21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bilgin1975

bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

biz 15 gün önce dilekçeyi gönderdik, şimdi 22 kasımı bekleyeceğiz anladığım bu

2. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

Peki başvurular sona erdikten sonra açıklanan listede ismimiz yoksa ne olacak. Bu iş arapsaçına döndu.

cc76 bu yazıya teşekkür etti.
  3. yasemin47

yasemin47 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar a sinifi yukseltme sinavi icin evraklati yolladiktan sonra girip giremeyecegimizi sorgulayacagimiz ekran yokmu acaba

Bilgin Duyar bu yazıya teşekkür etti.
  4. akif.dogan

akif.dogan TÜİSAG Üyesi

Herkes merak ediyor ama maalesef. Ben aradım bakanlığı cuma günü itibarıyla açıklama bekleyin dediler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

Cuma günü çok geç değil mi? Listede ismin yoksa sınav yalan oldu.

6. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

Cuma günü çok geç değil mi? Listede ismin yoksa sınav yalan oldu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mehmet fatih kurtulmuş

mehmet fatih kurtulmuş TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar telefonuma bu aralar bir çok İSG eğitimi veren akademi ve dershanelerden belge yükseltme sınavına yönelik kurslara başvuru mesajları alıyorum.. benim garibime giden kısım bu adamlar benim ulaşamadığım bilgilere ( sınava başvurum kabul edilip edilmediği ) nasıl ulaşıyorlar.. bakanlık bana bilgi vermiyor/veremiyor ama adamlardan her gün 3-4 tane mesaj alıyorum..:( :düşünceli:

Büyükanne bu yazıya teşekkür etti.
  8. DogDorUza

DogDorUza TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 21 Aralık sınavı ile ilgili son duyuruya isggm.gov.tr den ulaşabilirsiniz

9. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

dostum onlar isg katip sitesinden senin telefonuna ulaşıyor.. orada telefonum ve mail adresim paylaşılmasın seçeneği var. çek i kaldırırsan ulaşamazlar..
    senin c sınıfı olduğunu görüyorlar. muhtemelen B yada A ya girebileceğini tahmin edip sms listelerine ekliyorlar..

mehmet fatih kurtulmuş bu yazıya teşekkür etti.
  10. dogancengiz35

dogancengiz35 TÜİSAG Üyesi

Şimdi görüştüm. Evet isim listesi yayınlanacaktı ama yoğunluktan dolayı yayınlayamıyoruz dediler. Napıcaz peki dedim? Siz paşa paşa 35 tl nizi yatırın çıkmazsa geri alırsınız dediler. Gülmeyin bu dialog gerçekten yaşandı :) E iyimiş dedim alabilirmiyim ki dedim? Kısmetse alırsın dediler!! Ya iyide ben ders çalışıcam ya çıkmazsa ne olacak boşuna mı ders çalışmış olucam dedim? İşine gelirse dediler. Yani Anlayacağınız normal başvurumuzu yapıp dersimizi çalışıcaz. Çıkarsa ekime çıkmazsa .... :)

ersin_0041 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Ali Üstün

Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

yalnız isim çıkmadan 35 tl ödenmiyor ki? yannış mı hatırlıyorum? Ağustos sınavında ziraat bankamatiğine tc ni giriyorsun. milli eğitim sınavları diyorsun, iş güvenliği sınavı çıkıyor, sınav harcı çıkarsa listede varsın demektir.
    ödeyip sınava giriyorsun.. yani 35t tl yi ödedin mi sınava giriyorsun demektir..
    sen kime konuştun dostum bilmem ama komik bir diyolog olmuş ve o arkadaş bilmiyormuş işi..
    listeyi bekliyorum ben, kimse ile konuşmadım, bu riske giremezler.. ayrıca Hiss-i kable'lvuku da diyebiliriz :evet::D

12. Nihan Çalışkan

Nihan Çalışkan TÜİSAG Üyesi

B grubu sınavı ile C içerik olarak aynı mı. ne çalışcaz acaba

13. ld7626

ld7626 TÜİSAG Üyesi

bütü
    n grupların içeriği aynı sadece ayrıntıya iniyor sorular

Nihan Çalışkan bu yazıya teşekkür etti.
  14. ilhan kaya

ilhan kaya TÜİSAG Üyesi

herkese hayırlı pazarlar.
    arkadaşlar biri bana anlatsın lütfen, sadece iki sorum var...
    1-) a, b, c sınavı konuları yani müfredatı aynı mı oluyor?
    2-) bu müfredatı nerden bulabiliriz.nellerden sorumluyuz, nelerden sorumlu değiliz, neye çalışacağız bilmiyorum.(ben a sınavına girecem kısmet olursa)
    bilgili olan arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.

15. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar selam,
    21 Aralık sınavında tüzüklerden sorumlu değiliz gibi bir bilgi geldi doğrulupundan emin değilim nerden öğrenebiliriz?bilen varmı>?

16. kkkmsk

kkkmsk TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavı için verilen dilekçenin onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğreneceğiz. Bilgisi olan varmı arkadaşlar? Teşekkürler.

17. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

bugün de bir liste göremeyince alo 170 i aradı ve benim adıma bir dilekçe oluşturup üç işgünü içinde aramamı ve dilekçe numarasını vererek sonuç almamı istediler.Hayırlısı

18. Nihan Çalışkan

Nihan Çalışkan TÜİSAG Üyesi

Yükseltme sınavı için kursların düzenlediği eğitime katılmak gibi bir zorunluluk var mı?

19. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

yok

20. burcugozacan

burcugozacan TÜİSAG Üyesi

HAYIR YOK BU SADECE YUKSELTME SINAVI

alix bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica