya gidecek olan varsa lütfen benim hazırlayacağım formu verebilir mi parasını da verim arkadaşlar çok önemli ya 69 da kaldım bu cevaplara göre yardım edecek var mı 69 ile kalmim ya

20. Hüseyin ünübol

arkadaşlar işi hızlı yapmak için formları dolduralım itiraz debilceğimizi düşündüğümüz soruların sonra da ankara da çalışan arkadaşlarla anlaşıp, bizim adımıza teslim edebilirlerse biz de onlara iptal başvuru harcını verelim;)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica