21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. savasci

savasci TÜİSAG Üyesi

evet toplam prim gün sayısı.

2. savasci

savasci TÜİSAG Üyesi

kargoyla göndein bence arkadaşlar daha sağlam olsun işiniz.

3. selçukisg

selçukisg TÜİSAG Üyesi

merhaba,ben hastanede çalışan sağlık memuruyum ve bu alanda 1750 gün prim günüm var.c sınıfı iş güvenliği sertifikam var

4. Halit YAVUZ

Halit YAVUZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dilekçe örneği bulan var mı?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Arzu Kızılkaya

Arzu Kızılkaya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    2006'da belgemi almıştım, yeni çıkan kanunla yeniledim ama henüz yenileme eğitimine katılıp vize yaptırmamıştım. Bu durumda geçici madde ile verilen haktan yararlanabilir miyim?

6. Ali S. UTKU

Ali S. UTKU TÜİSAG Üyesi

C Sınıfıyım:
    12 Kasım 2013 gününde 1500 Prim günüm doluyor ama bu gün sayısı E devlette görülmeyecek.

Ne yapmam gerekir?
    Yeni baktım 09.2013 ayıyla 1458 günüm var E-devlet sisteminde böyle gözüküyor.
    10. Ay ile 1488 gün + Kasım ayının 12'si itibariyle +12 gün dersek 1500 gün oluyor.
    Bu nedir arkadaş şaka gibi !!!!!?????

Bana çare bulursanız çok sevinirim
    O gün gelince E-devlet prim ödemelerimi eksik gösterecek.
    Nereden yazı almak gerekiyor (hem de başvurunun son günü almam gerekiyor yani 12 kasım 2013)????

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

selimmuratilgaz bu yazıya teşekkür etti.
  7. hasan Akyıldız

hasan Akyıldız TÜİSAG Üyesi

Askerliği borçlanırsan olmuyor mu?

8. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

Çok uzman bazı arkadaşlar hakaretvari açıklamalar yazmışlar, ayıptır ki yazdıkları bilgiler de hatalı. Neyse, sonuçta konu şu ;
    a-) 7. madde ile 12.11.2014 tarihine kadar kriterlerinizin uygunluğu ile ilgili başvurmazsanız C-A, C-B, B-A geçiş sınavına girmek için 9 maddede belirtilen tarihten sonra sınav başvurusunda bulunamazsınız,
    b-) 9. madde 11.11.2013 tarihli sınav uygulama duyurusudur. Bu duyuru ile 35TL nereye yatırılır, sınava başvuruyu içeriyor.

Burada iki çeşit başvuru var, birincisi uygunluğunu ispat başvurusu, ikincisi sınav başvurusu.
    Bu durumda derhal dilekçeleri yazıp bakanlığa göndermek gerekmektedir arkadaşlar.

kkkmsk, Ali TUFAN, ibrahim demirkol ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  9. Umut yünker

Umut yünker TÜİSAG Üyesi

Onaylı diye yazmıyor dikkat ederseniz:)

10. gilgin

gilgin TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım, sigortalı bulunduğun işyerinin muhasebesinden belge hazırlasınlar sana, 1-12 kasım arası sigortalı olduğunu gösterir.
    E-devletten 1488 günlük çıktı ile birlikte 12 kasımda dilekçeni teslim edersin, ek-1 e-devlet çıktısı, ek-2 muhasebe yazısı yaparsın, dilekçede de toplamın 1500 olduğunu belirtirsin. Zaten incelemesi sonradan yapılacağından sınava girmende sorun yaratmazlar. 12'si itibariyle 1500 gün olduğun için de B olursun bence.

Ali S. UTKU ve mehmet koray bu yazıya teşekkür etti.
  11. İSAG

İSAG İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği

Last edited by a moderator: 21 Ekim 2013
    yasemenas, cc76 ve İlker ALTAN bu yazıya teşekkür etti.
  12. temmuz17

temmuz17 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar dilekçenin Bakanlığa ulaşıp işleme alındığının teyitini nasıl alabiliriz? Sınava başvuru zamanı geldiğinde kötü bir sürprizle karşılabiliriz. Dilekçen gelmemiş deyip kestirip atabilirler

KURTUL YEŞİL bu yazıya teşekkür etti.
  13. munzur12

munzur12 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben 1500prim gün sayısını belirten hizmet dökümünü dilekçe ile birlikte çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlülüğü ankara adresine taahütlü postaneden yolladım.hadi hayırlısı..diploma yollamadım.bir sorun olurmu ??

14. sdn

sdn TÜİSAG Üyesi

e-devlette gözükmese dahi ayın 12 sinde sgk kayıtlarında gözükecektir..şahsen başvuruda bulunup,neden dolayı acil istediğinizi izah ederseniz,yardımcı oluyorlar..
    emeklilik vs. gibi rutin işlerde ağırdan alsalar da bu farklı bir konu..
    kolay gelsin..

Ali S. UTKU bu yazıya teşekkür etti.
  15. BarisSelcuk

BarisSelcuk TÜİSAG Üyesi

Aslında doğru ...Telefonla teyit alınabilir diye düşündüm bir an ama bu sefer kaç kişiye ayrı ayrı bakıp, cevap verecekler o da zor...

16. çağan genç

çağan genç TÜİSAG Üyesi

bizide bilgilendir bari. kabul edildimi diye........

17. nb26

nb26 TÜİSAG Üyesi

18. tastanc

tastanc TÜİSAG Üyesi

emekli sandığından emekli olanlar nasıl belge alacak.

19. hakan k.

hakan k. TÜİSAG Üyesi

gilgin arkadaş haklı biz istenilen belge ve dilekçeyi sınav listesine girmek için göndereceğiz 11 kasımdaki duyuru sınav merkezi seçme foto taratma para yatırma vs. işlemler için. sınav listesi başvurularını yerimize eğitim kurumları yapıyordu yolunu yordamını onlar biliyor. bakanlık bizim bildiğimizi farzediyor ve eksik bilgi veriyor. hepsi bu yakında bu konuda bizi aydınlatmaları gerektiğini anlayacaklardır dilekçe örneği ile. ama yinede beklememek gerekir sonuçta kullanacakları tek şey şimdilik T.C kimlik no.

Hakan BARTIN bu yazıya teşekkür etti.
  20. myilmaz27

myilmaz27 TÜİSAG Üyesi

perdeler ve alibey bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica