21 Aralik 2013 Tarihin'de Sınıf Yükseltme Sınava Girecekler Için Dilekçe Örneği

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında İSAG tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yasin190538

yasin190538 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar elinde b sınıfı yükselme sınavına girmek için dilekçe örneği olan varmı.bide şey sorcam sadece dilekçe ve sgk prim gün sayısını posta ile göndereceğiz değilmi.teşekkürler

2. merpet

merpet Guest

Arkadaşlar Kasım ayında sınava girerek c belgesini alacak olanlar 2 Ağustos 2014 e kadar açılacak sınavlara belgesini yükseltmek için girebilecek mi yoksa c olarak kalacak mı ? Yönetmelik elinde belgesi olanlar diyor.

3. merpet

merpet Guest

Yukarıdaki Kasım ayı değil Aralık ayı olacak.

4. teknik öğretmen

teknik öğretmen TÜİSAG Üyesi

Sertifika no olacak.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

14.09.2013 itibariyle 1335 gün primim gözüküyor.Yapılacak 2. sınav için takipte olacağım.Bu 21 Aralık sınavına girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

serpil sayın ve thesari bu yazıya teşekkür etti.
  6. isg1

isg1 TÜİSAG Üyesi

dün evrakları kargo ile göndermiştim. bugün benimkini de Bayram Gürkan teslim almış. herkese hayırlı olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

enesefe67 bu yazıya teşekkür etti.
  7. Münevver Tezcan

Münevver Tezcan TÜİSAG Üyesi

herkese merhaba,
    tüm sayfaları okumadım belki bilgi vardır ancak bilen varsa cevap verebilrseniz sevinirim.Yedek subay olarak askerlik yapmış birinin prim günleride bu prim günlerine dahil edilebilirmi?
    Tesekkürler.

Yas312 bu yazıya teşekkür etti.
  8. ahmetkartal

ahmetkartal TÜİSAG Üyesi

onun için sgk gidip askerlik borçlanması yaptırılması gerekmektedir.

Münevver Tezcan bu yazıya teşekkür etti.
  9. Münevver Tezcan

herkese merhaba,
    tüm sayfaları okumadım belki bilgi vardır ancak bilen varsa cevap verebilrseniz sevinirim.Yedek subay olarak askerlik yapmış birinin prim günleride bu prim günlerine dahil edilebilirmi?
    Tesekkürler.

10. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar son sınavlarda ağırlıklı olarak 6331 e istinaden çıkarılan yönetmeliklerden sorulmuş. Mantıklı olan yönetmeliklere çalışmak gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

11. Münevver Tezcan

er değil yedek subay ödenmiş.

12. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Eski isimleri ile ister SSK ister Emekli Sandığı ister Bağkur nereye prim yatırılmışsa hepsi kabul. Yeterki dilekçenin ekine bu primleri gösterir belgeyi ekleyin. Belge onaysız olabilir, sıkıntı değil.

13. Münevver Tezcan

prim günlerimin dökümünü alırken bişi dikkat ettim hala kızlık soyadım üstünden ödenmiş ancak belgem ve kimliğim o soy ismi ile değil doğal olarak.sorun olurmu dersiniz çokmu abartıyorum:(

14. Ayşe Zeren

Ayşe Zeren TÜİSAG Üyesi

05.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar olacak diye biliyorum.

15. arwen

arwen TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar İSGGM'nin yayınladığı duyuruları okumadan sorular sormuş,halbuki dikkatli okunduğunda yanıtların çoğunluğu orada ztn var.Sadece şu prim gün 2 farklı yerden yatarsa 60 gün sayılır mı,yoksa sınavı kazandıktan sonra pardon sizin prim gününüz 30 gün mü derler orası muğlak.Hep beraber göreceğiz, böyle yangından mal kaçırılır gibi yönetmelik maddelerinde değişklik yapılırsa bu kdar kafa karışıklığı normal tabi.Yalnız askerlik borçlanması,emekli sandığı hizmet birleştirmesi gibi işlemleri yapacak arkadaşlar ellerini çabuk tutsunlar ne yazık ki devlet dairelerinde işler kaplumbağa hızıyla ilerliyor.Ayrıca her yerde Şubat ve Mayıs 2014'de sınav yapılacak deniyor(sanırım dayanak Adnan Ağır) ama önemli olan İSGGM duyurusu,böyle bir duyuruya rastlayan varsa paylaşabilir mi?

16. Figen124

Figen124 TÜİSAG Üyesi

nüfus cüzdanınızda kızlık soyadınız belirtilmiş ise sorun olmaz.Ama yoksa belgelemeniz gerekir bence..

17. alidoga

alidoga TÜİSAG Üyesi

Evete

Filizisg bu yazıya teşekkür etti.
  18. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Bu imkansız. Mevcut kanuna göre en fazla 2 sınav olabilir. Bunlardan birinin tarihi kesin 21 Aralık diğeri kesin olmamakla birlikte bakanlığın bu yönetmeliği çıkarma sebebinin 01.01.2014' te devreye mevzuat maddeleri olduğu da göz önünde bulundurulunca Şubat sınavı muhtemel duruyor. Ancak 2. sınav için henüz kesin bir bilgi yok.

19. çağan genç

çağan genç TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavı için belgeleri göndereceğimiz adres tam olarak neresi.......

20. ersincetin

ersincetin TÜİSAG Üyesi

Edebilir fakat bunu emekli sandığından çıkartabilirsin bu internet hizmet dökümünde gözükmez

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica