21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ekorucu

ekorucu TÜİSAG Üyesi

hobi amaçlı istersen katılabilirsin

mayyuzlu, cansediment ve 066105 bu yazıya teşekkür etti.
  2. ayna42

ayna42 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar diploma örneği diyor acaba herhangi bir kurumdan onaylatcak mıyız?

Last edited by a moderator: 3 Kasım 2013
  3. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

sadece RD yönetmeliğinmdne sormuyorlar..
    eğer geçmiş osrulara bakarsanız hge sınavda bir yönetmelik seçmişler.. o yönetmeliğe yüklenmişler..
    geçmiş sınavlarda bunu görebilirsiniz..
    o sebeple sadece rd ye çalışmamak lazım..
    ama rd den sormayacakları anlamına gelmez tabi.. fakat belirledikleri bir iki yönetmeliği kullanarak hem A hem B hem C sınavlarında benzer soruları sormuşlar..
    C yi kazanan, A yıda B yide kazanır.. konuları tekrar etmek yeterli bence..

zafer1958 bu yazıya teşekkür etti.
  4. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

bu arada C yi kazanan derken son 1 sene içinde C yi kazanan arkadaşlardan bahsediyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

zafer1958 bu yazıya teşekkür etti.
  5. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

nerde diyor diploma örneği

6. hmzkaya

hmzkaya TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    ben C sınıfı belgesine sahibim, B sınavına girebilmem için 1500 prim günüm yok fakat 1 yıl içersinde prim gün sayım 1500'ü tamamlamış olacak. Benim de 12.11.13'e kadar dilekçe göndermem gerekli mi yoksa gün sayımı tamamladığımda mı başvurabilirim ? Şimdiden teşekkürler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hmzkaya

hmzkaya TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    ben C sınıfı belgesine sahibim, B sınavına girebilmem için 1500 prim günüm yok fakat 1 yıl içersinde prim gün sayım 1500'ü tamamlamış olacak. Benim de 12.11.13'e kadar dilekçe göndermem gerekli mi yoksa gün sayımı tamamladığımda mı başvurabilirim ? Şimdiden teşekkürler.

8. 066105

066105 TÜİSAG Üyesi

diploma örneği demiyor açıklamada. sadece hizmet dökümü ve dilekçe diyor. diploma örneği v.s. zaten var onlarda. beni yorma diyor kazanırsan hepsini incelerim diyor. başvuru çokluğundan dolayı. ilk etapta bir inceleme olmayacak. kazanırsanız belge düzenlemeden önce inceleme yapılarak belgeniz düzenlenecektir. benim anladığım bu.

ayna42 bu yazıya teşekkür etti.
  9. 066105

066105 TÜİSAG Üyesi

diploma örneğinden falan bahsetmiyor ki. zaten uzmansanız onlarda bütün evraklar var.

10. fatihöztürk

fatihöztürk TÜİSAG Üyesi

ben sadece sertifika numaramı ve tc yazdım yalnız hizmet dökümünü esgk dan aldım bir sıkıntı olmaz inşallah.

11. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

2 Ağustos 2013 tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde yapılacak herhangi bir sınavdan önce prim gün sayınızı doldurduysanız, sınava girmek için dilekçe göndermeniz gerektiği zaten yapılacak olan sınav duyurusunda belirtilecektir. Bu dilekçe 21 Aralık sınavı için.

12. Cem Soğancı

Cem Soğancı TÜİSAG Üyesi

Ziraat bankasının internet şubesinde sınav ücreti için kurumsal tahsilat programı açık görünüyor arkadaşlar. Ve TC kimlik numaramı girdiğimde son tarih 08 Kasım görünüyor. sınav ücreti yatıran oldu mu?

13. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

Benim durumumda sizinki ile aynı..Yurt içi kargo gönderisi ile teslim alan Bayram Gürkan..

14. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

Kargo takip numarası ile ilgili kargo firmasının web sitesinden takip edebilirsiniz.

15. asiye

asiye TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    b sınavına yükselmek için önce dilekçe+prim gün sayısını gönderiyoruz, 11 kasımda yayınlanan listede ismimiz varsa bankaya ücret yatırıyoruz ve resimli başvuru formu dolduruyoruz.
    doğrumu anladım, herkes farklı birşeyler söylüyor, net bilgisi olan arkadaşlardan cevap veren olursa çok sevinirim.
    teşekkür ederim.

16. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Net bilgi yok. 11 kasımda sınav uygulama duyurusu yapılacak. İsimlerimizi nerede göreceğimizle ilgili bilgi yok. Dilekçe ve prim gün sayısını kargo ile gönderenlerin bir yerde isimleri görünmesini bekliyoruz. Bankaya ücret yatırılırken adımız sistemde yoksa sorun var demektir.

17. fehmi

fehmi TÜİSAG Üyesi

peki dilekçelerimizin sonucunu nerden bilecez kabul edilip edilmediğiniz acaba

18. melih2014

melih2014 TÜİSAG Üyesi

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,
    BEN 13 MAYIS 2013 SINAVINDA C SINIFINA HAK KAZANDIM.ANCAK 354 TL LİK HARCI YATIRMADIM. SINIF YÜKSELTME İÇİN DE BELGELERİMİ GÖNDERDİM. ACABA BU 354 TL Yİ YATIRMALI MIYIM? BELGELERİMİN İŞLEME ALINMASI İÇİN...

19. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

hicbirsey belli degil.. hersey muamma!.. ne sacma bir ulkede yasiyoruz inanamiyorum:(

madenci27, selimmuratilgaz ve İsmail SALMAN bu yazıya teşekkür etti.
  20. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

duyuruya göre bir sorun olmaması lazım.. ama yinede net bir açıklama yok.. sertifikasını almamışlarda başvurabilir demiş.. başvurdunuzsa dikkate almak durumundalar..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica