Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 İşyeri Hekimleri Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

13,6%
  2. Orta

37,5%
  3. Zor

48,9%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

Kalitatif değer kantitatif değer....niteliksel değer niceliksel değer...bu şekilde düşünülmeli

2. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

0 İLE 140 KESİN CEVAP...

3. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

LATEXTTE PROTEİN CARDIR....

4. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

BEN DE CİVA YAPTIM,KRONİK RENAL DİSFONKSİYON=CİVA (ESKİ SORULARDA) KADMİYUM NE ALAKA ANLAMADIM

6. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

ama kadmiyum d vit metabolizmasını da etkiliyormuş....civa da öyle bir etki ben göremedim makalelerde

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

BEN DE KATILIYORUM BU sınav TAM BİR PARALEL sınav OLUP ....LARIN CEBİ DOLSUN DİYE YAPILMIŞ

8. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

ÖYLE SORU MU OLUR ANASINI SATAYIM YA... KASITSIZ EĞİTİMMİŞ BEN NE YAPACAM ULAN KASITSIZ EĞİTİMİ

9. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

ULAN FİLADELFİYA YI İŞYERİ HEKİMİ NE YAPSIN BE , ÇOK SAÇMA SORUYDU .....

10. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

BUYUR BURDAN YAK, İTİRAZ İÇİN DE PARA ALIYORLAR, YOKSA ..-AYAKKABI KUTULARI NASIL DOLACAK ŞEREFS...LERİN--

11. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

--- ergonomi ile ilgili olanlar diyorsa soruda: kimyasız; anatomi+ fizyoloji+ fizik a+b+d bende bunu yaptım ama geçen forum sayfalarında ise bana ergonomi ile hangisi ilgisiz branştır diyor cevap kimya demişti arkadaşlar...kafam karıştı yahu...

12. latife cebrailoğlu

latife cebrailoğlu TÜİSAG Üyesi

soruda kimyasal boğucu yazıyormuydu

13. UĞUR GÜLER

UĞUR GÜLER TÜİSAG Üyesi

bisinozis

14. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

sınav İLE İLGİLİ İTİRAZLAR

Adaylar;sınavsorularına ilişkinitirazlarını,soruvecevap anahtarlarının

http://www.meb.gov.trve http://www.isggm.gov.trinternetadreslerindeyayımlanmasındanitibarenen geç3(üç) işgünüiçerisinde,İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 65405083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti”adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Resmi kaynak: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/S...ggm/dosyalar/21aralik_sinav_uygulama_duyurusu

15. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

sınavı böyle zor hazırlayanların allahu teala belasını ve cezasını inşallah verir,çalışıpta geçememek koyuyor...insanlara

16. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

Evet şıklardakilerin hepsi boğucudur ama birtek co kimyasal boğucudur, bilmemneredeki bilmemhangi listede var ama ders notlarında yok, bu ne biçim kurs be, böyle ders notu mu olur,soruların çoğu yok ders notlarında???

17. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

Zorunluluk olmuş olması dışında kursun ders notlarının yüzde kaç faydası oldu derseniz yüzde elli altmış derim,gerisi el yordamıyla yorumla öuhakeme yeteneğiyle şansına yapılabilecek ya da hiçbir surette yapılamayacak sorular,bu soruları hazırlayanlar kurslarda ne anlatılıyor müfredat ne bakmıyor mu?Uzaylı mı bunlar?

18. ismcil

ismcil TÜİSAG Üyesi

O sorunun cevabı kurşun arkadaşlar.

19. fatma demirci kurt

fatma demirci kurt TÜİSAG Üyesi

kadmiyum ile berilyum arasında kalan arkadaşlar olmuş. sorunun ilk cümlesi doğada civa ile bulunur idi. bu durumda cevap kadmiyum. ama bunu da doğru yazamadıklarından kadmiyun yazdıklarından bu soru iptal olabilir itiraz olursa.

20. fatma demirci kurt

fatma demirci kurt TÜİSAG Üyesi

evet o da olabilir. amaan of...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica