Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 İşyeri Hekimleri Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

13,6%
  2. Orta

37,5%
  3. Zor

48,9%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

-- bende... ikinci linkim: http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyurular
    -- çalışma bak nı aradım bugün (0 312 296 60 00 dan sırasıyla 2,1,4 tuşlanıyor sorumlu birim burasıymış ama açan yok...) meb ile birlikte verilecek dedi ama saat vermediler...

2. NURİ KAPTAN

NURİ KAPTAN TÜİSAG Üyesi

kimyasal renklendirme sınıfında sağlık için ne renk kullanılır demişti yani dogru cevapmavi renk olacak...saglık için kısmını cogu kacırmıs gozden...

3. NURİ KAPTAN

NURİ KAPTAN TÜİSAG Üyesi

kimyasal renklendirme sınıfında sağlık için ne renk kullanılır demişti yani dogru cevapmavi renk olacak...saglık için kısmını cogu kacırmıs gozden...

4. NURİ KAPTAN

NURİ KAPTAN TÜİSAG Üyesi

kimyasal renklendirme sınıfında sağlık için ne renk kullanılır demişti yani dogru cevap mavi renk olacak...saglık için kısmını cogu kacırmıs gozden...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. NURİ KAPTAN

NURİ KAPTAN TÜİSAG Üyesi

kimyasal renklendirme sınıfında sağlık için ne renk kullanılır demişti yani dogru cevap mavi renk olacak...saglık için kısmını cogu kacırmıs gozden...

6. baha yayıbasan

baha yayıbasan TÜİSAG Üyesi

78 alıyorum herkese hayırlı olsun

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatma demirci kurt

fatma demirci kurt TÜİSAG Üyesi

sorular yayınlandı mı

8. baha yayıbasan

baha yayıbasan TÜİSAG Üyesi

9. berkay inal

berkay inal TÜİSAG Üyesi

yazıları okumayanlar belli oluyor :)
    açıklandı arkadaşlar. o sorunun cevabı mavi :) (benim de yanlış bu arada)

10. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

sorularda ciddi hatalar var kesinlikle itiraz edilmesi lazım örneğin 61.soru a şıkkı kesinlikle yanlış ve basım hatası var.nöropari diye bir şey yoktur. bu arada 75 aldım gözüküyor.herkese başarılar

11. halil ibrahim er

halil ibrahim er TÜİSAG Üyesi

82 doğru 13 yanlış 5 tane cvp hatırlayamadım.çok şükür atlattım

12. mustafa ali çavuş

mustafa ali çavuş TÜİSAG Üyesi

bende su oranlı şıkkı işaretlemiştim kadınların su oranı erkeklereden fazla diyodu

13. Yasin demir

Yasin demir TÜİSAG Üyesi

asbest sorusunun cevabı yanlış mı verilmiş anlamadım 2 tane cevap mı var...d şıkkı kesin yanlış ben onu yapmıştım ama cevap b demiş.....

14. drkamil23

drkamil23 TÜİSAG Üyesi

bende 83 alıyorum

15. berkay inal

berkay inal TÜİSAG Üyesi

ısı yoğunluğu, nöropari, slis
    kim hazırlıyor bu soruları. alt tarafı 100 tane soru. hiç mi okumuyorsunuz kardeşim.

16. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

kantitatif sorusununda iptal edilmesi gereken sorular arasında olduğunu düşünüoyurm, en azından çift cevaplı

17. Hüseyin ünübol

a kitapçığı 90. soruda olan iş güvenliği uzmanlarının göreve ve yetkileri açısından yanlıştır sorusu
    bence iş sağlığı ile ilgili tüm kayıtlara ulaşabilmesi yetksinin olmaması da dahil edilebilir?

18. Hüseyin ünübol

asbest sorusu da bence yanlış, bazal segmentleri tutmuyor muydu?

19. Hüseyin ünübol

22. soruda bence yanlış ifadelerin kullanıldığı bir soru, üst yönetim ne demej mesela ?

20. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

71-72 benim ama hala anlamadığım bazı soru-cevaplar var. epidemiyoloji sanayi devriminden sonra hızlanmıştır cevabı--> yanlış tamam diğer şık daha mantıklıymış ve kaçırdım ama bu da yanlış gelmedi bana...
    -- b 42: işyeri hekimleri sözleşmelerine etik madde koydurmalıdır --işaretledim ama yanlış. cevap d
    -- b 46 : mesleki deri hastalığı 2012 de en sık ile binde 4-12 arasında kalmıştım anımsamıyorum.
    -- b 47: üst yönetim güvenliğe daha çok önem veriri işaretledim galiba ama cevap sorumlulukta işçi=işveren demişler.
    -- b 55: yanlışı soruyor ama d şıkkı ; en geç 5 yılda bir muayene yapar diyor doğru değil mi anlamadım ki...
    -- b 62: iş mügettişi tamam doğru ama d şıkkında da isgm müsteşara sorumludur diyor ama müsteşar yrd na bağlılar...?
    -- b 65 d: işverene mi bildirecekler...? c şıkkında ise toplantıya katılabilirler tamam ama yılda 5 günü geçmemek kaydıyla demeliydi.
    -- b 67: cevap d: onayına sunar diyor...işveren bu kararlara uymak zorunda ki niye ona onaya sunulsun..._? c de ise kurul çalışma saatleri fazla çalışma sayılır ben c dedim.
    -- b 84 : asbest apikali tutmaz yahu...
    -- b 91: c-ısı yoğunluğu ve d-ısı krampı en hafif tablo???
    -- b 100: işin durdurlmasını mülki amir yerine getirir_? iş müfettişi yazar çizer mülki amir imzalar ama nasıl yaa...?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica