Tartışma 21 Aralık 2013 Işyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Soruları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

21 Aralık 2013 İşyeri Hekimleri Sınavı Zorluk Seviyesi Sizce Nedir ?

Anketin kapanma tarihi 17 Ocak 2014.
  1. Kolay

13,6%
  2. Orta

37,5%
  3. Zor

48,9%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

ben de ayrıt yaptım diğer soruyu hatırlamıyorum ancak net bilmiyorum birisi kaba cevabı demişti

2. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

bu arada sanırım 69 la kaldım gibi ya :(((

3. dr mehmet

dr mehmet TÜİSAG Üyesi

73 ile geçtim gibi taş çatlasa artı eksi 3 soru oynar, iptaller hariç...Umarım iptal başvuruları sonuç verir de forumda yazıştığımız tüm arkadaşlar en az 70 alıp geçer,çünkü bu sınav tekrar çekilecek bi dava değil,manyak etti bünyeyi...

4. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

b 74 de bir de sorumlu müdür iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanı belgesi olan diyor veya demicek miydi iki belgeye de sahip olması gerekli değil ki ben yanlış diye bu yüzden d şıkkını işaretledim cevap a diyor bu konuda bana katılan var mı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Özlem Tandoğdu bu yazıya teşekkür etti.
  5. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

b 91 ısı yoğunluğu sorusu iptal olmalı o soru iptal olursa 70 geliyo iptal olmazsa 69 ile kalıyorum ya hayatımda ilk kez başıma geliyor nasıl iş bu ya offff ısı yorgunluğu olması lazım değil mi c şıkkı diye atladıl ancak cevap d şıkkı vermişler

6. SEVGİ TOPAL YILDIZ

SEVGİ TOPAL YILDIZ TÜİSAG Üyesi

ya
    BENDE YARIN B KİTAPÇIGI 75.SORU YA İTİRAZ EDECEM işveren götüp getirmekle yükümlü değil GÖTÜRTÜP GETİRTMEKLE YÜKÜMLÜ ZATEN 69 DA KALDIM

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hüseyin ünübol

Hüseyin ünübol TÜİSAG Üyesi

Katlıyorum

8. ercan sumer

ercan sumer TÜİSAG Üyesi

96)ILO temel sözleşmelerinden değildir?b kitapçığı

a)eşit ücret 100 no lu
    b)örgütlenme ve toplu sözleşme 98 no lu
    c)iş sağlığı ve çalışma ortamına ilişkin sözleşme 155 no lu
    d)örgütlenme özgürlüğü ve örgütlenme hakkı sözleşmesi 87 no lu
    BU SORU DA YANLIŞ CEVAP C DİYOR AMA HEPSİ VAR SÖZLEŞMELERDE

9. Hüseyin ünübol

Arkadaşlar Ankara'ya nasıl gideceğiz?

10. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

ercan o sorunun açıklamasını veren oldu temel diyordu soruda 155 yokmuş doğruymuş o soru

11. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

nasıl yani :)

12. sinan demircioğlu

sinan demircioğlu TÜİSAG Üyesi

75 puan, çok şükür. ilk seferde kurtuldum inşallah.

13. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 3 gün içinde itiraz etmeliyiz.bende 71-72 gibiyim. özellikle nöropariye itiraz edecem.asbbest kesinlikle yanlış.bu 2 soru banko iptal olur.soru başı itiraz 10 lira bir dilekçelik işimiz var.unutmayın çarşamba günü son

14. Hüseyin ünübol

Abi Fax istemiyorlar ya yarın kargoya vereceğiz ama ulaşma, evrak kayıttan geçmesi ihtimali düşük? O nedenle elden verilmesi gerekiyor o nedenle Ankara'ya gidilmesi veya ankaralı birinin toplayıp vermesi gerekiyor

15. cüneyt uzunlar

cüneyt uzunlar TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 3 gün içinde itiraz etmeliyiz.bende 71-72 gibiyim. özellikle nöropariye itiraz edecem.asbbest kesinlikle yanlış.bu 2 soru banko iptal olur.soru başı itiraz 10 lira bir dilekçelik işimiz var.unutmayın çarşamba günü son

16. Eren Kaya

Eren Kaya TÜİSAG Üyesi

arkadaslar ana sayfada itiraz ile ilgili bölüm açıldı oraya gelin bir de ankarada olan varsa ben 3 soruya itiraz edicektim elden veremem istanbuldayım yitiraz yapıcak olan varsa para gonderim benim itirazımı da yapan olur mu

17. halil ibrahim er

halil ibrahim er TÜİSAG Üyesi

2012 yılında 40.000 civarında meslek hastalığı tespit edilmesi gerekirken 395 meslek hastalığı tespit
    edilebildi. Tespit edilen meslek hastalıklarının 246’sı (%62.2) silikoz.

18. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica