21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tegin34

tegin34 TÜİSAG Üyesi

listeler ne zaman ve nerede yayınlanır?

2. Hilal Aydın

Hilal Aydın TÜİSAG Üyesi

arakdaşlar ben bizzat bakanlığa gittim sordum listeler sınavdan önceye yetişmeyebilir dediler . aynı anda birden fazla yerden sigortalı olanların primleri sadece 30 ün sayılacak dediler. bizim e devletten aldığımız döküm de hepsi sayılmış yani o dökümde ki pirim gün doğru değil biz tek tek karşşılaştırıyoruz başvuruda çok fazla o yüzden siz kendiniz hesaplayın fazlalıkları düşün ona göre b mi a mı başvurun dediler

3. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

içimden bir ses yakında(1-2 sene sonra) A sınıfı olmanında para etmeyecegini soyluyor bu piyasa ve insan mantigi ile!..
    peki cikmis a Sınıfı sorusu nereden bulabiliriz? degisen mevzuat ve icerik nedeniyle ne oranda faydali olur ?

4. F2828

F2828 TÜİSAG Üyesi

Bu sabah sınav parasını Halk Bankasından yatırdım, demek ki kargo gönderileri listelere girmiş...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

ben bu sabah ziraat bankasına sordum, kurumsal tahsilat programında sınav ücreti gözükmüyormuş. Belki havale yapabilirsiniz dedi. Bende adımı görmeden ödeme yapmak istemedim. Siz adınızı gördünüz mü yatırırken ? kimlik numarasıyla mı yatırdınız?

6. glryvz

glryvz TÜİSAG Üyesi

hesap numarası filan var mı ? nasıl yatırdınız*

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Aday; 35 (otuzbeş) TL KDV dahil sınav ücretini 22 Kasım-03 Aralık 2013 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

8. enesefe67

enesefe67 TÜİSAG Üyesi

ama bu şekilde bir detayı başvuru için yayınlanan metinde belirtmediler.sonradan böyle demeleri manidar , bence bu iş davalık olur.bir işide doğru yapsalar şaaşırırdım zaten

öznurömer bu yazıya teşekkür etti.
  9. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

bankamatikten yatırıyorsunuz arkadaşlar, bankamatiğe gidin girişe oradan eğitim ödemeleri meb ödemeleri deyince bizim sınav çıkıyor zaten TCKN yi gir iş bitsin hayırlı olsun

10. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

az önce bende internet bankacılığı ile yatırdım. halen başvuru linki açılmamış yada yanlış mı bakıyorum acaba. başvuru linki açık mı?

11. enesefe67

enesefe67 TÜİSAG Üyesi

hocam sen baktımmı bankamatiğe yatırdınmı parayı ???

12. nergal1903

nergal1903 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar az once ziraat,vakıflara gittim mebin sisteminde problem var dediler. sonra halk bankasına gittim hallettim. siz de direk halk bankasına gidin derim

13. MARBLE_İSG

MARBLE_İSG TÜİSAG Üyesi

İnternet bankacılığında işyeri hek ve iş guv.uzmanlığı 3.sınav diye bir şey var oradanmı yatırdınız.Kafam karıştı 3.sınav yazısını görünce yanlışlık olmasın istedim.sınav türümüzü neden doğru yazmamışlarki?

14. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

bende 3. sınav diye yatırdım. A sınıfı giricem 3. sınav ne demek anlamadım...

15. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

2013 yılının 3. sınavı olabilir :)

16. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Bekleyelim yükseltme açılır. 3. Sınava yatırmayın

17. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

evet 3. sınav dan yatırdım. başka yoktu çünkü. 2013 ün 3. sınavı bu gireceğimiz.

18. zappie

zappie TÜİSAG Üyesi

Ziraat Bankasi kurumsal tahsilatlarda adima bir borc cikmiyor. Halkbankasi internet subesi uzerinden gonderdim. Ancak sistem kisiye ozel degil, kimin TCK No'sunu girerseniz girin ".. 3. sınav" da dahil olmak uzere MEB ile ilgili ayni olasi odeme secenekleri cikiyor.

19. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar pazartesi gününü mü beklesek acaba? Nasıl olsa aralık aynın 3 üne kadar süre var ne dersiniz?

20. nergal1903

nergal1903 TÜİSAG Üyesi

başvuruyu nasıl yapıyoruz arkadaşlar meb.gov.tr sitesinden

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica