21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

Benım isgkatipte numaram dahı çıkmıyorkı çıktı alayım ama yetkılendırme daıre başk. ile göruştum sız gönderın dedıler gönderdım bakıcaklar

fatmaoner bu yazıya teşekkür etti.
  2. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

1 gün

alix bu yazıya teşekkür etti.
  3. isgici

isgici TÜİSAG Üyesi

1 gun degildir sanirim. Belki biz yanlis anladik, ne kadar sacma degil mi? sınav uygulama duyurusu 11inde yayinlanacak.Ancak sinavdan yararlanma talebi 12sine kadar yapilabilecek. Ben bu sekilde yorumluyorum. Belki de yaniliyorumdur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. GökayAydogan

GökayAydogan TÜİSAG Üyesi

Aradaki farkı bilmiyorsanız bence hiç hazırlanmayın..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ilker1959 ve İsmail SALMAN bu yazıya teşekkür etti.
  5. melih2014

melih2014 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, c sınıfı sertifika almak için 354 tl harca ilave olarak hangi belgeler isteniyor?

6. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

lütfen duyuruyu okuyun.. okuduğunuzdan bir mana çıkmıyorsa bu işe hiç girmeyin derim..

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_sinavi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

isggm den başvuru dilekçemin kabul edilip edilmediği hakkında bilgi alamıyorum.. dilekçesinin akibeti hakkında bilgi sahibi olan arkadaş var mı ???

8. cc76

cc76 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar meb'in sitesinde sınav duyurusu ile ilgili ilanı göremedim. ilanı görebilen var mı ben yanlış yere mi bakıyorum?

9. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

henüz yok

cc76 bu yazıya teşekkür etti.
  10. ld7626

ld7626 TÜİSAG Üyesi

Sadece kişisel görüş: Bu tip duyurular ya öğlen yemeğinden dönünce yada akşam 16:30 gibi yayınlanır.

Last edited by a moderator: 11 Kasım 2013
  11. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

daha dur adamlar yeni kalkti.. bir gelsinler caylarini icsinler:) anca keyifleri yerine gelir ogleye dogru koyarlar siteye.. o da en iyi ihtimalle!.. burasi turkiye!..

12. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

170 i aradığımda 11.11.2013 tarihinde (yani bugün) b ve a sınıfına girmeye hak kazananların listesinin isggm.gov.tr den yayınlanacağını söylediler. Biraz saçma geldiysede sesimi çıkarmadım :)

cc76, tasan ve Yücel SAĞLAM bu yazıya teşekkür etti.
  13. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

İnşallah bugüne kadar aldıkları başvuruyu yayınlarlar da bizler de öğreniriz, fakat yarın akşama kadar süre devam ediyor...

14. cc76

cc76 TÜİSAG Üyesi

isgum de de henüz yayınlanmış bir ilan yok. anlaşılan akşama kadar bilgisayar başında nöbet tutulacak...

GökayAydogan bu yazıya teşekkür etti.
  15. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

170 e allah akil fikir versin diyorum

16. öznurömer

öznurömer TÜİSAG Üyesi

başvurular yarın mesai bitimine kadar devam ettiği için sınava gireceklerin listesi yarından sonra açıklanır bence. bugun açıklanacak olan ibare hangi sınav için hangi bankaya ne kadar para yatacağı konusudur..

Önder81 bu yazıya teşekkür etti.
  17. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Ilk sınav odemesini Ziraat Banksi internet subesinden yapmistim. Ayni sekilde TCK No. ile kurum odemelerinden bir sansimi deneyeyim dedim. Odeyeceginiz fatura yoktur uyarisi cikti. Yani sinava girebilme hakkimiz henuz sisteme girilmemis.

18. Goryus

Goryus TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar isggm de duyuru açıklandı ama liste falan yok tahmin edildiği gibi klasik sınav duyurusu

19. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Tum duyurulardan girince .doc dokumani indiriliyor

sınav ÜCRETİ

Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

sınav BAŞVURUSU

Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.trinternet adresi üzerinden yapacaktır.

Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 11 Aralık 2013 tarihinde http://www.meb.gov.trinternet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

sınav YERİ

ANKARA , İSTANBUL, İZMİR, ADANA ve BURSA (MEB’e bağlı ilk ve ortaöğretim okulları)

(Sınava girecek adaylar, sınava girmek istedikleri il tercihlerini sınav başvurusu esnasında yapabileceklerdir.)

sınav TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ

21 Aralık 2013-Cumartesi günü, Saat: 10.00

leylaa ve cc76 bu yazıya teşekkür etti.
  20. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

başvurular 22.11.2013 de başlıyor.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica