21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gap2004

gap2004 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba
    başvuruları bakanlık adresine mi yoksa iş sağlığı ve güvenliği müdürlüğünün adresine mi yollayacağız.

beyuksel bu yazıya teşekkür etti.
  2. hasan Akyıldız

hasan Akyıldız TÜİSAG Üyesi

Bu adrese mi göndereceğiz?

T. C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    Adres: İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520
    Emek / ANKARA
    Tel: 0 312 215 50 21

özge29 bu yazıya teşekkür etti.
  3. ngkazak

ngkazak TÜİSAG Üyesi

İş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü Emek ANKARA adresine yollanacak 170 ile görüştüğümde böyle söylediler

4. Adalı54

Adalı54 TÜİSAG Üyesi

Başvurular ne zaman başlayacak arkadaşlar bilginiz var mı ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

mskosen bu yazıya teşekkür etti.
  5. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Bence bekleyelim bu hafta içi net bir açıklama yapılacaktır. Hiçbir yerde posta ile başvuru yapılabilir yazmıyor.

6. harun1903

harun1903 TÜİSAG Üyesi

şuan başvuru yapabiliyomuyuz?dilekçe örneği varmı?nasıl olucak?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. harun1903

harun1903 TÜİSAG Üyesi

açıklama yapılır heralde???isggm de 11.11.2013 de acıklama yapılcaktır yazıyo..ve son basvuru 12.11.2013 yazıyo..anlamadım???

8. Levent Sertan Buya

Levent Sertan Buya TÜİSAG Üyesi

Başvuru için Resmi bir dilekçe örneği var mı? 7. maddede 12.11.2013 tarihinden önce başvuruların tamamlanması isteniyor fakat 9. maddede sağlıklı başvuru yapılabilmesi için 11.11.2013 tarihinde meb veya isggm bilgilendirme yapılacaktır diyor. Bu yönetmelik beyin fırtınası için mi yapıldı anlayamıyorum. Yardım lütfen.

MELTEM ONEM bu yazıya teşekkür etti.
  9. katran75

katran75 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar, ben 2012 de almıştım belgeyi, o tarihten bu zamana pek çok değişen şeyler oldu, güncel dokümanları nereden bulup çalışacaksınız? iyi bir kaynak önerirmisinz?

10. hseuca

hseuca TÜİSAG Üyesi

Buradaki bazı arkadaşların uzman olduklarından şüphe duyuyorum. Bakanlığın sitesine girin en net ve güncel bilgileri alın. Hala başvuruyu nasıl yapacağını soranlar var. Biraz okuyun ,araştırın sonra sorun , komik duruma düşüyorsunuz. Bu kadar dikkatsiz ve araştırma yetersizliğiniz ile A değil A++ bile olsanız cezaevlerine düşmeniz kaçınılmazdır. Ya bu işten vazgeçin yada daha ciddiye alın. Bakanlığın son yayınladığı sınav duyurusunun son maddesini aynen aktarıyorum.
    MADDE-9 Adayların sınav başvuru işlemlerini sağlıklı yapabilmesi için öncelikle 11.11.2013 tarihinde www.meb.gov.tr ve www.isggm.gov.tr adreslerinde yayınlanacak uygulama duyuru metnini incelemesi gerekmektedir.
    Sınava başvuracak kişiler öncelikle bu işi yapacaksanız ama gerçekten hakkıyla yapacaksanız A veya B olun diğer türlü sonunuz cezaevi olacaktır.Benden hatırlatması....

066105, serkanapan, spider ve 6 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

hseuca ya katılıyorum. Bakanlık duyurunun kasım ayında yayınlanacağını yazmış. Yorumları okuyanda herkes başvuruyu yapmış bi biz kalmışız sanır :)

066105 bu yazıya teşekkür etti.
  12. Levent Sertan Buya

Güzel Arkadaşım hseuca güzel okumuşsun Madde 9'u sana zahmet MADDE 7 yide oku da 12.11.2013 mesai bitimine kadar Bakanlığa ulaştırman gerekmekte. Hapise gitmeden seni bilgilendireyim de. Mersin'de isg ile bir sorunun olursa da haber ver. Hemşoyuz ondan dokunaklı yazmadım.

öznurömer, erkan buzdoğan ve CÜNEYT KAYA07 bu yazıya teşekkür etti.
  13. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Levent bey siz başvuruyu yaptınız mı? Anlamadığım şu ,herkes yorum yapıyor şöyle yapılacak böyle yapılacak diye ama kimse ben başvurdum demiyor.

14. Levent Sertan Buya

Hayır ben başvurmadım mühendis85 bakanlığa ben bir dilekçe uydurdum yazısını Bakanlığın belirttiği SÜRE ARALIĞI içerisinde göndermek gerekir. Ben sistemin saçmalığından bahsettim bugün bu ISG-KAtIP de Madde 7 de son tarih 12.11.2013 mesami bitimi diyor. Duyuru için 11.11.2013 seçilmiş. Işınlanmak lazım Ankara'ya :)

MELTEM ONEM ve mühendis85 bu yazıya teşekkür etti.
  15. İlker ALTAN

İlker ALTAN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, gerekli olan 1 dilekçe ve e-devletden indirilmiş prim günü listesi, çok birşey değil 10 dk. zaman almaz bunları kargo ile aşağıdaki adrese gönderiyorum az sonra. 18/08 deki sınavı kazanmıştım, sertifikam gelmedi fakat isgkatipden de onu öğrendim.
    En fazla kargo parası yanar fakat 11 kasımda öğrenip 12 kasımda başvuracağız stresini yaşamayız.
    Saygılar,

T. C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü
    Adres: İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520
    Emek / ANKARA

turgut berber, mehmet koray, engineer17 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. çağatay okay

çağatay okay TÜİSAG Üyesi

meb de 11.11.2013 de açıklama yayınlanacak

17. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

Hasan Bey ;
    Yukarıda yazılı adrese göndereceğiz.Ben kendi başvuru evraklarımı az önce ilgili adrese kargo yaptım.Hayırlısı olsun diyelim.

CÜNEYT KAYA07 bu yazıya teşekkür etti.
  18. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

O zaman ben başvurdum diyorum arkadaşlar:)

19. Aslı AKBABA

Aslı AKBABA TÜİSAG Üyesi

evet,tüm toplam

20. bilgesena

bilgesena Guest

Arkadaşlar ben ve eşim yarın başvuru yapacağız dilekçelerimizi göndereceğiz eksiklik olursa duyuru zamanı bir daha göndeririz ama verilen zaman çok kısa yetişmeme ihtimali yüksek tavsiyem en kısa zamanda sizlerde gönderin.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica