21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

Yaa arkadaşlar cidden ben bişileri anlamakta zorlanıyorum..
    nası sürü psikolojisi? nasıl yani? duyuruda açıkça demiş.. işte duyuru linki.. altında pragrafı koyuyorum..
    lütfen şu topiğin başını okuyun sonra yorum yapalım lütfen..
    ayrıca hizmet dökümü için onaya gerek olmadığı duyuruda yazıyor. fax çıktısı olabilir..
    sonradan kontrol edilecek, gerçek bilgilerle çakışırsa sonavo kazannanlara yetki verilmeyecek denmiş..
    Ayrıca posta yolu ile yollamayın, gidin elden verin diyenlerde olmuş. Yok öyle birşey. posta yolu ile giden her evrağı dikkate alacaklar.
    Lütfen duyuruyu ayrıntılı okuyalım..

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_sinavi

"Söz konusu adaylar; 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar (T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe, Bağ-Kur ve Sosyal Güvenlik Kurumu’ na tabi çalışanlar prim ödeme gün sayısını gösteren hizmet dökümünü gösterir belge, Emekli Sandığına tabi çalışanlar ise Kurumlarından alacakları resmi yazı ile ) Bakanlığa posta yoluyla (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü / İnönü Bulvarı No:42 Pk:06520 Emek/ANKARA) veya elden başvuru yapmak zorundadır. Posta ile yapılan başvurularda evrakların 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar Bakanlığa ulaşması gerekmektedir."

fudi ve osman onur bu yazıya teşekkür etti.
  2. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_sinavi :)

3. noondi

noondi TÜİSAG Üyesi

Cemal Demir Bey;
    İSG uzmanı C ve B sınıfı belgeye sahip olup sınıf yükselme sınavına başvuracak adayların sayısını belirlemek için bir ön çalışma yapıyorlar diye düşünüyorum. 11 kasım da daha net açıklama gelecektir.

4. fatmaoner

fatmaoner TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    Benim de sertifikam gelmedi ama ben isgkatipten sertifikalar sekmesinden detay yazdır dedim ve evrakları teslim ettim. siz hiç mi başvuru yapmadınız?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serpil sayın

serpil sayın TÜİSAG Üyesi

Ali Bey, Tüzükler kaldırıldı.Sadece yönetmeliklerden ve kanunlardan sorumluyuz.

zafer1958 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

peki.. siz öyle düşünüp çalışmayın tüzüklere..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

Öneri....;

Yedek subaylıkta' 657 sayılı Devlet Memurluğu Kapsamındadır.Kamuda çalışanların,Emekli Sandığına tabi çalışmalar sonunda alınan Hizmet dökümünde de zaten sadece bu bilgiler yazar(...tarihindan ...tarihine ..kadar...şu unvan ile...şurada çalışmıştır diye,Yine de garantiye almak isteniyor ise,BirliğinizdenYedek subaylıktan terhis olurken Emekli Keseneği Formu(sarı veya pembe renkli yatay ,tablo şeklinde bir form...) diye bir evrak verilmiş olması gerekiyor,muhafaza etti iseniz bu bile işinizi görür bence,eğer bulamaz iseniz,Askerlik yapılan yerden veya hizmet birleştirmesi yaptı iseniz halen çalıştığınız kurumdan da bunu temin edebilirsiniz.Ben de yedeksubay olarak askerliği yapıp kamu görevine başladığım ve iş başı yapar yapmaz da hizmet birleştirmesini yaptığım için size biraz da olsa yardımcı olmaya çalışabiliyorum.Bu işlem size zaten emekli olurken de lazım olacak.Kolay gelsin.

Münevver Tezcan bu yazıya teşekkür etti.
  8. hakan k.

hakan k. TÜİSAG Üyesi

9. MELO79

MELO79 TÜİSAG Üyesi

Merhaba 3300 prim gün ile C sınıfından a sınıfına hak kazanıyorum sınavda A sınıfı için nasıl bir yol izleyeceğiz buradan A. Sınıfı için soru cevap bulabilir miyiz C sınıfından ne tür farklılıkları var yanıtlarsanız sevinirim...

10. res_hes(Bora)

res_hes(Bora) TÜİSAG Üyesi

Münevver Hanım sanıyorum bir yanlışlık var ya cem karaca'nın kızlarıda alın askere şarkısı gerçek oldu yada isminiz ve cinsiyetinizi siteye yanlış girdiniz....

dittohead bu yazıya teşekkür etti.
  11. isgici

isgici TÜİSAG Üyesi

11 kasimdaki sınav duyurusundan sonra basvurmak icin kac gunumuz olucak acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

1 (yazıyla; bir), sadece 1 gün..

13. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

emekli sandığı yedek subay olarak görev süresini hzimet dökümü şeklinde değilde şu tarihten şu tarihe kadar yedek subay olarak görev yapmıştır diyor sizce sorun olurmu? sgk hizmet 2848 gündü yedek subaylığı eklersek 152 gün lazımdı ne olur sizce?

eşim söz konusu olan kişi bende problem yok:)

14. Münevver Tezcan

15. Münevver Tezcan

16. Münevver Tezcan

çok tesekkürler cevap için artık bu satten sonra başka evrak bulmamız zor sanırım..sadece emekli sandığından gelen kağıdı göndereceğim umarım kabul olur..152 gün laızmdı sadece yedek subaylıktan kalanı sgk dan oluyor zaten ..asıl merak ettiğim örneğim komisyon kabul etmedi emekli sandığından gelen yazıyı B sınavına girebilir diye sisteme işleyecek kadar esnek ve ilerlemişmidir devlet işleri buna takıldım şimdi...

17. Münevver Tezcan

çok tesekkürler cevap için artık bu satten sonra başka evrak bulmamız zor sanırım..sadece emekli sandığından gelen kağıdı göndereceğim umarım kabul olur..152 gün laızmdı sadece yedek subaylıktan kalanı sgk dan oluyor zaten ..asıl merak ettiğim örneğim komisyon kabul etmedi emekli sandığından gelen yazıyı B sınavına girebilir diye sisteme işleyecek kadar esnek ve ilerlemişmidir devlet işleri buna takıldım şimdi...

18. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

Bir günde kocaelinden ankaraya gidilir heralde. bankada ismin yoksa doğru ankaraya.

19. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

gidilir ama biraz maliyetli olmasın :)

20. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

mecburen gece 12 :00 de otobuse binceğiz.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica