21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet koray

mehmet koray TÜİSAG Üyesi

bir yıl içinde düzenlenecek 2 sınav hakkı deniyor. 9 ay gibi bir zaman kaldı. bu 9 ayda 2 den fazla sınav düzenlenirse bu durum düşünülebilir. şahsi fikrim işi sağlama almak. anladığım kadarıyla tek sınıf atlama durumundasınız, ya a olacaksınız ya da b...bence fırsatı kaçırmamak lazım...

Osmanbey bu yazıya teşekkür etti.
  2. Ali S. UTKU

Ali S. UTKU TÜİSAG Üyesi

Teşekkür ederim Arkadaşım zaten elimden gelen de başka birşey yok...

gilgin bu yazıya teşekkür etti.
  3. Osmanbey

Osmanbey TÜİSAG Üyesi

Osmanbey dedi:

C Belgemle 21 Aralık 2013 değilde daha sonraki sınava daha iyi hazırlanarak girmek istediğimizde de dilekçeyi 12/11/2013'e kadar mı göndereceğiz acaba. Ya da göndereceğimiz dilekçede sınava gireceğimiz tarihi daha sonraki tarih te yazabilirmiyiz. Dilekçemizde 21/12/2013 sınavına girmek istiyorum deyip sınava girmezsek bir hakkımız ölür mü acaba ?
    bir yıl içinde düzenlenecek 2 sınav hakkı deniyor. 9 ay gibi bir zaman kaldı. bu 9 ayda 2 den fazla sınavdüzenlenirse bu durum düşünülebilir. şahsi fikrim işi sağlama almak. anladığım kadarıyla tek sınıf atlama durumundasınız, ya a olacaksınız ya da b...bence fırsatı kaçırmamak lazım...

11/10/2013 tarihli yönetmelikte A veya B ye yükselme sınavı için 02/08/2013 tarihinden itibaren 1 yıl süreyle 2 sınav hakkı veriliyor. 21/12/2013 ten sonra Şubat 2014 ve Mayıs 2014 sınavları olacak gözüküyor.

4. isguzmanları

isguzmanları TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bi sorum olacak ben c sınıfı belgeye sahibim ve önlisans iş güvenliği bölümü mezunuyum 1500 gün primim var b sınıfı sınavına girebilirmiyim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. isg1

isg1 TÜİSAG Üyesi

dilekçemi ve e-devletten aldığım barkodlu dökümü biraz önce postaya verdim. isggm'e gönderdim. ptt ile iadeli taahhütlü mü gönderseydim diye de hala düşünüyorum ama ptt'ye gidip sıra bekleyemeyeceğim.

6. elif_35

elif_35 TÜİSAG Üyesi

evet girebilirsiniz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Yönetmelikte iki yıllık, mühendis, teknik eleman diye ayırmıyor. C sınıfı belgeye sahip olan diyor. Girebilirsiniz tabi.

8. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

pc çıktısı ve dilekçemi dün yurtiçi kargo ile gönderdim. Bayram Gürkan isimli memur arkadaş teslim almış.

9. engineer17

engineer17 TÜİSAG Üyesi

Telefon edip mi öğrendiniz yoksa kargo teslim bilgisinden mi?

10. selim67

selim67 TÜİSAG Üyesi

Benim göndermiş olduğum evrakları da Bayram Gürkan Bey teslim almış Yurt İçi Kargonun SMS Mesajı öyle diyor.

11. İlo

İlo TÜİSAG Üyesi

Birader 12-Kasım günü SSK ya git ve durumu anlatıp elden prim günlerini al.Başvuruyu da aynı gün elden yap bu şekilde halledebilirsin diye düşünüyorum. Bu hak bir daha verilmeyebilir.Ayrıca askerliğin bu olayla ilgisi yok.

12. ilker1959

ilker1959 TÜİSAG Üyesi

Ben de kargodan öğrendim, telefonla evrak kayıtı aradım ulaşamadım telefona cevap yok.

13. e.akin

e.akin TÜİSAG Üyesi

vatana millete hayırlı olsun, ben de elden teslim ettim, dilekçe ve edevlet sgk pirim dökümünü.

14. Seyyun

Seyyun TÜİSAG Üyesi

az önce evraklarımı yurtiçi kargoya verdim..hadi hayırlısı..

15. hasan Akyıldız

hasan Akyıldız TÜİSAG Üyesi

Bakanlık evrakları gelenlerin kayıt listesini yayınlasa iyi olurdu.
    Herkeş panik atak modunda, sınavı mı düşünecek, yoksa kötü süprüz olasılığını mı? :)

beran21db bu yazıya teşekkür etti.
  16. sungur61

sungur61 TÜİSAG Üyesi

ben 18 mayıs 2013 teki sınava girdim ve başarılı oldum ama belgemi almadım yani şu anda bir belgem yok. prim gün sayımda belgemi yükseltmeye yeterli. önümüzdeki sınava girebilir miyim? illa belgemin olması şart mı?

17. zeyn7519

zeyn7519 TÜİSAG Üyesi

Ben dün göndermiştim Aras Kargo ile. Bugün Bayram Gürkan teslim almış.

18. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

PTT de özel şirket, kargo da özel şirket. O yüzden kargo 1 gün sonra gittiği için, aynı zamanda kayıp olursa kargo şirketinin boğazına yapışırsın ancak iade taahhüdü ara ki bulasın. Dün verdim bugün gitmiş. Sadece dilekçe ve barkodlu hizmet dökümü.Diplomaya ne gerek var. zaten sertifika almışım. Fazla olsun eksik olmasın mantığı ile oldu olmadı garanti olsun diye nüfus cüzdanı fotokopisi, sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği de koyalım.

uzmancan, Hasan Yaya, efe64 ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  19. Yas312

Yas312 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar Aynı anda iki yerden sigortası yatan bir kişi düşünün bu durumda aylık 60 gün prim yatiyor.bu durumda 3000 i dolduran bir kişi için sadece prim ödeme gün sayısına göre bakıldığında göre başvurusu kabul edilir sizce

20. berylim

berylim TÜİSAG Üyesi

Bir sigortalıya birden fazla işyerinden prim yatması durumunda ay 30 günden fazla alınmaz, değerlendirme bu şekilde yapılacaktır.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica