21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Taner Yenidogan

Taner Yenidogan TÜİSAG Üyesi

Çalışma Bakanlığı'na mı, MEB'e mi verilecek dilekçe? Bilen var mı?

2. hgokalp

hgokalp TÜİSAG Üyesi

sınav uygulama duyuru metni 11.11.2013 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr ve www.isggm.gov.tr adreslerinde ilan edilecektir. Tüm bilgiler orada olacak diye biliyorum...

3. BAYRAM ŞEKER

BAYRAM ŞEKER TÜİSAG Üyesi

4. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

BAYRAM ŞEKER bu yazıya teşekkür etti.
  5. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar konuyla ilgili olarak bakanlıktan eğitim kurumlarına gönderilen dilekçe örneği aşağıdaki gibi;

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

(Yetkilendirme Daire Başkanlığı)

Konu: İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

Bakanlığınızca verilen …. Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahibim. İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik’ in Geçici 2. Maddesine göre; …. Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına girmek istiyorum.

21 Aralık 2013 günü yapılacak olan İş Güvenliği Sınavına girebilmem için sınav listesine eklenmem konusunda gereğini arz ederim. / /2013

EKLER
    Prim dökümü (e-devlet şifrenizle veya sgk sitesinden veya direk sgk'dan alabileceğiniz hizmet dökümü)

(Emekli Sandığına tabi çalışanlar, kurumlarından alacakları resmi yazı )

Ad Soyad--- TC Kimlik No----İmza

ADRES:

6. kenzine

kenzine TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    C den B ye geçiş için dilekçemi bakanlığa elden teslim ettim. Teslim sırasında bir numara veriyorlar. Bu numarayı nerden sorgulatıyoruz bilen var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Ben de iadeli taahhütlü postaladım, hafta sonuna kadar gider inşallah. Ondan sonra işleme alınıp alınmadığını nasıl teyit edeceğiz?

8. berna akman

berna akman TÜİSAG Üyesi

ben 22 ekimde kargo ile dilekçemi yolladım ama bana herhangi bir geri dönüş olmadı elden teslimlerde mi sadece numara veriliyor?

9. Ahmet Orhan ÖZDURAL

Ahmet Orhan ÖZDURAL TÜİSAG Üyesi

ben daha önceden bu siteden verilen iş sağlığı genel müdürlüğü
    yetkilendirme daire başkanlığı gersan Ankara adresine yollamıştım.yanlışmı oldu şimdi

10. ECE SERT

ECE SERT TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sgk da pirim gün sayısı dökümü istediğimizde 2008 ile 2013 arasını veriyor örneğin benim 1999 ile 2008 arası görünmüyor. Sgk il müdürlüğü 2008 de kurumlar birleştiği için biz de göremiyoruz diyor. Halen emekli sandığına bağlıolarak çalışıyorum acaba hizmet dökümü yeterli midir? Cevaplayanolursa çok sevinirim

11. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

dilekcemizin isleme konulup konulmadigini ogrenebilecegimiz bir telefon numarasi filan varmi acaba?

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınava hazırlanma ile alakalı bir çalışma var mı? artık bu konuyu konuşmak lazım diye düşünüyorum..

13. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

hizmet dökümü yeterlidir.

ECE SERT bu yazıya teşekkür etti.
  14. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

evet ben çalışmaya başladım. şimdi yönetmeliği çıkan eski tüzüklerden başladım.okuyarak özet çıkarıyorum.

Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
  15. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

18 ağustos sınavında ki sorulardan ilk 4 düne baktım.. hkuk sorusu ile lpg sorusuna inanamadım..
    bu konular c sınıfı derslerinde vardı ama hiç bana tanıdık gelmedi? size geliyor mu?

16. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

bence de zordu. iyi çalışmak lazım.biraz toparlıyım bilgi paylaşırız.

17. ccuzman

ccuzman TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dilekçenin akibetini nasıl öğrenebiliriz?

18. ahmet mehmet122

ahmet mehmet122 TÜİSAG Üyesi

19. cc76

cc76 TÜİSAG Üyesi

dilekçesini kargo ile gönderip geri dönüş alan var mı? sadece teslim alındığına dair kargo firmasından bilgi geldi. daha sonra bize geri dönüş ne şekilde yapılacak bilen var mı?

20. Engin KALAY

Engin KALAY TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba; C den B' ye geçiş sınavında başarılı olduk diyelim, 3 sene boyunca çok tehlikeli iş yerlerinde görev alabilme imkanımız olacak mı? bunun için ayrı bir yönetmelik var mı? yoksa mevcut yönetmelik maddesi geçerli mi olacak acaba?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica