Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 İşyeri Hekimleri Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

13,6%
  2. Orta

37,5%
  3. Zor

48,9%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hülya turgut

hülya turgut TÜİSAG Üyesi

Sanirim 68 de kaldim : (((

2. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

farklı itirazlarla en azından 3-4 orunun iptalini gerçekleştirebiliriz. Durmak yok yola devam;) en azından bu cümle burada işe yarasın ;)

3. drmeka

drmeka TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar en sık cilt hastalıkları görülür şıkkı da kesin doğru ona da itiraz edilmeli. o da iptal olmalı. kadmiyum sorusu da kesin yanlış cevap kadmiyum....

4. serdar izzet göknur

serdar izzet göknur TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR HERKES 60/70 BANDINDA SANIRIM

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. halil ibrahim er

halil ibrahim er TÜİSAG Üyesi

soruda 2012 yazıyor.2011 de ensık tanı konan oldu deri hast.gı.genelde solunum sistemidir.kadmiyumda doğru değil.böbrek taşı yapan kurşun.ikiside vit d metb.bozar

6. emre çelik

emre çelik TÜİSAG Üyesi

sevgili arkadaşlar 75 civarı bişey alıyorum. çok mutluym şu an inşallah bi aksilik olmaz. cevap kagıdına yanlış işaretlememişsem geçicem inşallah. inşallah diyorum herkes geçer...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hülya turgut

Agustos sinavinda iptal edilen soru varmi? Bilgisi olan???

8. eyoguz

eyoguz TÜİSAG Üyesi

KADMIYUM SORUSU HATALI

9. hasret topac

hasret topac TÜİSAG Üyesi

[quoteyanlış doğrukan dede, post: 121130, member: 74496"]benimde 71 - 72 hesabıma göre. bi daha bu sınava çalışılıp da sınava girilmez hocam bende gen cerr.ım. etimesgu't' ta. birlikte itiraz edelim olmazsa... mailleşelim. drhakandede@gmail.com[/quote]
    Hocam yanlış doğruyu götürüyor mu :) tusa benzemesin sonra:)

10. hakan dede

hakan dede TÜİSAG Üyesi

Hocam yanlış doğruyu götürüyor mu :) tusa benzemesin sonra:)[/quote]
    yok beaa ... hasretim kardeşim yaaa yanlış - doğru götürme yok öptüm...byee

11. Hüseyin ünübol

şimdi kadmiyumun yarılanma ömrü yarım saat kurşunun 10 saatmiş, ama kemiklerde depolanıyor kronik maruziyette . sorunun saçma bir yöne çekildiği kesin. genel olarak iptal edilmeye çalışılabilir. ama umudumu azalttı tabii bu bilgiler.
    ikincisi ise halen asbest sorusu cepte diye düşünüyorum
    ama artmaya devam edilmesi gerekiyor

12. Bekir Kataş

Bekir Kataş TÜİSAG Üyesi

yok beaa ... hasretim kardeşim yaaa yanlış - doğru götürme yok öptüm...byee[/quote]
    Ark lar aynı fikirdeyim bende kadin dogum uZm ve bu sınava bir daha çalışmak istemiyorum itiraz icin sure nedir ve nasil yapacağız

13. Hüseyin ünübol

sınav İLE İLGİLİ İTİRAZLAR

Adaylar; sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.

Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.

Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas alınacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan, adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari bir sebeple sınava girememesi durumunda sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar Millî Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumlarını öğrenebileceklerdir.

Bütün itiraz başvurularında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriş tarihi ve saati esas alınacaktır.

14. Hüseyin ünübol

bu da bir örnek arkadaşlar

Ekli Dosyalar:

15. Hüseyin ünübol

ankaraya çok iş düşüyor, Ankarada olan arkadaşlar var mı?

16. serdar izzet göknur

serdar izzet göknur TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR A CEVAPLARA BAKILDIMI,,ASBEST VE NÖROPARİ SORUSU KESİN TARTIŞMALI DEĞİLMİ?

17. tülay kayaöz

tülay kayaöz TÜİSAG Üyesi

69 doğru 21 yanlış 10 emin olamadığım var.ya geçerim ya kıl payı kalırım.hayırlısı bakalım.

18. hülya turgut

2012 de En sık meslek hastaliklari cilt diye goruyorum nette.kesin bilgisi olan?

19. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba b 100 de mahkeme yerine getirir yazıyordu benim kitapçıkta (B) cevap anahtarı diye yayınlanana baktım getirtir yazıyo ben eminim 5 kez okudum hatta benim gibi düşünen var mı çünkü benim okuduğum gibiyse hem c hem d yanlış oluyo lütfen cvp

20. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

Yüzde yüz bildiğim iki soru ayrıt ve kadmiyum yanlış çıktı bu iki soruya itiraz edilmeli çünkü yüzdeyüz bu cevaplar doğru...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica